Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W sklepach jest ostatni numer Click!

153 postów w tym temacie

Szkoda Clicka. Choć w sumie - od czasów przejęcia przez Bauer - był to taki "CDA dla ubogich". Ci sami redaktorzy, tylko krótsze recki, więcej obrazków, mniej treści, mniej stron i bajeranckie pełniaki dla ludu.
Mimo wszystko parę razy pismo kupiłem i wcale się nie rozczarowałem. Może nie będzie mi go brakować, jednak jakiś żal pozostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym pismem spędziłem kupę czasu... jakieś hmm.. 6 lat? Albo nawet dłużej. Wielka szkoda, że Click! znika, bo mam z nim związanych wiele bardzo pozytywnych wspomnień, niestety, po odejściu dawnej ekipy Click! zaczął powoli upadać, czego ukoronowaniem jest dzisiejszy news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 20:07, Kuboo PL napisał:

Zdecydowanie najgorsza wiadomość jaką dzisiaj usłyszałem. Według mnie to było najlepsze
czasopismo o grach jakie powstało. Mimo, że po zmianach nie było tym samym, ale to nadal
Click!. CD-Action''a nie kupię, pozostanie mi Play. Oby to jednak był żart. A jeżeli
nie, to co stanie się z ich stroną? Zamkną, czy pozostawią?


Dokładnie. Zgadzam się w 100% z powyższym komentarzem. IMHO najlepsze czasopismo o grach kończy swój żywot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odejściu Secret Service i Reseta, nie było już po prostu dobrego pisma o grach.
Trzeba było szukać alternatywy. I w sumie jedyne pismo warte czytania to CD-Action.
To tylko moje zdanie; CD-Action było i jest najlepszym pismem po SS i Resecie. Nie mówię, że jest bezbłędne i wybitne. Po prostu jest lepsze niż pozostałe, "mniejsze zło" innymi słowy.

Swoją drogą, nie rozumiem tych wszystkich zagorzałych przeciwników CD-Action, a przynajmniej ich absurdalnych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:41, M16mKies napisał:

Po odejściu Secret Service i Reseta, nie było już po prostu dobrego pisma o grach.
Trzeba było szukać alternatywy. I w sumie jedyne pismo warte czytania to CD-Action.
To tylko moje zdanie; CD-Action było i jest najlepszym pismem po SS i Resecie. Nie mówię,
że jest bezbłędne i wybitne. Po prostu jest lepsze niż pozostałe, "mniejsze zło" innymi
słowy.

Swoją drogą, nie rozumiem tych wszystkich zagorzałych przeciwników CD-Action, a przynajmniej
ich absurdalnych argumentów.



Zagorzałym przeciwnikiem CDA nie jestem ale duzo rzeczy mnie drażni w tej ,,gazecie". Kiedyś kupowałem ale po roku zaprzestałem. Najbardziej denerwują mnie idiotyczne odpowiedzi na listy od czytelników, debile podpisy pod obrazkami z gry a także dział poświęcony jakimś debilnym wypowiedziom recenzentów o grach, nie pamietam jak to się nazywa. Kolejna rzecz która mnie denerwuje to ciągle podniecanie się że, ,,pierwsi na swiecie a jak" itd. No i kwestia tego smugglera, wielkie halo o nic ale co tam, dzieciarni się podoba to wątek podtrzymują.
Dodam tak na marginesie, ze aktualnie zamówiłem sobie prenumeratę roczną CDA dzieki punktom z Kompanii Graczy także jak widać takim zagorzalym przeciwnikiem nie jestem bo coś tam zawsze przeczytać można:)


A co do Clicka to bardzo załuję. Pamietam jak w 2000,2001kupowałem regularnie. Niska cena i taki inny papier był, taki śliski:) Mam jeszcze gdzieś jakiś egzemplarz jak recenzowali Carmageddon TDR2000:) No i kupiłem nawet taki kalendarz w formie książeczki na rok 2001 chyba, z komiksami, już nie pamiętam o kim były ale pamiętam, że niezła mania była:) Eh, to były czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi. I tak wolę CDA a Clicka czasem kupowałem jak coś dobrego było na Coverze. A tak ogólnie to click po tej swojej metamorfomerfomozie stał się sztywny. Wcześniej był bardziej luzacki, kolorowy, panował jakiś taki nawet fajny chaos.
No cóż jak wcześniej wspomniałem trudno się mówi. Fanom clicka napewno jest żal.
P.S: Czyżby koniac Clicka miał związek z wszendobylskim kryzysem?
P.S2: Prawdę mówiąc to nawet nie bardzo wiem o co w tym całym kryzysie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sądzę że to żart. Na oficjalnej stronie by poinformowali czytelników. Chociaż CDA i tak lepsze. W ogóle grubsze. Ale za to Click tańszy, i czasami dobre gierki miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prasę traktującą głównie o grach komputerowych przestałem kupować po upadku Secret Service, którego byłem wiernym czytelnikiem. Nie było dla mnie lepszego pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem gdzie indziej newsa na ten temat i...Czyżby gram.pl robiło sobie z nas ,,jaja"? Z tą zmianą nicków, z newsami.

Co do samego Clicka! to nie czytywałem, preferowałem KŚG, a teraz CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tęsknię i usycham za RESETEM. To było najlepsze pismo o grach komputerowych, ale i nie tylko. Można było przeczytać dużo ciekawych artukulów niezwiązanych z grami czy komputerami. Można powiedzieć, że wychowałem się na tym miesięczniku. Do dzisiaj mam dużą część egzemplarzy :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najlepszym pismem o gierach był Top Secret, potem Secret Service i dopiero Reset, Świat Gier Komputeropwych, czy Gambler. Clicka jakoś mi nie szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem i bardzo lubiłem Clicka. Teraz pozostaje mi już tylko CDA. Cóż, będę musiał sobie poszukać jakiegoś innego pisemka o grach na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pismo mniej na i tak ubogim rynku. Nie ma co suszyć zębów, bo to nie jest zabawne. Teraz do wyboru tylko CDA (dobre, dużo, niedrogo), Play (padlina, którą kiedyś tak chwaliłem) i KŚG (kolejna padlina od tego samego wydawcy co padlina poprzednia :)). Tyle w kwestii pism pisujących o grach na PieCa.

Wolałbym znacznie szerszy wybór, a Click! aż tak fatalny IMO nie był, żeby wszystkie psy na nim wieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, złoty wiek prasy już dawno minął, gdy stały dostęp do Internetu zaczął stawać się coraz powszechniejszy. Kiedyś istniało dużo pism, jako, że były dla wielu głównym, a często i jednym źródłem informacji o grach. Teraz przetrwają tylko najsilniejsi. Zamknięcie Clicka jest mi obojętne i tak bez starej redakcji to nie było już to samo pismo (przestałem go kupować, jak tylko zmieniła się redakcja). Od tamtej pory istniał jedynie w cieniu CDA, tak więc Clicka w żadnym razie mi nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Click trafił pod skrzydła włąścicieli CDA to juz nie było to samo pismo, dawniej to był ocoś, kupowało się nawet choćby po to aby poczytać odpowiedzi na listy Sami Wiecie Kogo a jak nie to wstyd ;)
Zmiana szaty graficznej tez była kiepskim pomysłem, teraz bardziej zastanawiałem się czy to "gry" czy Click farewell Cilcku, miło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, raczej obstawiałbym, że prędzej padnie Play (to częste czyszczenie magazynów, słabe pełniaki bądź takie, które większość zainteresowanych już posiada jak NWN czy Fahrenheit). Z Clickiem zresztą też jednak nie było zbyt różowo, chociaż moim zdaniem pod względem jakości pisma i dodawanych gier bił Playa na głowę. KŚG stał się dwumiesięcznikiem, więc chyba też jest w kolejce do odstrzału. Polski rynek niestety jest zbyt biedny, aby kilka pism o grach koegzystowało ze sobą. Większość potencjalnych nabywców może sobie pozwolić jedynie na jeden zakup miesięcznie, więc nic dziwnego, że wybiera CDA - najczęściej to własnie on ma najlepsze pełniaki (chociaż jak to w życiu - różnie z tym bywało), a nie należy zapominać, że właśnie zakup pisma z pełnymi wersjami jest w Polsce najlepszym sposobem na uzyskanie tanich i dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować