Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

właśnie!

W tych "inny" są też ci, co nie muszą zmieniać, a chcą sobie zmienić i mogą to zrobić, to już pozmieniali, a my jeszcze nie...

Isildur--> nie pomogło... :/

Mookry--> próbowałem pow. 10 razy i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane ... Chce zmienic tylko to zeby male p w moim nicku bylo drukowane, ot co. Czyli zeby bylo Pawelck91. Moze swietny system gram.pl nie wykrywa duzych i malych liter ?? Niech ktos odpowie z modow czy adminow...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 16:04, tuna napisał:

właśnie!

W tych "inny" są też ci, co nie muszą zmieniać, a chcą sobie zmienić i mogą to zrobić,
to już pozmieniali, a my jeszcze nie...

Isildur--> nie pomogło... :/

Mookry--> próbowałem pow. 10 razy i nic...

Wyłącz i włącz przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wpisywałeś nową ksywkę i ją zapisywałeś to pisało, że dane zostały poprawnie zapisane? Powinno na samym dole to pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pisze ze dane zostaly porawnie zapisane. Pozniej robie log out i log in. A ksywka nadal ta sama... Wylaczenie przegladarki tez nie pomaga ... Lipa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam występowanie problemu, podobnego jak u pawelck91
Próbowałem na 2 przeglądarkach, po 30 razy zmieniałem nick - zmiana dużych na małe litery,
przeładowanie przeglądarki - nic nie pomaga, zmiana nie jest widoczna. Po wprowadzeniu zmiany
w ustawieniach, jest informacja "Zmiany zostały poprawnie zapisane", ale gdy przejdę do innej zakładki
i powrócę, to na nowo jest poprzednia ksywka...

Czy udzieli odpowiedzi ktoś z Gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 16:11, pawelck91 napisał:

Mi pisze ze dane zostaly porawnie zapisane. Pozniej robie log out i log in. A ksywka
nadal ta sama... Wylaczenie przegladarki tez nie pomaga ... Lipa ...

A "twarde odświeżanie" próbowałeś? Ctrl + F5 wczytuje wszystkie obrazki od nowa z serwera, nie z cookies (właśnie, usuń też pliki cookie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 16:17, Hellmut napisał:

> Mi pisze ze dane zostaly porawnie zapisane. Pozniej robie log out i log in. A ksywka

> nadal ta sama... Wylaczenie przegladarki tez nie pomaga ... Lipa ...
A "twarde odświeżanie" próbowałeś? Ctrl + F5 wczytuje wszystkie obrazki od nowa z serwera,
nie z cookies (właśnie, usuń też pliki cookie).


Tak cookie usuniete, sprawdzilem na 3 roznych przegladarkach. Przel;adnowanie kompa(!) nic nie daje... Ludzie to jest zrabane, a z tych co wiedza najwiecej czyt. gram.pl nawet slowka nie powiedza : Ej sorry ale nie zmienisz wielkosci liter w swoim nicku...
Echh szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System rozpoznaje wielkość znaków moja poprzednia ksywka zaczynała się z małej litery (wdowiakm) a teraz mam ksywkę zaczynająca się z wielkiej litery (Isildur) Spróbuj zmienić za godzinę może wtedy się uda albo poczekaj na odpowiedź Laid_back :)

EDIT: Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 16:23, Isildur napisał:

System rozpoznaje wielkość znaków moja poprzednia ksywka zaczynała się z małej litery
(wdowiakm) a teraz mam ksywkę zaczynająca się z wielkiej litery (Isildur) Spróbuj zmienić
za godzinę może wtedy się uda albo poczekaj na odpowiedź Laid_back :)

EDIT: Literówka

Ale wiesz zmienilaes zupelnie na inaczej brzmiacy nick. Moj obecny to pawelck91 a chce miec Pawelck91. Czyli, tak mysle, system caly czas widzi ta sama nazwe i nie wprowadza zmiany nicku ... No bo p=P? No nie wiem juz co robic. Na kazdym innym forum mam nick pisany z duzej litery to i na gram.pl by sie przydal, tym bardziej ze jest taka mozliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nikt sobie jaj nie robił. Wiem jaka sobie ksywkę ustawię :) Szkoda tylko że problemy z logowaniem są, nie wspominając o avkach, wie może czemu nie cha się załadować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z całą tą akcją doszedłem do ciekawego wniosku:
Miałem tylko częściowo rację twierdząc, że to żart primaaprilisowy.
Zmiana xywek okazała się prawdą, za to nowy system logowania to jeden, wielki, niesmaczny żart:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety przyznaję, że całe to zmienianie systemu logowania to jedna wielka porażka. Właśnie musiałem z 10 razy ponawiać logowanie, bo za każdym razem po przejściu do strony forum byłem wylogowywany. W dodatku nadal pojawia się okazjonalnie tzw. "pętla przekierowań". Zdarza się to losowo, np. przy niektórych próbach odświeżenia strony forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 18:00, Czedwik napisał:

Niestety przyznaję, że całe to zmienianie systemu logowania to jedna wielka porażka.
Właśnie musiałem z 10 razy ponawiać logowanie, bo za każdym razem po przejściu do strony
forum byłem wylogowywany. W dodatku nadal pojawia się okazjonalnie tzw. "pętla przekierowań".
Zdarza się to losowo, np. przy niektórych próbach odświeżenia strony forum.


Mam Identyczny błąd.. nawet na forum nie można spokojnie posiedzieć. bo zaraz automatycznie wylogowuje .. Normalnie "Grief" bo inaczej tego nazwać się nie da. ;/ na razie jadę na sposobie ze gdy nie jestem zalogowany i chcę odpisać komuś na posta tak jak w tym przypadku =) to muszę kliknąć "Odpowiedz" i wtedy się pojawia logowanie i jakoś to działa ... ale ileż można. Wprawia po dłuższym czasie takiego czegoś w lekkie POIRYTOWANIE

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł zmiany ksywek jest imo genialny. Natomiast ten system logowania to kolejny ''epic fail''. Od wczoraj dopiero teraz udało mi się zalogować a na dodatek nie wiem jak to zrobiłem... Weźcie to poprawcie bo to bynajmniej nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że już można w końcu się zalogować na forum tzn. że problem jest rozwiązany i już się nie pojawi czy jest możliwość, że problem może jeszcze wystąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 10:00, Isildur napisał:

Widać, że już można w końcu się zalogować na forum tzn. że problem jest rozwiązany i
już się nie pojawi czy jest możliwość, że problem może jeszcze wystąpić?


Nie lepiej poczekać i samemu sprawdzić? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 10:02, rob006 napisał:

Nie lepiej poczekać i samemu sprawdzić? ;]


Wiesz po wczorajszym wylogowaniu nie mam cierpliwości do sprawdzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Was przepraszamy za wczorajsze problemy z logowaniem na forum. Na forum działa jeszcze stary system logowania, cały czas walczymy o poprawę działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować