Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W sklepach jest ostatni numer Click!

153 postów w tym temacie

Szkoda... Pamiętam, jak byłem trochę młodszy to jak podekscytowany byłem "pełną wersją gry na płycie CD" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie było mi "po drodze" z tym pismem. Odkąd pamiętam "jechałem" na CD-Action, sporadycznie na innych gazetach / pismach growych [ ale to tylko dla gier z coverków, których nie było w CDA ]. Cóż ... mamy kryzys to i takie "cięcia" nie powinny w sumie dziwić. Jednak zawsze jest szkoda, bo każde takie pismo miało grupę swoich fanów ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mogę się założyć o piwo że to prima aprilis, a żeby było wiarygodnie, zaczęli swoją akcję z tym wcześniej.
Mam taką nadzieję. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Kiedyś się kupowało, choćby dla recki Dreamfall''a, ale wg mnie CDA jest i było o wiele lepsze, no ale cóż, jedno z najlepszych polskich pism o grach PC odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, taki kryzys, a prezesi banków po miliony dolarów premii dostają. ;) Szkoda, że Clicka już nie będzie. Czasami kupowałem to czasopismo, no ale fanem ich nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:-( no to pierwszy raz jestem świadkiem upadającego pisma dla graczy:-( i pomyśleć że stało się to niedługo po tym jak Click! przemienił się w prawdziwe zawodowe czasopismo takie jak CD-A. Myślałem że będzie dla niego nawet jakąś poważną konkurencją:-( Tak ogólnie to fanem Click! nie byłem ale czasopismo to zawsze zajmowało wysokie miejsce w rankingu moich ulubionych czasopism:
1. CD-Action
2.Play i Click!
3.KŚG
Jednak po tym jaik Cilck! przeszedł transformacje ranking wyglądał tak:
1.CD-Action
2.Cilck!
3.Play

To przykre że nie zobaczymy więcej czerwono-krwistego loga Click!:-(

PS. Oczywiście istnieje też prawdopodobieństwo że to żart prima aprilisowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CyberMycha sprawiła sobie DVHD i pismo padło, Click! wprowadził DVHD i pismo padło. Jeszcze trochę i popadnę w psychozę...
A co do pisma - szkoda go. Po tej przemianie stało się naprawdę ciekawe i pełniaki były wypaśne. Teksty i tak bardziej mi leżały z CDA, więc nie będę za bardzo płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za deble z tego Bauera!!! Zmieniają kompletnie wygląd czasopisma, a po kilku jego wydaniach dziwia sie, ze sprzedaz spada!!!! Bo fani poprzedniego ukladu gazety przestali czytac! A poza tym co to za spadek jak dalej jest na drugim miejscu w sprzedazy wsrod czasopism o grach... zaraz za CD-Action!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 17:21, KoLoS napisał:

CyberMycha sprawiła sobie DVHD i pismo padło, Click! wprowadził DVHD i pismo padło. Jeszcze
trochę i popadnę w psychozę...
A co do pisma - szkoda go. Po tej przemianie stało się naprawdę ciekawe i pełniaki były
wypaśne. Teksty i tak bardziej mi leżały z CDA, więc nie będę za bardzo płakać.


Jak to? To CyberMychy też już nie wydają? Chyba trochę przysnąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, tym bardziej, że po rewolucji poziom pisma był naprawdę niezły (IMO na poziomie porównywalnym nawet z CDA) i od tamtego czasu opuściłem tylko dwa numery. Mam nadzieję, że C! jeszcze kiedyś wróci...

BTW Szczerze mówiąc wydaje mi się, że wydawca sam do tego doprowadził tworząc zbyt duży nakład, przy czym sprzedawała się jedynie mała jego część... Ale teraz już nic nie poradzimy...

Dnia 27.03.2009 o 17:16, ManiakDVD napisał:

CLICK KŁAMIE! Jaka pierwsza recenzja Dark Sector w Polsce? Przecież to CDA miał pierwszą
recke!? Kurde, naewt nie potrafią odejść z honorem!


A tego, że kwietniowy numer Click! pojawił się wcześniej od obecnego CDA nie zauważasz? Warto byłby się zainteresować komentowanym artykułem zanim zaczniesz pisać brednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szkoda. Choć wolałem je z dawnych czasów, kiedy było dwutygodnikiem to jednak nadal często go kupowałem. Przykre, że mamy coraz mniejszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda. Od jakiegoś dłuższego czasu kupowałem każdy nowy numer. Raz dla pełnych wersji, raz dla tekstów. Teraz z pozostało już tylko CDA. Mam nadzieję, że kiedyś wróci. Zawsze znajdzie się te 8.90 na nowy numer : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Buhahah, TO ŻART jak w mordę strzelił!
Jakim cudem wszystkie serwisy upadają akurat teraz?
FileFront i tu Klik? Błehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować