Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UWAGA! Przeprowadzamy zmianę ksywek na gram.pl

116 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2009 o 18:45, Piotrek K. napisał:

Ja nie chce miec ''Piotrek_K'' :/... nie podoba mi sie. Ja lubie swoja spacje i swoja
kropke na koncu ;(... To mnie wyroznia ;(... Ehhh...


No nie wiem czy tak wyroznia. ;)

@lama123

Tak, jesli Ci nie pasuje nick, mozesz wybrac inny, ale tylko raz. Tak ciezko czytac news do konca? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale durne zmiany ;/ eh może tego konta mojego nie dotknie to ale innego tak ;/

Wiele nicków straci swój urok i znaczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 19:26, Kafar napisał:

ale durne zmiany ;/ eh może tego konta mojego nie dotknie to ale innego tak ;/

Wiele nicków straci swój urok i znaczenie..

Prawde rzeczesz. Dlatego ja przystaje przy swoim nicku, z ktorym tez wiaze sie pewna historia. Z poczatku nielubiany, jednak przez te lata zdazylem sie do niego przyzwyczaic i dziwnie bym sie teraz czul widzac inna ksywke po lewej stronie posta. Jestem pewien, ze wielu skorzysta z tej opcji, a po miesiacu okaze sie, ze to byl blad i beda chcieli cofnac czas. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością taka zmiana ma sens z punktu widzenia gram.pl. ale jesteśmy w Polsce i posługujemy się językiem polskim oraz polskimi znakami.

Dla mnie zmiana ta nie powinna ograniczać dostępu do polskich znaków, tak jak ktoś już wyżej napisał- wiele nicków straci swój urok i co więcej- swój niepowtarzalny słowiański charakter. Szkoda i trochę przykro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowałem akcję zmiany nicków ale skoro już stało się to jest git ;] Ale wolałbym wielorazowe opcje zmiany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 20:02, Kafar napisał:

Najsłabsze z tego jest zrezygnowanie z polskich znaków.. eh no żenua :P

Od pewnego czasu na forum dzialo sie cos dziwnego z polskimi fontami zamiast ktorych wyskakiwaly trojki i inne krzaczki. Nie wiem czy ma to jakis zwiazek z tym planowanym na wtorek i srode przedsiewzieciem, ale owszem - zgadzam sie z Toba - zeby na POLSKIM forum nie bylo mozliwosci posiadania nicka z typowo POLSKIMI znakami jest conajmniej dziwne. Domyslam sie, ze jest to ograniczone jakims systemem. Na szczescie mnie to jednak nie dotyczy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli moja ksywka spełnia wymogi to będę miał tą możliwość jednorazowej zmiany w opcjach dopóki jej nie użyję? Czy np ta opcja zniknie po 12 kwietnia czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 20:52, choper napisał:

Czy jeśli moja ksywka spełnia wymogi to będę miał tą możliwość jednorazowej zmiany w
opcjach dopóki jej nie użyję? Czy np ta opcja zniknie po 12 kwietnia czy coś takiego.

Z tego co kojarzę to Laid back pisał, że każdy będzie miał możliwość zmiany ksywki przez jakiś czas, potem opcja ta wygasa.

Ja już postanowiłem - nie zmieniam. Będzie mnie wkurzało to podkreślenie, ale z czasem się przyzwyczaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:28, Citkowsky napisał:

A czy mozna zmienić na nick który kiedyś został
zablokowany na forum?


Chyba logicznym jest, że skoro "Awesome" to wróg ludu (czyli jego ksywka jest zajęta, bo taki user istnieje) nie można dzierżyć jego nicka. Tyczy się to także innych zbanowanych kont... .

Swoją drogą wdrażanie "nowwgo systemu logowania" dziwnie zbiega się z 1 kwietnia. Nie wierzę w zbiegi okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:33, milten6 napisał:

Swoją drogą wdrażanie "nowwgo systemu logowania" dziwnie zbiega się z 1 kwietnia. Nie
wierzę w zbiegi okoliczności.

nie strasz mnie:/ moj nick jest beznadziejny (chociaz ta nuta 50centa nawet fajna, ale nie wiem czemu nie dopisalem s na koncu moj nick jest niepoprawny gramatycznie) i jesli bede mial szanse zeby go zmienic to nie bede sie dlugo zastanawiał
Chociaz w sumie 1 kwietnia jest w srode wiec moze to nie sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:33, milten6 napisał:

Swoją drogą wdrażanie "nowwgo systemu logowania" dziwnie zbiega się z 1 kwietnia. Nie
wierzę w zbiegi okoliczności.

Wbrew pozorom czasem się zdarzają. Choć fakt faktem całe to wdrażanie nowego systemu logowania jest dziwne. Po co zmieniać coś co działa dobrze (zazwyczaj :P) ? Swoją drogą wolałbym system logowania dalej powiązany z emailem i możliwością zmiany nicka raz na 6 miesięcy (co by się nadmierny burdel nie robił). Obecnie wychodzi na to że gram.pl jest jedynym miejsce w którym używam tego nicka a te liczby na końcu z każdym dniem denerwują mnie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:33, milten6 napisał:

> A czy mozna zmienić na nick który kiedyś został
> zablokowany na forum?

Chyba logicznym jest, że skoro "Awesome" to wróg ludu (czyli jego ksywka jest zajęta,
bo taki user istnieje) nie można dzierżyć jego nicka. Tyczy się to także innych zbanowanych
kont... .

Swoją drogą wdrażanie "nowwgo systemu logowania" dziwnie zbiega się z 1 kwietnia. Nie
wierzę w zbiegi okoliczności.


aha, to w takim razie chyba zostanę przy tym który mam obecnie chyba, ze np nie zamienie na ,,awesome" a na ,,Awesome" jezeli sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować