Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 4 sprzedany 12 milionów razy

39 postów w tym temacie

Czyli koniec wspaniałej serii, było to do przewidzenia, gdy do WaW nie dodali numerka (5).
Szkoda, choć MW2 i tak będzie dobry, ciekawe tylko czy zmienią coś w silniku graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko w demo grałem. Bo jak dla mnie to gra jednak jest za droga, ale na prawdę chętnie kupiłbym pełną wersję. 12 milionów sprzedanych sztuk musi o czymś świadczyć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, że gra jest warta każdej ceny. A i nie dziwi mnie bardzo liczba sprzedanych egzemplarzy. Oby tak dalej Infinity Ward ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobią tak, że Call of Duty będzie w realiach pierwszej i drugiej wojny światowej, etc, a Modern Warfare się odcina. W końcu jedyna część w której nie było nic związanego z wojną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 milinów nie dziwi, gra jest po prostu wspaniała, singiel player jest znakomity a multi jedzie wszystko na całej lini można spokojnie powiedzieć, że Call of duty Modern Warfare to znakomity fps oby tak dalej Infinity War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 milionów to naprawdę znakomity wynik. Ciekawi mnie tylko, jaką jego część stanowiła edycja pecetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW przebił praktycznie wszystko swoją dynamiką i świetnym multi. BTW! DAJTA TRAILER/TEASER Z MW2! Byleby do listopada...zamieście ten trailer/teaser bo to jeden z najciekawszych i najbardziej klmiatycznych trailero/teaserów ever xD

EDIT:
Modern Warfare jest od dłuższego czasu grą w którą miotę dzień w dzień...czy wymiatam to już zależy od samopoczucia xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze,że nie ma członu Call of Duty w MW2.
Tym samym seria Call of Duty (raczej) będzię dalej się kojarzyła z II wojną światową, a MW2 z konfliktami dziejących się w współczesnych realiach.

Jak by dali jeszcze jakąś grę o I wojnie światowej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zdziwienia nie ma, biorąc pod uwagę jakość i popularność tej gry (spójrzcie chociarzbyby na statystyki Xfire...). Naprawdę nie wiele FPSów może się z Modern Warfare równać... Pogratulować Infinity Ward świetnych wyników sprzedaży, mam też nadzieję, że MW2 przebije te 12 mln:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:57, Krieeg napisał:

mam też nadzieję, że MW2 przebije
te 12 mln:)

Oby...CoD 4 bardzo dobry MP więc nie żałowałem kupna :] Oby MW 2 też odniosło tyle kupna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 4 królem jest i basta. Choć singiel jest zastanawiająco krótki [ ale przy tym intensywny ] to przecież mamy tryb multi. A w obu tych trybach gra sprawdza się i "daje radę". Pogrywam w mutli właściwie codziennie i przyznam, że dawno się tak świetnie nie bawiłem a i przyczyniłem się do wyniku sprzedaży 12 milionów egzemplarzy. CoD 4 owni, kto nie grał jeszcze niech nadrabia prędko zaległości ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować