Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj grę Spartan: Total Warrior!

155 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2005 o 14:03, DoomnY napisał:

A bitwa pod Grunwaldem to z pewnością starożytność. Proponuję pouczyć się trochę historii.


Dobrze wiem,że to nie starożytność. Ale sporo osób umieszcza tu różne obrazki np właśnie inscenizacji Grunwaldu to czmeu nie spróbować bitwy ;). NIe mam żadnej słynnej bitwy w starożytności którą cenie więc wzięłem pierwszą mi pasującą pod ręke historycznie :] Pozatym to był jedyny taki obrazek na kompie a czasu szukać zbytnio nie mam - w myśl zasady a nóż widelec się uda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam do tego jeszcze, że umieszczanie husarii polskiej też nie ma wiele wspólnego z antyzmem :). KAżdy daje taką bitwe jaką uznaje za ważną, a to że regulamin wywali połowe z nich to już będzie nasza wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ostatecznie (zaraz mi Tyhe za SPAM przykopie ;-]) zmotywowany ochrzanem Doomnyego odświerzyłem swoją wiedze z Antyku i dokopałem się do bitwy pod Issos.

Przepraszamy za usterki ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 19:22, DoomnY napisał:

Hehe no to teraz zobacz na pierwszy dodany obraz w tym temacie ;)


Ide stąd jak ine fart to nie fart do końca ;). to nie będzie mój konkurs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce robic spamu (mimo ze wlasnie to robie :P) ani nikogo urazic, ale moze to byc wina stylistyki artykolu czy posta jaki jest na gram.pl bo duzo ludzi czytajac ''obrzek ze starozytnej bitwy'' rozumie to nie jako bitwy z antyku tylko bitwy ktora miala po prostu miejsce X czasu temu bo starozytnosc mozna przeciez rozumiec na wiele sposobow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować