Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2009 o 08:55, Budo napisał:


Mam ten sam problem co Outlander parę postów wyżej, też na Operze. Login gram.pl 17%
i hej.


Kliknij na przycisk "Wstecz" (ta zielona strzałka), mnie to zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jak chcę się zalogować na forum to przenosi mnie na te uniwersalne logowanie :|
Potem muszę klikać powrót na gram.pl i potem kategoria Forum
Zróbcie w tym uniwersalnym logowaniu powrót na forum ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 09:18, Crew_900 napisał:

Do tej pory jak chcę się zalogować na forum to przenosi mnie na te uniwersalne logowanie
:|
Potem muszę klikać powrót na gram.pl i potem kategoria Forum
Zróbcie w tym uniwersalnym logowaniu powrót na forum ....


A wykasowanie historii stron nic Ci nie pomogło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy w związku z modernizacja systemu długo będzie występował problem z autoryzacją i logowaniem użytkownika ?

Za każdym razem wchodząc na stronę gram.pl lub po dł€żcym przeglądaniu forum, strona sie przeładowuje do

<form id="logon_frm" method="post" action=" http://www.gram.pl/api/login_check.asp?b=1&h=39939381">
<input type="hidden" name="logon_backurl" value=" http://www.gram.pl/api/login_check.asp?b=1&h=39939381">
<input type="hidden" name="logon_hash" value="ef42fca70076102225444879d2e760cc">
<input type="hidden" name="logon_id" value="12519">
<input type="hidden" name="logon_xywka" value="xippon">
<input type="hidden" name="logon_token" value="e35318b617ac5182c37b32888668c38222d65af4d8a8dbcc38dfd45b429e3d31oljjGeD4ZZHdB8 hzF1cKAsfEYyE6cS31Bo,cFQaMZeOKWHNuz92v5z/Rnr/6/DrP5bPutoOxjuS8HmFB1MtT6XLCMx9NpHDNeN1 UqTyuiUww5KSKwtj7/Ue6hty,Bj/PWJZyFNteolrj,TULHq7eXQyPNrFyphIpM3idkQRrPQeXM66cY7kQJnD, XtQwJy6Lxvdqx7fA3awaCYQx15ewGO7.q1SiXDWhFcnQR5sxCFIUQZu3.p1yvHeemY5GDUch0FwoL,ZL/NiQ4 ai30AInLDQDYND,5">

</form>
<script type="text/javascript">
<!--
document.getElementById("logon_frm").submit();
//-->
</script>
<button onclick=''document.getElementById("logon_frm").submit()''>go</button>

Nie wiem, czy informatyk gram jest obecnie na urlopie, że takie metody pisane na kolanie są stosowane, czy to jest tymczasowe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2009 o 09:17, Wintesun napisał:

Kliknij na przycisk "Wstecz" (ta zielona strzałka), mnie to zawsze pomaga.


Kliknięcie wstecz powoduje jedynie wrócenie na główną stronę forum i wylogowanie. Pomaga tylko wyjście i wejście na gram.pl a potem przejście ze strony głównej na forum. A i tak po 5 minutach znowu się to dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja radość, że problemy z logowaniem się skończyły była - jak się okazuje - przedwczesna :-/
Znów po wyjściu mnie wylogowuje a próba logowania powoduje wpadanie w pętlę przekierowań. Pomaga wykasowanie ciasteczek ale tylko jednorazowo tzn. do następnego logowania.
Ile to jeszcze potrwa? Dobrze by było żeby ktoś napisał czy obecna sytuacja jest już końcową i tak będzie zawsze, czy trwają jakieś prace nad poprawieniem sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki, oprócz tego, gdy się logujesz na swoje konto- spróbuj wykorzystać obie drogi powrotu na portal (tzn przycisk wróć na gram.pl i logo). Oprócz tego zauważyłem, że czasami nie da się zalogować z podstron, ale da się z głównej strony forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 10:47, Budo napisał:

Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki, oprócz tego, gdy się logujesz na swoje konto- spróbuj
wykorzystać obie drogi powrotu na portal (tzn przycisk wróć na gram.pl i logo).

Teraz akurat wszedłem na stronę forum bez najmniejszego problemu (być może znów się poprawiło), ale jak mi się następnym razem taka historia przytrafi postaram się skorzystać z Twojej rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No spróbuj, mi pomogło. Zauważyłem też, że pojawiają się problemy z logowaniem po dodaniu wpisu na sajcie (dwa razy już tak miałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 12:23, Budo napisał:

Zauważyłem też, że pojawiają się problemy z logowaniem po dodaniu
wpisu na sajcie (dwa razy już tak miałem).

Ja miałem tak od zawsze, za każdym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Opere i te 17%, to wystarczy wrzucic forum to zakladek i pokilkac pare razy - za ktoryms razem zalapie i zaladuje sie bardzo szybko. Poza tym na usta cisna sie same najgorsze epitety, jesli chodzi o ten caly nowy system logowania. Jak widac problemy nadal wystepuja w duzej czestotlowosci, trwa to juz 3! tygodnie, a tu zero poprawy. Na poczatku przymykalem na to oko, bo zdaje sobie z tego sprawe, ze etap wdrazania tego typu usprawnien troche trwa, ale na pewno nie 3 tygodnie. Zreszta nic nie wskazuje na to, ze bedzie lepiej.
Fatalne jest to, zeby userzy wymysliali rozne metody, by na forum sie dostac. Kasowanie ciasteczek, cache... Smieszne. To juz lepiej dac sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:31, gothicsheep napisał:

problemy nadal wystepuja w duzej czestotlowosci, trwa to juz 3! tygodnie, a tu zero poprawy.


Phi, ja już czekam na poprawe niektórych błedów ponad dwa lata, co to jest te 3 tygodnie...
Ja już się w sumie przyzwyczaiłem i rok czy dwa lata w te czy w tamtą stronę mi tam różnicy nie zrobi jak sobie poczekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 23:02, A-cis napisał:

/.../ Dobrze by było żeby ktoś napisał czy obecna sytuacja jest już końcową i tak będzie zawsze, czy trwają jakieś prace nad poprawieniem sytuacji.


No właśnie, przydałoby się.
Na forum co prawda wchodzę rzadko, ale nigdy, w razie jakichkolwiek kłopotów, pracownicy gramu nie odwracali się od userów i chociaż wyjaśnili sytuację. A tutaj ani widu, ani słychu. Mogliby chociaż przeprosić czy cusik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 20:20, Black-Hawk napisał:

> > Będzie jeszcze kiedyś taka zmiana ksywek?
>
> Pewnie już nie ...
To mogą wiedzieć tylko konsule.:P


Racja :P Ale i tak mi się nie podoba moja ksywka chciałbym starą ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować