Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Wasze ulubione auta

327 postów w tym temacie

Porsche 944 jest jednym z moich ulubionych samochodów. Jest dość stary, ale sylwetka samochodu choć niecodzienna dla sztandarowych modeli Porsche zachwyca. Kiedyś szedłem sobie przez moje kochane miasto i zobaczyłem to cudo na skrzyżowaniu.Stanąłem i patrzyłem się jak zahipnotyzowany. Poza tym kolejnym z takich samochodów jest Toyota Supra, która mnie miażdży przy każdej okazji. Ulubieńcem z bardzo wysokiej półki jest Porsche 935 "Moby Dick". Zachwycająca, sportowa sylwetka, potężne osiągi jak 1976 rok.

20080406210738

20080406211259

20080406211308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche 944 przypomina mi Porsche 924 :D Cyknąłem 924-rce zdjęcie. Środek ma cały czarny a na zewnatrz wygląda podobnie jak 944, czyli bardzo fajnie :))) Suprę czasem atakuja dresy ale ro zupełnie inna bajka z porównaniu z tym co się dzieje z BMW E36 3 :D A Porsche 935 Moby Dick przypomina mi zabawkowy model - nie wiem dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche jest fajne. I tyle.

Ale moją ulubioną marką jest Chevrolet. Ale mówię tu oczywiście o prawdziwym amerykańskim Chevrolecie, pobłogosławionym przez Louisa Chevroleta.
El Camino, Camaro, Corvette, Blazer, Tahoe, Silverado, HHR, Impala. To są auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche średnie ? Nie wiem czy słyszałeś o modelu Cayenne - to jest dopiero byk :D A jeżeli mowa o Cayenne to najbardziej podoba mi sie wersja GTS ( Turbo jest jakieś takie inne ) oraz koncepcyjny ( czyli prototyp ) Hybrid.

TitusCruz - Corvette jest spoko wozik, szczególnie limitowana wersja Sting Ray ( ma bardzo opływowy, charakterystyczny tył ) oraz Mako Skark. Na bazie nowej Corvette Z06 firma Castagna zrobiła pojazd Aznom. Jeszcze bardziej podoba mi się od Corvetty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhhmmmmmnnnn No muszę przyznać że o modelu Cayenne nie słyszałem... Mówisz że to dopiero maszyna ? ech to zaraz kuknę do neta :P. Ale ja tak już wcześniej wspominałem lubię w ogóle porsche i mi sie na pewno spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cayenne to SUV. Nie taki stary, na pewno o nim słyszałeś albo obił ci się o uszy :) Widziałem pare razy na żywo w mieście. Ciekawy wozik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:42, Ja Guar napisał:

Cayenne to SUV. Nie taki stary, na pewno o nim słyszałeś albo obił ci się o uszy :) Widziałem
pare razy na żywo w mieście. Ciekawy wozik.

Hehe no no muszę przyznać że żeczywiście maszyna rzuca sie na oko już nawet na zdięciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuca się na oko - to prawda. Ale nie rozumiem niektórych gapiów którzy tak zachwalają auto jak mało kto, mówią że super fura a nic o nim nie wiedzą ( nawet nazwy nie znają, a wiele jest takich :) A co do Porsche, to mają wprowadzić nową Panamerę. W Top Gear''ze pokazywali jego zdjecia - wyglądał jak tania chińska podróba !!! Nawet nie jest tak szybki jak prawdziwe auta Porsche. Ale zobaczymy.

Wiele osób zapewne słyszało o Project 001. Ja też o nim usłyszałem i dowiedziałem się że to auto ma być superszybkie i wogóle. A takto mam krótki opis w KMH i tam powiedzieli że ma ok.200 KM. Za mało ale przy takiej masie jaką ma to moze się okazać nawet szybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest na pewno tym spowodowane że jak inni mówią że wiedzą o tym samochodzie wszystko to ten jeden nie chce być gorszy i też coś doda no przynajmniej tak mi sie wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panamera? Tak zgadzam się z Twoimi słowami, że wygląda jak jakiś chiński wóz. Porsche powinno pozostać przy starych dobrych sportowych autach. Cayenne spotkało się ze sporą krytyką, ale dobrze sobie poradziło. Możliwe, że tak samo będzie Panamerą, choć w to wątpię. Nadwozie wygląda wprost tragicznie tracąc walory estetyczne typowego Porsche.

Project 001 zapowiada się super. Zapowiada się naprawdę szybki samochodzik. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planami, możemy się spodziewa takiego Lotusa Elise tylko, że z potężniejszym silnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toyota Supra wygląda bardzo fajnie w pierwotnej postaci, bo jak patrzę na te drechomobilne wsiockie tuningi to mi się rzygać chce. Supra moim zdaniem nadaje się tylko do mechanicznego tuningu gdyz wizualnie niczego nie brakuje, ale znająć drechy, zawsze dodadzą cos od siebie żeby wyglądać bosko, m.in. zderzak z Opla Ascony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie źle mnie zrozumiałeś chodziło mi raczej oto że nikt nic długo nie pisze. Tak było też kiedy on pisał i dodał zdjęcia.
Masz rację wybrał dobre auta zderzak z Vauxhalla nawet troche mi przypomina ten ze starej Corvetty (Sting Ray, chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować