Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Nie mam do nikogo pretensji... Widać ty masz zły dzień, bo wyskakujesz bez powodu. Wiadomo, że do napisania _ jest potrzebne wciśnięcie klawisza "shift". Tak się składa, że moja klawiatura ma ten klawisz zaraz pod enterem. No i wiadomo co się stało. Nie napisałem nic o tym, że enter sam się wcisnął, czy ktokolwiek inny zrobił to za mnie... Wiem tylko, że gram.pl jest w stanie naprawiać takie błędy i miło by było, gdyby uczynili taką łaskę dla mnie w tym niefortunnym wypadku.

A co do samego Ciebie - LESZ3u... jesteś idealny? Nie wydaje mi się... Życzę powodzenia z takim podejściem do innych i zerowym zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 12:08, Stalker69 napisał:

Macie dziwny internet, ja od trzech dni loguję się bez żadnych problemów x]


Ja bym raczej to nazwał indywidualnymi problemami logowań z konkretnych kont, nie wszystkich, ale większości. A i raczej nie mamy wszyscy takiego samego neta, że się problemowo logujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 12:11, Kakarotto napisał:

Ja bym raczej to nazwał indywidualnymi problemami logowań z konkretnych kont, nie wszystkich,
ale większości. A i raczej nie mamy wszyscy takiego samego neta, że się problemowo logujemy
:P


Zdecydowanie mniejszości, po prostu osoby które mają problem tutaj się wpisują. Sam nie mam już problemów z logowaniem (no, prócz opery) i w gramie, i w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 12:32, Laid_back napisał:

Zdecydowanie mniejszości, po prostu osoby które mają problem tutaj się wpisują. Sam nie
mam już problemów z logowaniem (no, prócz opery) i w gramie, i w domu.


Czy osób z problemami dużo czy nie, to na moje powinno być to już dawno naprawione... Nowy system w swoim zamierzeniu głownym miał nam zapewne pomagać, a nie zniechęcać do tego ów logowania przez swoje niedoróbki.

Gram ma się na profesjonalnie prowadzone miejsce dla graczy, niech tak będzie w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mogę wejśc na forum tak że właczam zakładkę z forum->postęp się zatrzymuje->-nowa zakładka z której w chodzę na forum. Dziwne to troche...

No i koniecznośc powtórzenia tej czynności przed pisaniem posta i/lub po upływie kilku minut.

Może kiedyś się to ucywilizuje? Kiedyś sie może tego doczekam:]

@Laid_Back: kurczę też mam Operę ale o przejściu na FF czy, niech mnie ściśnie, IE nie ma mowy. Ten pierwszy pożera masę zasobów a drugi no to wiadomo:] A Opera? Po jakimś czasie dziwnie sie pisze (brak polskich znaków czy "Z" w miejscu "Y" i odwrotnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 06.04.2009 o 12:41, Spector_109948 napisał:

A Opera? Po jakimś
czasie dziwnie sie pisze (brak polskich znaków czy "Z" w miejscu "Y" i odwrotnie).

To nie wina "Opery" tylko ustawień klawiatury. Naciśnij CTRL+SHIFT i wszystko wróci do normy.
Ja na FF problemów żadnych nie mam. W razie problemów warto jeszcze sprawdzić jak spisuje się Google Chrome.

PS. Chyba tylko u mnie wszystko działa idealnie
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam także duży problem. W pracy TP loguję się już bez problemu, w domu nie mogę się zalogować wcale ( operator niezależny ). Wchodzę na forum, daję zaloguj gdyż nie loguje mnie automatycznie i wtedy się zapętla. Wchodzi na stronę logowania ale nie ma tam mojej ksywki tylko mam opcję "wróć na Gram". Tego się jednak już nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 15:12, Laid_back napisał:

Z jakiej przeglądarki korzystasz?


I w domu i w pracy z FF.

Dnia 06.04.2009 o 15:12, Laid_back napisał:

Logujcie się na stronie głównej gramu.


To nic nie daje, na stronie głównej jestem zalogowany. Jak przechodzę na forum automatycznie mnie wylogowuje mimo że w miejscu maila i hasła wszystko jest wpisane (korzystam z automatycznego logowania). W pracy od razu mnie loguje na forum, bez strony głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak ,że jak mnie ,,wywali" to przechodzę w ,,informacje" na niebieskim panelu, potem na forum i mnie jakoś "loguje" samo. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu zmiany, nie mogę zalogować się na swoje konto (specjalnie w celu napisania tej wiadomości musiałem założyć nowe - czyli to). Tak się składa, że w haśle mam "ę" i teraz nijak mi tego hasła nie przyjmuje. Kiedy poprosiłem o przypomnienie hasła w miejscu tego nieszczęsnego "ę", widniał jakiś azjatycki krzak. Po kilkukrotnych podejściach pomyślałem, że ch !@#%#@$@%%@ę, i skoro tak to rozwiązaliście to będziecie mieć zwyczajnie jednego użytkownika/klienta mniej. Jednak dziś pomyślałem, że "a co mi tam - zgłoszę ten problem". No i właśnie składam.

Było by miło, gdyby ktoś, zrobił coś, w celu umożliwienia logowania się na konto użytkownikowi o nicku Palladyn1. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 15:47, Palladyn2 napisał:

Było by miło, gdyby ktoś, zrobił coś, w celu umożliwienia logowania się na konto użytkownikowi
o nicku Palladyn1. Dziękuję za uwagę.


Ciekawa sprawa, aż się zalogowałem na Twoje konto - nie miałem żadnych problemów. Nikomu haseł nie zmieniamy - a litera "ę" w haśle nie ma żadnego znaczenia dla logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do logowania, to raz mogę raz nie. Często jest tak że mogę tylko na stronie głównej gramu, a gdy włączam forum (nawet po restarcie przeglądarki) wywala mnie.
I rozumiem że mam jeszcze dużo czasu na jednorazową zmianę nicka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:14, Laid_back napisał:

> Było by miło, gdyby ktoś, zrobił coś, w celu umożliwienia logowania się na konto
użytkownikowi
> o nicku Palladyn1. Dziękuję za uwagę.

Ciekawa sprawa, aż się zalogowałem na Twoje konto - nie miałem żadnych problemów. Nikomu
haseł nie zmieniamy - a litera "ę" w haśle nie ma żadnego znaczenia dla logowania.

A ja przyznam że nie wiedziałem że konsule mogą logować się na konto każdego użytkownika gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:14, Laid_back napisał:

Ciekawa sprawa, aż się zalogowałem na Twoje konto

O.o
Cały czas myślałem, że hasła do kont są znane wyłącznie ich właścicielom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 16:21, kedzior141 napisał:

I rozumiem że mam jeszcze dużo czasu na jednorazową zmianę nicka tak?


Tak, nie ma obecnie ograniczenia czasowego na zmianę ksywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować