Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2009 o 17:02, Zero Hunter napisał:

Hmm dzięki, ale zastanawia mnie, bo jeśli chodzi o ekipę gram.pl to nie mam szans, miałem
nieprzyjemną sytuację, że zostałem ukarana ze nie swój post, moderator powiedział żebym
napisał do ekipy i odzewu nie było.


''''zostałem ukarana''''? No, no, no, widzę że emocje związane z tym newsem rzucają się niektórym na ''''musk''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błehehe, też mam wała, bo nie znam hasła do maila, lol.
Zakładałem je bardzo dawno i nawet nie pamiętam jakie pytanie miałem przy rejestracji, no to kicha ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest żart, to w ogóle nieśmieszny i wręcz karygodny, zwłaszcza wobec trąbienia "to nie jest żart!". Jakby to była nieprawda, to konsulat po prostu zapomniał, że żart primaaaprilisowy ma być z założenia śmieszny, a to zakrawałoby na kłamstwo, nie dowcip.

Ale to tylko głupie dywagacje, nie widzę powodów, żeby zlikwidowano skądinąd problematyczne znaki... a nawet jeśli nie likwidują, to niech chociaż pozwolą zmienić nicka ten jeden raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się tak zastanawiam, że jak oni pozmieniają ksywki tym co maja spacje bądź polskie znaki... Przecież użytkowników serwisu jest około 38000 i wątpię by kilku osobom chciałoby się przeszukiwać wszystkich nieprawidłowych znaków w ksywkach gdyż zajęłoby im to więcej czasu niż te kilka dni... No ale cóż zobaczymy jak na razie czuje, że robią sobie z nas niezły ubaw :D

EDIT - Dobra czekamy do Środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:24, wdowiakm napisał:

Właśnie się tak zastanawiam, że jak oni pozmieniają ksywki tym co maja spacje bądź polskie
znaki... Przecież użytkowników serwisu jest około 38000 i wątpię by kilku osobom chciałoby
się przeszukiwać wszystkich nieprawidłowych znaków w ksywkach gdyż zajęłoby im to więcej
czasu niż te kilka dni... No ale cóż zobaczymy jak na razie czuje, że robią sobie z nas
niezły ubaw :D


Użytkowników jest duuużo więcej - ale jeśli myślisz, że ktoś to ręcznie robi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:29, Laid back napisał:

Użytkowników jest duuużo więcej - ale jeśli myślisz, że ktoś to ręcznie robi... :D


Podałem liczbę osób wg. statystyk więc stąd twierdzenie, że około 38000 :)
No ja nie wiem jak Wy to robicie. Zróbcie tak by było dobrze :)

Dobra z mojej strony koniec bo faktycznie robi się nie potrzebny spam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby jednorazowe, więc dużej furory nie będzie. Miałem już dawno chęć zmiany na Arkad, to tak chciałem od początku ale pisało że zajęte - choć naprawdę nie była, ale nic ;) - ale jakoś się przyzwyczaiłem jak i inni gramowicze. I wątpię aby tych zmian wiele było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę.
Jak mogę zmienić nick, nie wchodząc na maila? Bo zapomniałem hasła, a odzyskać się nie da, bo mi pisze, że takiego nie ma w bazie danych o2.pl, LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:29, Laid back napisał:

Użytkowników jest duuużo więcej - ale jeśli myślisz, że ktoś to ręcznie robi... :D


Ręcznie? Masochizm... :D
Dzięki za wyjaśnienie sytuacji - w tym amoku różne rzeczy słyszałem i trochę spanikowałem - zmiana nicka to miła rzecz ;) Tym razem nie przepuszczę takiej okazji i zmienię co trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie, zmiany widać, bo co wejście na gram.pl trzeba się logować, na szczęście ja nicku nie zmieniam, unikalny nick na świecie nich taki pozostanie i będzie moją własnością, ale z drugiej strony szkoda jak nie pozna się osoby którą się kojarzyło po nicku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest ok. Ludzie prosili o to od dawna ( o możliwość zmiany swojego nicku). Oczywiście spowoduje to chaos, bo nagle znajdziemy się w sytuacji w której ktoś, kogo znamy będzie się nazywał inaczej...
Denerwuje mnie tylko jedno- automatyczne i ( że tak powiem) przymusowe zmienianie ksywek. I po co ta zmiana logowania? Na co to komu? Nie lepiej zająć się ulepszaniem serwisu...? Mniejsza, to wasza sprawa ( drodzy konsule).
Dobrze, że jest możliwość zmiany zmienionego nicku. I dobrze, że mam taki, jaki mam, bo ( z tego, co widzę ) mi sie nie zmieni :)
Podsumowując, jest ok. Może i tak być. Zmiana nicków... fajnie. Ja nie skorzystam, ale może kto inny...?
Tyle, że ta... nieuchronność, przymus mnie trochę... hm, ciekawi.

Mam tylko nadzieję, ze obędzie się bez większych awarii ( typu np. przypadkowe usunięcia kont )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Amdor będzie Amdorem. ;)
W sumie przyzwyczaiłem się do tego, że na gram.pl mam nicka Ragnos, ale lepiej będzie dopasować ten ostatni bastion do obecnych standardów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, co sie stanie z tym haczykiem na koncu?
bo na starym forum bylem .:[JaMES]:. a jakis typo mial juz ksywke James i musialem dorzucic apostrof :p
jednak ostatnio jak wyszukwialem uzytkownikow to bez apostrfou goscia juz nie ma i chcialbym zapytac czy da sie ten apostrof usunac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować