Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2009 o 17:38, Melchah napisał:

Zalogowałem się raz jak do tej pory (kilka dni temu graniczyło to z cudem) i od tej pory
już się nie wylogowuję. Po prostu zamykam zakładkę z gramem (czy całą przeglądarkę, kiedy
kończę korzystać) bez wylogowywania. Dziwnym trafem za każdym razem, kiedy znowu odpalam
gram.pl i forum jestem już zalogowany. Chyba to jakieś dziwy związane z ciasteczkami,
ale kto by przy tym bałaganie się tym interesował. Grunt, że jakoś to działa.

Zawsze używałem gramu na tej samej zasadzie. I gues what? Nie działa. Masz poprostu szczęście. Cała ta zmiana systemu logowania to wielka loteria i codziennie są inne wyniki. Więc nie poczuwaj się za bardzo, że komuś coś doradziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 19:50, hans_olo napisał:

> ale kto by przy tym bałaganie się tym interesował. Grunt, że jakoś to działa.
Zawsze używałem gramu na tej samej zasadzie. I gues what? Nie działa. Masz poprostu szczęście.

Zawsze? To dopiero ciekawe. U mnie zawsze była konieczność logowania, za to teraz nie ma. Ot, magia.

Dnia 07.04.2009 o 19:50, hans_olo napisał:

Cała ta zmiana systemu logowania to wielka loteria i codziennie są inne wyniki. Więc
nie poczuwaj się za bardzo, że komuś coś doradziłeś.

Szlag, a chciałem sobie podnieść morale :). Może jednak komuś pomogło? Choć jeden? Halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 19:57, Melchah napisał:

Zawsze? To dopiero ciekawe. U mnie zawsze była konieczność logowania, za to teraz nie
ma. Ot, magia.

Absolutnie zawsze. Tylko od czasu do czasu się wylogowywało, jak łącze było obciążone a ja forum przeglądałem. Ale to podejrzewam tylko z winy laga.

Dnia 07.04.2009 o 19:57, Melchah napisał:

Szlag, a chciałem sobie podnieść morale :). Może jednak komuś pomogło? Choć jeden? Halo?

Nie mówię, że w ogóle, tylko za bardzo, bo moze ktoś tam rzeczywiście.
PS: jednak dobrze czasem sobie przypomnieć dlaczego tak bardzo nie lubię IE. To tałatajstwo na 4 Mbps jest wolniejsze od opery na 128 kbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że wczoraj marudziłem, chciałem odnotować fakt, że dziś, po raz pierwszy od tygodnia, zalogowałem się bez problemu za pierwszym podejściem, jak za starych dobrych czasów :-)
Nie wiem czy tylko przypadek, czy zostało coś zmienione/poprawione w programie, ale odbieram to pozytywnie i traktuję jako zapowiedź zmian na lepsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ciągle mam problemy z logowaniem, ale kij z tym. Nie wiem czy zmieniać tą waloną "xywkę". Zrobiłem ankietę. Jakbyście mogli to zagłosujcie, coś mi to może pomoże ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 20:55, A-cis napisał:

W związku z tym, że wczoraj marudziłem, chciałem odnotować fakt, że dziś, po raz pierwszy
od tygodnia, zalogowałem się bez problemu za pierwszym podejściem, jak za starych dobrych
czasów :-)


Mnie tak już loguje od tygodnia automatycznie :P

Dnia 07.04.2009 o 20:55, A-cis napisał:

Nie wiem czy tylko przypadek, czy zostało coś zmienione/poprawione w programie, ale odbieram
to pozytywnie i traktuję jako zapowiedź zmian na lepsze :-)


No już powinno u ciebie wszystko chodzić jak powinno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:00, dominikanczyk napisał:

No cóż, ciągle mam problemy z logowaniem, ale kij z tym.

Z logowaniem nie jest tak źle, gorzej z przelogowywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś bo nowe ksywki nie działają pod Firefoxem i w kółko odnosi mnie do logowania. czyszenie ciasteczek nie pomaga. Poprzez IE udało mi się zalogować - raz na 20 prób ! Dramat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z logowaniem (czasem się zaloguję, po czym jednak nie jestem zalogowany oO) i często mnie wylogowuje. Do tego (nie wiem, czy to ma ze sobą związek) nie działa mi IRC na aplecie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2009 o 19:57, Melchah napisał:


> Cała ta zmiana systemu logowania to wielka loteria i codziennie są inne wyniki.
Więc
> nie poczuwaj się za bardzo, że komuś coś doradziłeś.
Szlag, a chciałem sobie podnieść morale :). Może jednak komuś pomogło? Choć jeden? Halo?



Mi akurat ta rada pomogła, jeżeli się nie wylogowuje, to od razu wchodzę przez zakładkę i jestem zalogowany, DZIĘKI, normalne logowanie nadal LEŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻYYYYYYYYYY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie może być polskich znaków, tak? A więc litery z alfabetu chińskiego, ruskiego czy innego podobnego mogą? Tylko dlaczego jak pragnę na takie zmienić to mi się wyświetla błąd? Zmiencie coś, albo w tym poście na górze, albo w możliwościach zmiany loginu. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:09, Iqor napisał:

Nie może być polskich znaków, tak? A więc litery z alfabetu chińskiego, ruskiego czy
innego podobnego mogą? Tylko dlaczego jak pragnę na takie zmienić to mi się wyświetla
błąd? Zmiencie coś, albo w tym poście na górze, albo w możliwościach zmiany loginu. lol


Taaaak, niech jeszcze dopiszą, że nie można sobie obrazka wstawić jako nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 14:36, rob006 napisał:

> Nie może być polskich znaków, tak? A więc litery z alfabetu chińskiego, ruskiego
czy
> innego podobnego mogą? Tylko dlaczego jak pragnę na takie zmienić to mi się wyświetla

> błąd? Zmiencie coś, albo w tym poście na górze, albo w możliwościach zmiany loginu.
lol

Taaaak, niech jeszcze dopiszą, że nie można sobie obrazka wstawić jako nicka...


Nieee??? Nie można ?;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Masakra jakaś z tym logowaniem, drugi raz od 1 kwietnia udało mi się zalogować... ciągle wylogowuje, wywala na jakieś dziwne zapętlone strony, albo po zalogowaniu strona główna w ogóle nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 16:46, Budo napisał:


Masakra jakaś z tym logowaniem, drugi raz od 1 kwietnia udało mi się zalogować... ciągle
wylogowuje, wywala na jakieś dziwne zapętlone strony, albo po zalogowaniu strona główna
w ogóle nie wchodzi...

Mi się udaje zalogować przy 5-6 razie.:P Okropna sprawa. Nie lepiej wrócić do starego systemu logowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczoraj po tygodniu korzystania z IE (błee) mogę bez problemu logować się na FF bez usuwania ciasteczek i innych czarów. Tzn, po pierwszym logowaniu jestem logowany automatycznie. No problemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 17:06, Bishoop napisał:

U mnie od wczoraj po tygodniu korzystania z IE (błee) mogę bez problemu logować się na
FF bez usuwania ciasteczek i innych czarów. Tzn, po pierwszym logowaniu jestem logowany
automatycznie. No problemo.

Mogę to określić jednym słowem. Farciarz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 17:08, Black-Hawk napisał:

> U mnie od wczoraj po tygodniu korzystania z IE (błee) mogę bez problemu logować
się na FF bez usuwania ciasteczek i innych czarów. Tzn, po pierwszym logowaniu jestem logowany
> automatycznie. No problemo.
Mogę to określić jednym słowem. Farciarz.:D

To ja też, ja też:)
Ale GS nadal mi szwankuje na wszystkim poza IE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 17:08, Black-Hawk napisał:

Mogę to określić jednym słowem. Farciarz.:D


Tzn, czy to dopiero od wczoraj to nie wiem. Możliwe, że już wcześniej była taka możliwość. Wkurzał mnie coraz bardziej brak słownika w IE więc wczoraj sprawdziłem i gitara gra. Dziwne jest to, że jest wiele różnych sposobów na zalogowanie się na gram. U każdego działa inaczej, u innych nie działa a jeszcze u innych, w tym u mnie chodzi bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować