Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Uncharted 2: Among Thieves

309 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2009 o 10:38, EjVi napisał:

Ja takie pytanie mam:
W najbliższym czasie mam zamiar kupić U2 i nie wiem czy mój net multi pociągnie
Normalnie to chodzi 2mb/s ale jak limit przekroczę to 60 kb/s
Czy na tym 60 kb/s będzie chodził multi?


ja mam gówniane 1 mega z tpsa a transfer spada czasami na żenująco niski poziom (boże, gdybym mógł mieć minimum te 60 jak ty :p), ale problemów nie ma,lagów zero (chociaż zdarza się,że przerywa połączenie w trakcie gry).
Myśle,że możesz śmiało atakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 11:38, kodi24 napisał:

ja mam gówniane 1 mega z tpsa a transfer spada czasami na żenująco niski poziom (boże,
gdybym mógł mieć minimum te 60 jak ty :p), ale problemów nie ma,lagów zero (chociaż zdarza
się,że przerywa połączenie w trakcie gry).
Myśle,że możesz śmiało atakować :)

Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma być film Uncharted.... W roli głównej ma być Hugh Jackman (Wolverine) w sumie pasowałby, choć osobiście wolałbym tego gościa co gra w serialu Gwiezdne Wrota Atlantyda - Joe Flanigan - facet wygląda toczka w toczke jak Drake i nawet ma podobne poczucie humoru - tu macie linka do zdjęcia i bio http://www.filmweb.pl/o58643/Joe+Flanigan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 21:16, BluesBoy napisał:

Ma być film Uncharted.... W roli głównej ma być Hugh Jackman (Wolverine) w sumie pasowałby,
choć osobiście wolałbym tego gościa co gra w serialu Gwiezdne Wrota Atlantyda - Joe Flanigan
- facet wygląda toczka w toczke jak Drake i nawet ma podobne poczucie humoru - tu macie
linka do zdjęcia i bio http://www.filmweb.pl/o58643/Joe+Flanigan

Faktycznie, facjata jak u prawdziwego Drake''a. Jackman? Facet tak się wplątał w uniwersum o x-menie, że wątpie, żeby kogoś taki dobór głównego bohatera zadowalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, bez kitu podobny :) mam nadzieję,że film nie obniży rangi samej gry; Z U 2 to można by naprawdę wielki hicior zrobić, ale potrzebny byłby mega-budżet, poczekamy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy żeby zdobyć te 4 trofea w których trzeba ukończyć grę np na p.trudnym to trzeba od nowa przechodzić czy wystarczy ostatni epizod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 09:27, Michu94x napisał:

Uwaga !! Uwaga !!

http://www.ps3site.pl/klany-w-najlepszej-grze-2009-roku/28416/

Kogo wybieramy na lidera i jaką nazwę klanu ? O ile w ogóle zakładamy...

Ja na lidera proponuje Cha0tizz''a, gdyż ma największego z nas skilla, a nazwę
klanu "BSH" (tak jak nasz klan z Killzone 2).


Mogę pograć w klanie, tylko najpierw trzeba znaleźć ludzi. Mam kilku znajomych co grają w te grę, ale już pewnie założyli klan. ;P

Bodajże Karol633 kupił niedawno grę, mówił że chętnie by pograł np. coopa.

Z moich obliczeń wynika, że jest nas trzech! ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym też grać. Choć dużo nawalam w MW2.
To i znajdę czas na U2. Skilla mam. Jak gram to ostatni w matchu nie jestem. Dosyć często się zdarza że pierwszy jestem.
Mam 40lvl. Levelowanie sobie odpuściłem. Gram dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mogę grać z wami w jednym klanie. Tylko od razu mówię, że za często nie gram w U2, bo mam inne gry do przejścia (Gwiazdka się zbliża:), mam 40lvl, dokładnie jak kolega Slappy. Podajcie nazwę tego i przy okazji jak byście mogli to wyjaśnijcie o co chodzi z tym "BSH". ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 18:04, woko27 napisał:

Ok, mogę grać z wami w jednym klanie. Tylko od razu mówię, że za często nie gram w U2,
bo mam inne gry do przejścia (Gwiazdka się zbliża:), mam 40lvl, dokładnie jak kolega
Slappy. Podajcie nazwę tego i przy okazji jak byście mogli to wyjaśnijcie o co chodzi
z tym "BSH". ^^

O ile się nie mylę jest to skrót od ''blacksheeps'' - jakby to nazwać, klanowa społeczność gramu. Również taki klan istnieje w Killzone 2, który zasiedlają jedynie użytkownicy gram.pl i, rzecz jasna, ps3 ; ]

edit; sam chętnie zapiszę się do klanu, ale dopiero gdy zakupię U2. Wstyd się przyznać, ale jeszcze tej produkcji w swojej kolekcji nie posiadam <facepalm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 22:10, Qbasmok napisał:

edit; sam chętnie zapiszę się do klanu, ale dopiero gdy zakupię U2. Wstyd się przyznać,
ale jeszcze tej produkcji w swojej kolekcji nie posiadam <facepalm>

Masz rację, wstyd się przyznać. ;D

BTW. To jest ten klan, bo nikogo z Was w grze nie widziałem, a tym czasem wpadł dziś 49lvl, jutro planuję 50. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Mam U2! Pograłem na razie bite 2h, ale doświadczenia są nieziemskie. Piękna i monumentalna gra. Jeżeli kiedykolwiek powstanie BSH to wiedzcie, że z chęcią do niego dołączę ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie, a więc.
Moj kolega ma ojca, z sklepem z tymi calymi ps i grami i bede u niego brał uncharted 1 i 2.
I tu pytanie. Czy te gry mają cd-key''a ?
Czy moge brac uzywane ? (za 2 częsci 180 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować