Zaloguj się, aby obserwować  
natkasuper1

Empire Earth II - temat ogólny

144 postów w tym temacie

Do tych co nie wiedzą jakie wymagania sprzętowe ma Empire Earth II ( i się ciągle pytają czy ich komputer spełnia wymagania sprzętowe) :
Empire Earth II:
minimum Intel Pentium III 1,3 GHz lub AMD Athalon , 256 MB RAMU, Karta 3D , 64 MB RAM , zgodna z DirectX , 1,5 GB miejsca na dysku, Modem 56 kbps do gry online, CD-ROM , Windows 98/Me/2000/XP

I nie pytajcie się już czy bedzie wam działać! :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem. Niby powinno chulać, że hej albo ojej! Ale nie mogę włączyć cieni na MAX bo jest katastrofa. Czasami spada nawet do 10fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareście dostałem EE2, super giera ale nie obeszło sie bez szkód. Jak usłyszałem ze paczka dla mnie to sie ucieszyłem ale jak zobaczyłem tego goscia z ta paczke to sie przeraziłem, patrze a ta paczka to jak po przejsciach ( jakby ktos grał nia w baseball albo kopał nia ). Mysle sobie to pograłem sobie, a szczegolnie jak nia delikatnie potrzosnałem i uslyszalem odgłos jak z grzechotki ( chyba poczta nie lubi CDP ). No to otwieram ta paczke i patrze a tam urwane te zawiasy do instrukcji, naszczescie płyty były całe i gra chodzi ale wkoncu to zapłaciłem za całośc a nie za pudełko w kawałkach ( i tu czuje zal do CDP, wkoncu sie mówi tyle ze dochodza połamane pudełka a CDP nic nie interweniuje tylko zwala wine na transport )......

Gra super choc komputer jest cienki na poziomie nowiciujsza, mozna go rozwalic nawet 10 ludzikami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:43, rogoz94 napisał:

Cześć! Witam wszystkich! Mam pytanko: Jak zacząć zaciekły bój w EE II Władza Absolutna??

Hmm...
Ustaw sobie najwyższy poziom trudności i wstaw tylu wrogów w potyczce ile się da.Jatka gwarantowana.
A na serio to napisz konkretniej o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 11:43, Darkstar181 napisał:

> Cześć! Witam wszystkich! Mam pytanko: Jak zacząć zaciekły bój w EE II Władza Absolutna??

Hmm...
Ustaw sobie najwyższy poziom trudności i wstaw tylu wrogów w potyczce ile się da.Jatka gwarantowana.
A na serio to napisz konkretniej o co ci chodzi.

Szczerze?? Sam nie wiem.... Chciałbym wreszcie się potrudzić, bo na najwyżsym poziomie z 4 przeciwnikami jest trochę nudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Otóż na Radeonie 9800 PRO 256 niezależnie od ustawień graficznych i wersji sterownika widzę przeklęte artefakty podczas gry (ale tylko w EE). Da się z tym coś łatwo zrobić, czy mam gnębić pomoc techniczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 11:55, Snake_GMC napisał:

A ja mam problem. Otóż na Radeonie 9800 PRO 256 niezależnie od ustawień graficznych i wersji
sterownika widzę przeklęte artefakty podczas gry (ale tylko w EE). Da się z tym coś łatwo zrobić,
czy mam gnębić pomoc techniczną?



Masz gnębić pomoc techniczną. :P Od tego są - technikaliów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:30, Furion III napisał:

Czy w empire earth II jest taka epoka gdzie można produkować Mechy, roboty bojowe, czy coś
podobnego.


Na pewno w ostatniej, XV epoce można produkować roboty bojowe, nazywają się bodajże hertze. Być może są już w XIV epoce, ale głowy nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 10:49, Mysza z PC TS napisał:

Nareście dostałem EE2, super giera ale nie obeszło sie bez szkód. Jak usłyszałem ze paczka
dla mnie to sie ucieszyłem ale jak zobaczyłem tego goscia z ta paczke to sie przeraziłem, patrze
a ta paczka to jak po przejsciach ( jakby ktos grał nia w baseball albo kopał nia ). Mysle
sobie to pograłem sobie, a szczegolnie jak nia delikatnie potrzosnałem i uslyszalem odgłos
jak z grzechotki ( chyba poczta nie lubi CDP ). No to otwieram ta paczke i patrze a tam urwane
te zawiasy do instrukcji, naszczescie płyty były całe i gra chodzi ale wkoncu to zapłaciłem
za całośc a nie za pudełko w kawałkach ( i tu czuje zal do CDP, wkoncu sie mówi tyle ze dochodza
połamane pudełka a CDP nic nie interweniuje tylko zwala wine na transport )......

Gra super choc komputer jest cienki na poziomie nowiciujsza, mozna go rozwalic nawet 10 ludzikami.......

ty sie ciesz..i pamietaj..NIGDY NIE KUPUJ Z CDP WYBIERAJAC KURIERA :/
ja myslalem ze sie zalamie..ja kupilem 3 gry i kazda miala polamane zawiasy a w jednej plyta latala(jeden uchwyt na plyte jest za luzny i zawsze plyta wypada :S)i wygladala jak zalana( takie plamy pod spodem... dziwie sie ze dzialala:/)
mam nauczke..tera nigdy u nich nie zamowie gry ;)
a tak wogule to woz ktorym kurier mi gre przywiozl ..na poczontku mylsalem ze to jakis biedak po kase i jedzenie przyjechal xD
normalnie pelnoi w nim skrzynek jakies salaty lataly samochodz wygladal na 10 letni :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:57, diablolod napisał:

ty sie ciesz..i pamietaj..NIGDY NIE KUPUJ Z CDP WYBIERAJAC KURIERA :/
ja myslalem ze sie zalamie..ja kupilem 3 gry i kazda miala polamane zawiasy a w jednej plyta
latala(jeden uchwyt na plyte jest za luzny i zawsze plyta wypada :S)i wygladala jak zalana(
takie plamy pod spodem... dziwie sie ze dzialala:/)
mam nauczke..tera nigdy u nich nie zamowie gry ;)
a tak wogule to woz ktorym kurier mi gre przywiozl ..na poczontku mylsalem ze to jakis biedak
po kase i jedzenie przyjechal xD
normalnie pelnoi w nim skrzynek jakies salaty lataly samochodz wygladal na 10 letni :S


Ja zamówiłem poczta bo nie stac mnie bylo na kuriera, poza tym wczesniej wygrałem Morrowinda i chyba przyszlo kurierem bo byl caly........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



no to nie wiem..ja tylko mam nadzieje ze jak juz zamowie Gothica III to przyjdzie normalnie:/
jak bedzie polamane pudelko to ja im wysle mailem tego zdjecie :S
i wysle i m spowrotem gierke zadajac oddanie kasy badz przyslanie nowej DOBRE gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 17:09, diablolod napisał:

no to nie wiem..ja tylko mam nadzieje ze jak juz zamowie Gothica III to przyjdzie normalnie:/
jak bedzie polamane pudelko to ja im wysle mailem tego zdjecie :S
i wysle i m spowrotem gierke zadajac oddanie kasy badz przyslanie nowej DOBRE gry ;)



Tez tak chciałem zrobic ale pomyślałem ze szkoda czekać kolejne 2 tygodnia aby odesłali spowrotem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na gram.pl zamówiłem już 6 gier i WSZYSTKIE - czy to kurier czy to poczta - były w idealnym stanie. Nawet kartony w których mi przysłano gierki nie były ruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować