Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra Blizzarda - pierwsze komentarze

60 postów w tym temacie

To niech wszyscy sobie gdybają i plotkują, ja wolę poczekać na pełne oficjalne dane na temat nowych produkcji. A takie podniecanie się że ktoś powiedział: "tak, robimy coś nowego, nie wiecie co to będzie, na razie testujemy na silniku wowa, buhahaha" to do niczego nie prowadzi tylko zwiększa wartość akcji Blizza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 4 nie bardzo, bo to nie pasuje do Lore - kontynuacja trójki jest w World of Warcraft więc to co w 4 musiałoby się dziać po WoW. Co z graczami, którzy WoW olali? Przeskok z trójki na czwórkę byłby nielogiczny. No chyba, że byłby to jakiś prequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie z Blizzarda wcale nie wykluczają możliwości i wyrażają chęć do stworzenia czwórki kiedyś tam w przyszłości, więc? Naturalnie jak nowa gra to nowa gra, czekam na więcej informacji, a spekulacji mi się czytać nie chce, bo jak słyszę nazwę Gothic, to aż mnie dreszcze przechodzą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było zagrać w Lost Vikings... na prawdę, poprzednie części przyprawiają o opad szczeny, albo banana od ucha do ucha. ;)
Na WC IV nie liczę... sądzę, że za markę WC wezmą się po skończeniu Diablo i Starcrafta...
Poza tym, jak to ktoś wyżej powiedział, ich tempo jest raczej żółwie, więc przygotujmy się na +/- 3 lata czekania na jakiekolwiek pewne informacje, gameplaye itp. Nie ma co się czarować, Blizzard stawia na jakość, a nie szybkość.
Póki co ślinimy się na Diablo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 13:24, penny napisał:

A ja trochę wątpię czy Blizzard jest jeszcze w stanie stworzyć jakąś dobrą nową markę,
czy w ogóle potrafi wyjść poza totalnie nijaki świat Warcrafta czy Starcrafta :/


Warcrafta ok, w sumie typowe fantasy, ale Starcrafta nijaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Starcraft jest w części kopią świata warhammera, tak jak warcraft jest w części kopią świata warhammera- powstał, gdy games workshop odmówiło licencji blizzardowi na grę w ich świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ke? WoW i linia fabularna? Dobre sobie. Jest w nim co prawda rozwiniętych pare wątków z przeszłości WarCrafta, ale żadnej linii fabularnej tam nie uświadczyłem. A WarCraft IV MOŻE dziać się zaraz po WarCrafcie III (+dodatek) i nic wielkiego się nie stanie, a jeżeli polepszą ogólnie linię fabularną względem trójki, to wyjdzie naprawdę miodna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do newsa wdarła się drobna literówka: "Wszysatko za sprawą ogłoszenia" :) a co do nowej gry, to chętnie zagrałbym w coś innego niż SC lub WC ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować