Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dlaczego nie można zmienić nicku na nick, który nie istnieje? Gdy wpisuję ten nick, który chcę mieć nowy w statsy to pokazuje się komunikat, że nie ma takiego. A jak wchodzę w Moje konto i wybieram ten właśnie nick jako nowy to wyskakuje komunikat, że ktoś już tego nicku używa...jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:53, Sarturias napisał:

Dlaczego nie można zmienić nicku na nick, który nie istnieje?

Nawet 5 postów nad Tobą widnieje odpowiedź... nie mówiąc o podpiętym

kreciuch--> w przypiętym poście jest odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:53, Sarturias napisał:

Dlaczego nie można zmienić nicku na nick, który nie istnieje? Gdy wpisuję ten nick, który
chcę mieć nowy w statsy to pokazuje się komunikat, że nie ma takiego. A jak wchodzę w
Moje konto i wybieram ten właśnie nick jako nowy to wyskakuje komunikat, że ktoś już
tego nicku używa...jakiś bug?

Nick jest zarejestrowany, ale właściciel nie napisał nic na forum, dlatego nie widnieje w statystykach.


Wczorajszy dzień to była masakra. :P Ani razu nie udało mi się zalogować na forum, choć próbowałem chyba wszystkiego. Przynajmniej dziś jest lepiej.

BTW. Wreszcie nowy nick :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja tam zmieniłem sobie na "Albii", bo ,,Albi" był zajęty. :P Miałem fajne pomysły, lecz nie zmieściły by się w jednej linijce i dlatego krótka nazwa. ;)

Ps: Mam nadzieję ,że już widać nowy nick, bo u mnie w prawym górnym rogu widać nowy ? ;P

Ps2: To jest normalne ,ze czasami wyświetla się strona login.grma.pl czy coś takiego i tam jest przycisk "go", ale jak się na niego klika to nic się nie dzieje i ,że czasam(dość często) automatycznie wylogowuje ? ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwaga, przychodzę z pretensjami...

ja rozumiem, że jak hen hen dawno temu zakładałem konto, to nie pomyślałem o polskich znakach i wybrałem nick pizmak666 [zamiast ''ż'' musiałem wstawić cokolwiek, bo oczywiście pizmak był zajęty! ta jaaaassssnee!]. teraz pojawiła się możliwość zmiany! yeah, o narody, wreszcie! królestwo za zmianę nicka! ale co się okazuję? że nick pirzmak [uwaga, błąd, ale umyślny już dawno korzystam z takiej ''zmienionej'' wersji mojego nicka] też jest zajęty! nie nie nie! nie wierzę, żeby ktokolwiek sobie ustawiał nick pizmak, bądź bliźniaczy nick z błędem! poza tym, z tego do pamiętam istniała wzmianka, że konta bez postów na forum będą usuwane, a konta pirzmak w statystykach nie ma, a więc nie może mieć postów na forum, a więc powinien być wolny! co jest do jasnej anielki?! jaka to zmiana nicka, że polski wyraz z błędem jest przez kogoś zajęty? i to bardzo mało popularny wyraz! nikt mi nie wytłumaczy, że ktoś wpadł na taki sam pomysł jak ja, średnio mi się chce w to wierzyć... acz jak zobaczę, uwierzę i przeproszę za moje krzyki.

szczęście w nieszczęściu, że zdrobnienie, z którego ludzie piszący do mnie korzystają było wolne...

P.S.
pomijam fakt, że od środy (?) nie mogłem się zalogować, a dziś też totalnym cudem wszedłem na forum. pogratulować zmian!

P.S2
mimo wszystko kocham Was za udostępnienie możliwości zmiany nicka, czuję się przepotwornie lepiej bez tych pie*rzonych szóstek przy nicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie osoba, która zajęła Ci ksywkę ma zarejestrowana na swoim koncie grę i dlatego nie została usunięta z serwisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie, jedno trzeba przyznać nowemu systemowi logowania- nie miałem ani jednego logouta
czemu? bo zwyczajnie nie mogłem się zalogowac, nie wspomnę o wylogowaniu :)

a może po prostu za mało razy próbowałem... chyba jednak nie :)

no nic, dziękuję w każdym razie za naprawienie, bo mam ważne pytanie do zadania, i akurat w idealnym momencie forum zostało naprawione (czyt. dziś)


EDIT: o, widze że liczenie postów się rozwaliło :) jeden post ma wartość pięciu :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:09, Black-Hawk napisał:

Zmieniłeś nick?


Zmieniłem.

Dnia 03.04.2009 o 17:09, Black-Hawk napisał:

Bo cię nie znam.:P


Nie wiesz ile tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 16:53, Laid_back napisał:

Zapewniam Cię, że konto "Pirzmak" istnieje, rok dłużej niż Twoje. Jeśli nikt Ci tego
nie wytłumaczy, to co poradzę... :)


jest to co najmniej dziwne... chciałbym poznać osobę, która wpadła na taki sam pomysł jak ja. bo nie jest to ksywka typu zdzisiek czy raptor albo inne dziadostwo :P ale jeśli wyjaśnienia płyną od Konsula to dla mnie sprawa jest już wyjaśniona. dziękuję, złość minęła ;]
niemniej jakby aktualna ksywka była zajęta - zatłukłbym :P

P.S.
czemu nie działają [może tylko mi?] gramsajty osób, które zmieniły nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie wszystko działa, o wczoraj nie mogłem się zalogować.
Szkoda tylko że samo "Rumcajs" jest zajęte, chociaż statystyki nikogo takiego nie znajdują
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jajo można znieść. Udało mi się zalogować po kilkunastym razie i to tylko dzięki przejściu przez stronę główną Gram. Zróbcie coś proszę, bo problemy miały być do czwartku a dzisiaj jest piątek i dalej to samo. Ja piszę bo drugi raz może mi się nie udać. A zapewniam, że spora część osób da sobie spokój z Forum dzięki takim "ulepszeniom"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować