Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

ALE WY WSZYSCY MARUDZICIE!!! Zmiana systemu logowania - zmiana TYSIĘCY ksywek, adresów gramsajtów, statystyk. Ludzie, to oczywiste, że będą wielkie problemy w pierwszych dniach! Że do czwartku - to bardzo optymistyczne założenia. Wrzućcie sobie na luz i dajcie im trochę czasu. W końcu będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w ogóle się nie umiałem zalogować na forum, ale korzystałem z serwisu i GramSajtów. Jestem bardzo zadowolony z okazji zmiany. Dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 11:13, Laid back napisał:

Jeśli nie możecie wybrać nowej ksywki, znaczy że jest już zajęta. Jej brak w statystykach
oznacza tylko, że użytkowników nic nie napisał.


Czy można więc prosić o wykasowanie takiego użytkownika z systemu? Jestem bardziej kojarzony z nickiem InF''ernaL jednakże wiem że nie wolno wstawiać znaków specjalnych dlatego chciałbym zamienić z zdrobnienia InFeS na Infernal. Taka nazwa użytkownika jest zajęta. Gdy patrzałem w statystykach nie ma takiego, również GramSjat nie istnieje. Usunięcie takiej osoby nie zaszkodziłoby a mnie by pomogło. Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:45, Infes napisał:

Czy można więc prosić o wykasowanie takiego użytkownika z systemu? Jestem bardziej kojarzony
z nickiem InF''ernaL jednakże wiem że nie wolno wstawiać znaków specjalnych dlatego
chciałbym zamienić z zdrobnienia InFeS na Infernal. Taka nazwa użytkownika jest zajęta.
Gdy patrzałem w statystykach nie ma takiego, również GramSjat nie istnieje. Usunięcie
takiej osoby nie zaszkodziłoby a mnie by pomogło. Proszę o odpowiedź :)

Ale zauważ, że osoba może używać konta do zakupów i mieć zarejestrowane gry. A całkowicie nieużywane konta zostały chyba ostatnio usunięte. Jednak w przypadku userów, którzy od roku nie zaglądali na swoje konto - mogli by moim zdaniem się pozbyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl to dosc powazna stronka i jakos tego nie widze zeby usuwano konta userow tylko po to zeby zadowolic postujacych na forum
nawet konta tych nieaktywnych np od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 18:37, SongoX napisał:

Kiedy ta akcja się zakończy???

Akcja sie skończyła. Opcja jednorazowej zmiany chyba zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera... miałem ksywę _ZoSo_, aleście mi zmienili... jak kombinowałem to chciałem coś innego wybrać, i zacząłem pisać ZO_S_O a miało byc inaczej... a kliknąłem enter... mam wała i nie da rady zmienić?
Czy jest możliwość, jeszcze jednego "zresetowania" ksywy, żebym mógł naprawić ten jakże ohydnie wyglądający błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe logowanie niestety jest fatalne, żeby dodać chociażby tego posta musiałem po 4 krotnym zalogowaniu się gdzie wyrzucało mnie do strony założenia nowego konta,po wpisaniu jeszcze raz adresu i hasła, wchodziło niby na konto ale była tylko opcja wróć do gram pl, gdy wchodziłem okazało się że nie jestem zalogowany, w końcu użyłem zakładki wchodząc na stronę gry w którą aktualnie gram i dopiero tutaj, sory ale to jakaś paranoja, z wylogowaniem też są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przewidziałem, nastał CHAOS.
I to niezdrowy.
Każdy jest tym, kim nie był, a ten kto był, jest kim innym, kto inny jest kim jest kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:29, HaatreT napisał:

Każdy jest tym, kim nie był, a ten kto był, jest kim innym, kto inny jest kim jest kto?


Każdego da się rozpoznać mnie na przykład po gramsajcie oraz po avatarze :)
Zobaczysz w niedługim czasie wszystko wróci do normy ja już ksywki nie zamierzam zmieniać, nawet jakbym miał możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może niech sprawdzą kiedy konto "Infernal" było ostatni raz użyte. Kiedy ktoś ostatnio na nim się zalogował. Prosze o sprawdzenie konta użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tym, którzy mają problem z zajętą ksywką docelową, polecam dodanie numerka do nicka. Mała różnica, która nie razi aż tak w oczy, a nowa nazwa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to zmiana nicków zespuła system statystyk o.O
Mimo iż nicka nie zmieniałem, jak włączam swoje staty to wyskakuje, że napisałem dziś 28 postów, a że w kwietniu w ogóle 14, co jest bliższe prawdy. Lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:57, Infes napisał:

To może niech sprawdzą kiedy konto "Infernal" było ostatni raz użyte. Kiedy ktoś ostatnio
na nim się zalogował. Prosze o sprawdzenie konta użytkownika.


Kurcze, niektórzy popadają chyba w lekką paranoję po zmianie tych nicków. Może lustrację od razu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:11, Outlander-pro napisał:

Hmm to zmiana nicków zespuła system statystyk o.O
Mimo iż nicka nie zmieniałem, jak włączam swoje staty to wyskakuje, że napisałem dziś
28 postów, a że w kwietniu w ogóle 14, co jest bliższe prawdy. Lol xD


Te 28 postów w statystykach to posty zsumowane z kilku dni. Bodajże od pięciu dni licznki się nie zeruje o północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować