Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dzięki za podpowiedzi, ale niestety nic to nie dało wygląda to mniej więcej tak:

Loguję się, wyrzuca mnie do strony utworzenia nowego konta, tam też się loguję (że jestem już posiadaczem), wchodzi na stronę jakobym był na swoim koncie, ale nic nie idzie zrobić oprócz przejścia na gram.pl (jeżeli wykonam jakąś inną operację np zakładka to mnie wylogowuje), stamtąd dopiero na forum ogólne i dopiero jestem zalogowany i muszę szukać interesujący mnie temat (chociażby ten), jest to na dłuższa metę trochę denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moja ksywa została zmieniona? Dałbym sobie rękę uciąć że na gram.pl nie ma drugiej takiej ksywy..
Teraz skasowałem "1" z mojej ksywy i mam znowu dawną nazwę. Więc nie wiem dlaczego moja ksywa została wcześniej zmieniona na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:09, mortis72 napisał:

Dzięki za podpowiedzi, ale niestety nic to nie dało wygląda to mniej więcej tak:

Loguję się, wyrzuca mnie do strony utworzenia nowego konta, tam też się loguję (że jestem
już posiadaczem), wchodzi na stronę jakobym był na swoim koncie, ale nic nie idzie zrobić
oprócz przejścia na gram.pl (jeżeli wykonam jakąś inną operację np zakładka to mnie wylogowuje),
stamtąd dopiero na forum ogólne i dopiero jestem zalogowany i muszę szukać interesujący
mnie temat (chociażby ten), jest to na dłuższa metę trochę denerwujące.


Bardzo dziwna sytuacja, bo sytuacja z logowanie się poprawiło... (przynajmniej u mnie) odczekaj trochę czasu tak jak ja może będzie lepiej ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę zmienić nicku, przecież jeszcze go nie zmieniałem (chodzi o to ,że nie ma w "moje konto" żadnych przycisków ani nic do zmiany nicku). Próbowałem już wszystkiego ,wylogowywalem się i logowałem już z 10 razy. Próbowałem także na prawie wszystkich przeglądarkach i nic, co mam teraz zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:37, Sir_Elrond napisał:

Nadal nie mogę zmienić nicku, przecież jeszcze go nie zmieniałem (chodzi o to ,że nie
ma w "moje konto" żadnych przycisków ani nic do zmiany nicku). Próbowałem już wszystkiego
,wylogowywalem się i logowałem już z 10 razy. Próbowałem także na prawie wszystkich przeglądarkach
i nic, co mam teraz zrobić ?

A w moim koncie wchodziłeś w moje dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie możliwość wprowadzenia drobnej zmiany w moim obecnym nick''u? Mianowicie chciałbym zmienić z Robhaal na Ro-Bhaal. Zanim zastanowiłem się dobrze, która forma lepiej wygląda wybrałem już nowy nick, więc nie mogę teraz zmienić a uważam, ze jednak druga forma lepiej wygląda.
Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 17:20, Robhaal napisał:

Czy będzie możliwość wprowadzenia drobnej zmiany w moim obecnym nick''u? Mianowicie chciałbym
zmienić z Robhaal na Ro-Bhaal. Zanim zastanowiłem się dobrze, która forma lepiej wygląda
wybrałem już nowy nick, więc nie mogę teraz zmienić a uważam, ze jednak druga forma lepiej
wygląda.
Z góry dziękuję za odpowiedź ;)


Hyym ;) Czytać ze zrozumieniem! Wałkowane było tysiąc razy, możliwość jest zmiany nicku "tylko raz".
Nikt Ci nie pozwoli zmienić drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 17:29, Jakli napisał:

Hyym ;) Czytać ze zrozumieniem! Wałkowane było tysiąc razy, możliwość jest zmiany nicku
"tylko raz".
Nikt Ci nie pozwoli zmienić drugi raz...

Tak, przeczytałem to i zrozumiałem treść całego postu, tu więc mnie pouczać nie musisz ;) Chodzi mi o to, czy może ktoś z ekipy gramu np. mógłby zmienić tą drobną rzecz. Jeżeli to oczywiście nie jest żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 17:54, Robhaal napisał:

> Hyym ;) Czytać ze zrozumieniem! Wałkowane było tysiąc razy, możliwość jest zmiany
nicku
> "tylko raz".
> Nikt Ci nie pozwoli zmienić drugi raz...
Tak, przeczytałem to i zrozumiałem treść całego postu, tu więc mnie pouczać nie musisz
;) Chodzi mi o to, czy może ktoś z ekipy gramu np. mógłby zmienić tą drobną rzecz. Jeżeli
to oczywiście nie jest żaden problem.


Kwestia tego, że wcześniej bardzo, bardzo rzadko takie rzeczy robili więc teraz też bym się nie spodziewał by było łatwiej ;), ale próbuj może się uda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:57, Jakli napisał:

Kwestia tego, że wcześniej bardzo, bardzo rzadko takie rzeczy robili więc teraz też bym
się nie spodziewał by było łatwiej ;), ale próbuj może się uda ;).

Ale jak sądzisz, powinienem zapytać w tym temacie, czy napisać maila do jednego z Konsuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie srogie kłopoty z logowaniem się, czy jestem odosobnionym przypadkiem?
tzn. Po wpisaniu maila i hasła, zamiast wejść od razu na gramsajty/forum/stronę główną odsyła na stronę logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:15, HaatreT napisał:

Czy wy też macie srogie kłopoty z logowaniem się, czy jestem odosobnionym przypadkiem?
tzn. Po wpisaniu maila i hasła, zamiast wejść od razu na gramsajty/forum/stronę główną
odsyła na stronę logowania.


Już wcześniej pisałem, ja mam tak samo i póki co nic się nie zmieniło, poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:03, Robhaal napisał:

> Kwestia tego, że wcześniej bardzo, bardzo rzadko takie rzeczy robili więc teraz
też bym
> się nie spodziewał by było łatwiej ;), ale próbuj może się uda ;).
Ale jak sądzisz, powinienem zapytać w tym temacie, czy napisać maila do jednego z Konsuli?


Napisz do konsuli, tutaj post przepadłby szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszyskich, ktorzy maja problem z tym, ze wpisuja swoj login i haslo po czym znow znajduja sie na stronie logowania. W swoich przegladarkach prosze usunac ciasteczka czyli cookies. Powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:05, Wojman napisał:

Do wszyskich, ktorzy maja problem z tym, ze wpisuja swoj login i haslo po czym znow znajduja
sie na stronie logowania. W swoich przegladarkach prosze usunac ciasteczka czyli cookies.
Powinno pomoc.

Ja tak zrobiłem i pomogło, tylko że dalej czsasami mnie wylogowuje kiedy odświeżam strone
I dzieje się tak na wszystkich przeglądarkach(cookies usuniete)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować