Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2009 o 20:02, cinus2 napisał:

Ja już się w sumie przyzwyczaiłem i rok czy dwa lata w te czy w tamtą stronę mi tam różnicy
nie zrobi jak sobie poczekam :P


Wiesz, skoro nie naprawili rzeczy związanych z GS''ami itp, to w zasadzie mogę się założyć, że już nigdy nie naprawią tych problemów z logowaniem, jakie teraz mamy. No bo po co, nie ? Wdrażamy nowy system logowania, stwarza to tysiąc problemów, ale co tam, swoje zrobiliśmy...
No i statystyki nadal są zbugowane ...
Aż się tęskni za początkami serwisu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In_The_End i Bjutiii moim zdaniem opisujecie ten sam problem, lecz inaczej się na niego zapatrujecie, dla mnie to co opisuje In_The_End jest jednak tak jak dla niego problemem ponieważ wcześniej używałem zakładki na której było forum ogólne gry w którą aktualnie gram, wpisywałem meila i hasło i od razu byłem zalogowany, teraz to wygląda tak; wpisuje je na zakładce (meil i hasło), przenosi mnie do strony " gdzie mam się zalogować bądź założyć konto i ponownie muszę wpisywać e mail"potem muszę wcisnąć wróć na gram.pl i dopiero stamtąd na forum (jestem już zalogowany), stamtąd, dopiero temat który mnie interesuje, szukaj i dopiero na nim jestem, fakt jeżeli się nie wylogowuje to jak otwieram zakładkę to jestem zalogowany, ale cała procedura ogólnie jest upierdliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 01:22, mortis72 napisał:

In_The_End i Bjutiii moim zdaniem opisujecie ten sam problem, lecz inaczej się
na niego zapatrujecie,

Moim celem nie było opisanie problemu. Ja po prostu napisałem posta i napisałem, że nie mam problemów idąc z logowaniem tak jak każe nam strona, posta In_The_End''a nawet nie czytalem. :)

@Dekeruś
Kiedy spamerzy przestaną spamić a forumowe dzieci wydorośleją...czyli jeszcze dłuuuugo poczekasz :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 14:59, The_Deker_10 napisał:

Ciekawe kiedy wreszcie zakończą się te problemy z logowaniem dla wszystkich ?? ...


O jejku,wszyscy piszą[proszą] o cierpliwość w związku z problemami,nie trzeba napisać zażalenie po raz enty,spokojnie cierpliwości...Wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sumie też problemów niet gdyby jeszcze wyłączyć te ostrzeżenia o zawartości gramsajtów. W Operze mi zapamiętywało akceptacje, w FF już nie. Strange:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 14:59, The_Deker_10 napisał:

Ciekawe kiedy wreszcie zakończą się te problemy z logowaniem dla wszystkich ?? ...


Czytam ten wątek i jedyne co przykuło moją uwagę to spam twojego autorstwa...
W prawie każdym wątku dodajesz nic nieznaczące posty. Dla samych statystyk czy brakuje ci życia i towarzystwa w realu?

Abstrahując jednak od spamu, to powiem, że wchodzenie na gram przez cioci ogródek jest troszkę irytujące.
Ciekawe czy ktoś się tym zajmie czy już do końca będzie nam dane z tym żyć? Już prawie MIESIĄC się z tym męczą. Żenada i brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 19:04, Tyler_D napisał:

Zrób to, będziesz najpopularniejszym userem ;-D.


A teraz to niby jak jest? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ... Wojman ma chyba chętkę na coś więcej niż tylko "najbardziej aktywny / kontrowersyjny moderator". Czuj się zagrożony ;-P. Jak to mówią "nie ma takiej rury na świecie której nie można odetkać" :-P

A żeby nie robić totalnego OT - ja tam jak część przedmówców problemów z logowaniem zasadniczo nie mam. Loguję się codziennie jeden raz i tyle. Logout jeśli już się zdarza to raz na hm ... 3 - 4 dni, a korzystam z FF jeśli to ma jakieś znaczenie. Szkoda tylko, że zostało to dziwnie rozwiązane - najpierw się logujemy na konto, potem przechodzimy na stronę główną i dopiero na forum ... cokolwiek to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 19:04, Tyler_D napisał:

Rumburak => dobre :-D


Sama prawda :) Prawda o Dekerinho i prawda o gram.pl.

EDIT: Kto miał zobaczyć, zobaczył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 00:40, Noristias napisał:

> czy yy nick Agent 47 ? jest zajęty ^^ albo 47 ?

A sam sprawdzić nie możesz?

Nie może. Osoby które nie pisały nic na forum nie są ujęte w statystykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 14:00, Noristias napisał:

> Nie może. Osoby które nie pisały nic na forum nie są ujęte w statystykach
Ano racja, tym nie pomyślałem :)

to następnym razem lepiej zacząć myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:34, S1G napisał:

Nie może. Osoby które nie pisały nic na forum nie są ujęte w statystykach


Nie trzeba sprawdzać w statystykach, wystarczy że spróbuje zmienić nick na waśnie taki - jeśli się uda, to znaczy że nie ma (a właściwie nie było :P), jeśli się nie uda, to znaczy że jest.

@RyderxDD

Dnia 25.04.2009 o 09:34, S1G napisał:

to następnym razem lepiej zacząć myśleć .


No właśnie, może weźmiesz sobie to do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:20, rob006 napisał:

Nie trzeba sprawdzać w statystykach, wystarczy że spróbuje zmienić nick na waśnie taki - jeśli się uda, to znaczy że nie ma (a właściwie nie było :P), jeśli się nie uda, to znaczy że jest.


Wtedy definitywnie zmieni nazwę, choć można jeszcze inaczej to sprawdzić. Wystarczy spróbować stworzyć nowe konto i tam kombinować z ksywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować