• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Dziwna karta.

Pytanie

Moja karta graficzna to Gainward GeForce 8400GS i mam dziwne doświadczenia z nią
W dokumentacji komputera pisze że ma 256 pamięci jednak w diagnostyce direct ma 512 a w grach wydajność spada i wzrasta bywa tak uruchomię grę w full detalach działa dobrze i bez przychnki później odpalam tę samą grę i ledwo chodzi na minimum o co chodzi jak ktoś wie proszę o helpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.03.2009 o 17:47, nurbi napisał:

Moja karta graficzna to Gainward GeForce 8400GS i mam dziwne doświadczenia z nią
W dokumentacji komputera pisze że ma 256 pamięci jednak w diagnostyce direct ma 512 a
w grach wydajność spada i wzrasta bywa tak uruchomię grę w full detalach działa dobrze
i bez przychnki później odpalam tę samą grę i ledwo chodzi na minimum o co chodzi jak
ktoś wie proszę o helpa.

A jaki masz sprzęt.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

sory że późno odpowiadam mam
Dual Core 2,2
ten ge forc
płyta główna Foxconn ale to wiele nie mówi bo nie pamiętam ki model
rem 3 giga
wind xp zune widescreen taki pakiet graficzny i skórki do paska i sp 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kompa masz dosyć szybkiego.
Jednak odpowiedz na pozostale pytania. Czyli: Czy ta karta ma dobre chłodzenie? Czy od początku (jak ją dostałeś/kupiłeś) były takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak było od początku a chłodzenie good rozkręcałem dwa dni temu żeby sprawdzić wiatraczki chodzą.
a co do płyty dopadłem kartkę na kturej pisze FOXCONN P4.G31MX-K G31+ICH7 S775 OEM

mam też pytanie czy da się na niej zamontować 9600GT albo nowego radeona tego podwujnego jóż zapomniałem model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak było od początku a chłodzenie good rozkręcałem dwa dni temu żeby sprawdzić wiatraczki chodzą.
a co do płyty dopadłem kartkę na kturej pisze FOXCONN P4.G31MX-K G31+ICH7 S775 OEM

mam też pytanie czy da się na niej zamontować 9600GT albo nowego radeona tego podwujnego jóż zapomniałem model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować