Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2009 o 19:58, Fumiko napisał:

A niech Was z tymi zmianami, teraz trzeba zgadywać kto jest kto...


To prawda ale ja nie zmieniłem avatara i statusu nadal mam "Inspektor" więc bardzo łatwo mnie rozpoznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 17:46, Laid_back napisał:

A co mam odpowiedzieć, że teraz już wie? W razie problemu oczywistym jest, że musimy sprawdzić w czym tkwi problem.


Nie. Wystarczy odpowiedzieć na zadane pytanie, a nie unikanie go :) To wszystko.
Abstrahując od tego czy macie wgląd w nasze hasła, muszę zapytać:

Schrzaniliście cała sprawę, co nie?
To jest prawie jak Kwaśniewski, jak rozpoczynał druga kadencję, gdy powiedział: "Bendzie lepiej" ;]
No, przecież było i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę powtarzał tego co tu (jak zauważyłem) już wielokrotnie zostało napisane, ale sprawa logowania woła o pomstę do nieba. To wielokrotne przerzucanie ze strony na stronę, zapętlenia, każdorazowa potrzeba usuwania ciasteczek, itp., to już wyczerpuje całkowicie cierpliwość i powoduje, że coraz mniej chce się zaglądać na stronę forum.
Słyszę, że trwają nad tym prace. Nie wiem ile to jeszcze potrwa ale od teraz przyjmę zasadę, że jak mnie za (najdalej) drugim podejściem nie zaloguje, to na dany dzień będę rezygnował z dalszych prób :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponawiam pytanie bo minęło trochę czasu, a nic się nie zmieniło// na forum jak się loguję to przenosi mnie na stronę logowania , potem muszę
> kliknąć powrót do gram.pl i tam forum , żeby być zalogowanym : /. Czy tak już zostanie, czy jest szansa żeby było NORMALNIE (korzystam z FF i do powyższych rad typu usuwanie ciasteczek etc. już się zastosowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 23:56, mortis72 napisał:

Witam ponawiam pytanie bo minęło trochę czasu, a nic się nie zmieniło// na forum jak
się loguję to przenosi mnie na stronę logowania , potem muszę
> kliknąć powrót do gram.pl i tam forum , żeby być zalogowanym : /. Czy tak już zostanie,

Może spróbuj nie klikać na powrót do gram.pl tylko wyłącz przglądarkę i wejdź skrótem bezpośrednio na forum u mnie to działa (dopóki się nie wyloguję) a mam starego FireFoxa 1,5.
I nie loguj się na stronie forum bo to nie działa (w każdym razie u mnie). Lepiej logować się przez stronę gramsajtów -z tego co zauważyłem z logowaniem na GS''y nie ma problemu, tylko forum dziczeje. Jeśli zauważysz, że jesteś zalogowany ale obejmuje to tylko gramsajty i sklep to radzę się wylogować i zalogować właśnie przez stronę z GS''ami. Wtedy wyłącz przeglądarkę i wejdź skrótem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile jeszcze ten cyrk potrwa? Jeszcze dwa czy trzy dni temu działało mi na FF. Teraz już ni huhu (czego to ja nie próbowałem). Po raz pierwszy od 5 lat widzę na oczy IE, ale nie mogę się z tym pogodzić. To jak zgwałcić swój własny komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 00:34, zadymek napisał:

> Witam ponawiam pytanie bo minęło trochę czasu, a nic się nie zmieniło// na forum
jak
> się loguję to przenosi mnie na stronę logowania , potem muszę
> > kliknąć powrót do gram.pl i tam forum , żeby być zalogowanym : /. Czy tak już
zostanie,
Może spróbuj nie klikać na powrót do gram.pl tylko wyłącz przglądarkę i wejdź skrótem
bezpośrednio na forum u mnie to działa (dopóki się nie wyloguję) a mam starego FireFoxa
1,5.
I nie loguj się na stronie forum bo to nie działa (w każdym razie u mnie). Lepiej logować
się przez stronę gramsajtów -z tego co zauważyłem z logowaniem na GS''y nie ma problemu,
tylko forum dziczeje. Jeśli zauważysz, że jesteś zalogowany ale obejmuje to tylko gramsajty
i sklep to radzę się wylogować i zalogować właśnie przez stronę z GS''ami. Wtedy wyłącz
przeglądarkę i wejdź skrótem na forum.


Dzięki za rady, ale już tak próbowałem i loguje mnie tylko w ten sposób jak opisywałem, jeżeli potem tzn. po przejściu tego całego procesu odpalam zakładkę to jestem już zalogowany, póki się nie wyloguję, ale jeżeli nie zrobię tego tak, nie ma szans żebym się zalogował, wychodzę z przeglądarki, odpalam skrótem, nie jestem zalogowany, jeżeli chcę dodać posta cała procedura się ponawia, podaje że jestem niezalogowany. Mimo wszystko dzięki za sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdza się metoda logowania na początek na głównej stronie serwisu i dopiero wchodzenie na forum.
Nie mam od dwóch dni żadnych prawie problemów z logowaniem, więc może taka rada komuś też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa - nowy system logowania totalnie ssie. Nie ma dnia, żebym nie miał problemów z zalogowaniem :/. Postaraliście się panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minal tydzien, a problem nie rozwiazany. Gram.pl potrafi tylko wyciagać kase z sklepu gdzie ceny sa w dodatku o wiele drozsze niz cena detaliczna. Zalosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:00, Dzikq napisał:

Minal tydzien, a problem nie rozwiazany. Gram.pl potrafi tylko wyciagać kase z sklepu
gdzie ceny sa w dodatku o wiele drozsze niz cena detaliczna. Zalosnie:)


Dziękujemy za tę, jakże cenną, konstruktywną krytykę połączona z rzetelną oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW: Macie zamiar coś zrobić, aby linki do gramsajtów z postów przed zmianą nicka działały? Czy takim szczegółem nie będziecie się zajmować? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty nawet rozumieć, co ma sklep i jego ceny do tego tematu - ale jeśli macie się tylko wpisywać, byle sobie posta nabić - to nie w tym temacie. Bez odbioru.

rob006--> ksywki w starszych postach też będą zmieniane, ale wszystko w swoim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 15:00, Dzikq napisał:

Minal tydzien, a problem nie rozwiazany

Nie chcesz, nie loguj się, skoro to Ci tak przeszkadza.

Dnia 07.04.2009 o 15:00, Dzikq napisał:

Gram.pl potrafi tylko wyciagać kase z sklepu
gdzie ceny sa w dodatku o wiele drozsze niz cena detaliczna. Zalosnie:)


Nie chcesz, nie kupuj.

Co do systemu logowania...To cały czas po odświeżeniu forum wyrzuca na login.gram.pl ;e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 17:31, Laid_back napisał:

Nie mam ochoty nawet rozumieć, co ma sklep i jego ceny do tego tematu - ale jeśli macie
się tylko wpisywać, byle sobie posta nabić - to nie w tym temacie. Bez odbioru.

Ja bym się tak nie obrażał zaraz. Każdy krytykuje tak jak umie :)

A co do logowania: mam rozwiązanie - czy też poradę, która u mnie się sprawdza - dla tych, którzy mają problem z logowaniem, bo ich przekierowuje ze strony na stronę bez ładu i składu, a także bez jakiegokolwiek sensu (pierwsza próba logowania przypominała zagadkę logiczną, bo nijak nie mogłem się zalogować praktycznie nigdzie, a skakałem jak szachowy konik po gramowych stronach. Bardzo intuicyjne rozwiązania są tu stosowane ;)).

Zalogowałem się raz jak do tej pory (kilka dni temu graniczyło to z cudem) i od tej pory już się nie wylogowuję. Po prostu zamykam zakładkę z gramem (czy całą przeglądarkę, kiedy kończę korzystać) bez wylogowywania. Dziwnym trafem za każdym razem, kiedy znowu odpalam gram.pl i forum jestem już zalogowany. Chyba to jakieś dziwy związane z ciasteczkami, ale kto by przy tym bałaganie się tym interesował. Grunt, że jakoś to działa.

Korzystam z Firefoxa, gdyby ktoś pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 17:31, Laid_back napisał:

rob006--> ksywki w starszych postach też będą zmieniane, ale wszystko w swoim czasie...

Już chyba o to ktoś pytał, ale z tego co pamiętam nie dostał odpowiedzi więc ponawiam ... skoro zmieniane są / będą nicki, adresy gramsajtów, stare posty oraz statystyki to czy to samo stanie się ze statystykami ircowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 17:31, Laid_back napisał:

rob006--> ksywki w starszych postach też będą zmieniane, ale wszystko w swoim czasie...


Znaczy się "soon"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 17:31, Baluk25 napisał:

> Minal tydzien, a problem nie rozwiazany
Nie chcesz, nie loguj się, skoro to Ci tak przeszkadza.


Chce, nie moge sie zalogowac, przeszkadza mnie to bardzo. Wnioski mozesz sobie wysunać sam. Nigdy nie spotkalem sie z takim totalnym olaniem uzytkownikow i nieprofesjonalizmem. A Ty wierzysz w ich obiecanki co swiadczy o Twojej inteligencji, a nie cierpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować