Zaloguj się, aby obserwować  
natkasuper1

Empire Earth II - temat ogólny

144 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 21:23, Homo sum napisał:

Ja tylko proszę o krótką informacje, da się czy się nie da kasować dróg i farm no i jak.. Nikt
nie wie?


ja to robiłem taranami...najszybsza metoda.Ale prefuerowałem też akcję: budowałem z dziesięć taranów a potem kazdemu opcję znajdź i zniszcz. w miedzyczasie kilkudziesieciu cięzkich konnych coby odwrócić uwagę żołnierzy wroga od taranów. po paru chwilach z osady przeciwnika nie zostawało nic. resztę dokańczali piesi zołnierze którym zlecałem likwidacje cywili - i nie miał kto odbudowywac zniszczonych budowli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2008 o 12:21, castlerock napisał:


ja to robiłem taranami...najszybsza metoda.Ale prefuerowałem też akcję: budowałem z dziesięć
taranów a potem kazdemu opcję znajdź i zniszcz. w miedzyczasie kilkudziesieciu cięzkich konnych
coby odwrócić uwagę żołnierzy wroga od taranów. po paru chwilach z osady przeciwnika nie zostawało
nic. resztę dokańczali piesi zołnierze którym zlecałem likwidacje cywili - i nie miał kto odbudowywac
zniszczonych budowli


Ale mi chodzi też o MOJE drogi, ot źle coś poprowadze, czy postawie i dla pożądku chce cofnąć/wyburzyć, droge czy farme... I katapultami i podobnymi ustrojstwami próbowałem, nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:11, Homo sum napisał:

Ale mi chodzi też o MOJE drogi, ot źle coś poprowadze, czy postawie i dla pożądku chce
cofnąć/wyburzyć, droge czy farme... I katapultami i podobnymi ustrojstwami próbowałem,
nic z tego nie wyszło

Nie da się zburzyć swojego budynku bo da się tylko budynki wroga a dróg i farm się nie da bo drogi dodają szybkość a farmy żywność. Ale wszystkie budynki wroga da się zniszczyć bombą nuklearną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wystarczy, że podczas gry na jedym komputerze wyciągniesz płyte i wsadzisz do drugiego. ale to jest łamanie prawa - chyba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pobrałem patcha do gry: EE2 - dzięki ktoremu (podobno) będę mogł grać przez internet. Ale kiedy chce go zainstalować mam napisane:
Empire Earth 2 nie jest zainstalowana. Aby kontynuować musisz mieć zainstalowana pełną wersję gry. Jeśli jesteś pewien, że masz zainstalowaną grę, uruchom ją a następnie ponownie uruchom poprawkę.

Zrobiłem tak. ALe jest nadal to samo. Mam pełną, oryginalną wersję gry. Zmieniłem język gry ale wtedy miałem napisane:
Upewnij się czy masz używasz poprawnej wersji językowej gry.

Następnie wkleiłem plik instalacyjny do folderu z grą ale to też nie pomogło.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem moze mi ktos kto juz nie gra przez siec dac gamespy key? Zgubilem instrukcje gre mam ale instrukcja poszla w las :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Empire Earth II wraz z dodatkiem Władza Absolutna oraz pierwszą częścią i dodatkiem do niej , z dwu miesięcznym opóźnieniem w końcu trafi do eXtra Klasyki Gold w cenie 26,99 złotych. Gdyby nie to że posiadam już wszystkie części z poprzednich wydań XK to na pewno bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Mam problem. Otóż kupiłem grę Empire Earth 2 Złota Edycja i zainstalowałem ją ,podstwową i dodatek.
Po pewnym czasie znudziła mi się więc ją odinstalowałem.Dzisiej chciałem znów w nią pograć,wkładam płyte i czekam aż pokaże mi się te takie manu,ale zamiast opcji INSTALUJ , widzę opcję GRAJ , po nacisnięciu GRAJ nic się nie dzieje .Więc spróbowałęm przez Mój Komputer,Otwóż ,i tam był plik SETUP nacisnąłem go i chwile się ładowała instalacja,ale zaraz pokazał się błąd,że aplikacja jest jóż zainstalowana,prosimy ją odinstalować, czy coś takiego,Powiedzcie co mam zrobić??????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 16:11, Homo sum napisał:


>
> ja to robiłem taranami...najszybsza metoda.Ale prefuerowałem też akcję: budowałem
z dziesięć
> taranów a potem kazdemu opcję znajdź i zniszcz. w miedzyczasie kilkudziesieciu cięzkich
konnych
> coby odwrócić uwagę żołnierzy wroga od taranów. po paru chwilach z osady przeciwnika
nie zostawało
> nic. resztę dokańczali piesi zołnierze którym zlecałem likwidacje cywili - i nie
miał kto odbudowywac
> zniszczonych budowli

Ale mi chodzi też o MOJE drogi, ot źle coś poprowadze, czy postawie i dla pożądku chce
cofnąć/wyburzyć, droge czy farme... I katapultami i podobnymi ustrojstwami próbowałem,
nic z tego nie wyszło



Zaznacz droge i spróbuj nacisnąc delete jak nie pomorze to osiągasz 13 epoke budujesz silos rakietowy i rakiete i karzesz ja wyszczelic na droge


DO WSZYSTKICH

Witam wszystkich mam taką prośbę może mi ktoś podać link do jakiegoś poradnika tworzenia scenariuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem gry. Po instalacji wkładam płytę, włączam grę i gdy pojawią się filmiki początkowe gra się minimalizuje. Więc ją maksymalizuję, a ona znów się minimalizuje. Co jest nie tak? Gra jest z platynowej kolekcji razem z dodatkiem. Mój komp to:

Athlon 3000+
Geforce 7300GT 256MB
1 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:09, Szopa Włosów1 napisał:

> Ale mi chodzi też o MOJE drogi, ot źle coś poprowadze, czy postawie i dla pożądku
chce
> cofnąć/wyburzyć, droge czy farme... I katapultami i podobnymi ustrojstwami próbowałem,

> nic z tego nie wyszło
>
Nie da się zburzyć swojego budynku bo da się tylko budynki wroga a dróg i farm się nie
da bo drogi dodają szybkość a farmy żywność. Ale wszystkie budynki wroga da się zniszczyć
bombą nuklearną.



Jabyś nie wiedział to własne budynki można bużyć naciskając Delete tak samo z jednostkami

20090107193200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co kupiłem EE II i mam dwa pytania.

1. Jak się pozyskuje punkty nauki?
2. Jak mam zagrać przez internet? Pokazuje się błąd Różnice w pliku wykonywalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 20:30, Patrix0707 napisał:

Dopiero co kupiłem EE II i mam dwa pytania.

1. Jak się pozyskuje punkty nauki?
2. Jak mam zagrać przez internet? Pokazuje się błąd Różnice w pliku wykonywalnym.


Identyczny problem. Proszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować