Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante`s Inferno w 2010 roku

15 postów w tym temacie

Czekam z niecierpliwością, survivali Dead Space-podobnych nigdy za wiele :-), swoją drogą promocja tytułu niemal identyczna jak w DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 10:47, igor8472 napisał:

Czekam z niecierpliwością, survivali Dead Space-podobnych nigdy za wiele :-), swoją drogą
promocja tytułu niemal identyczna jak w DS.


Nom, tylko że Dante''s Inferno raczej ma tyle wspólnego z DS co piernik z wiatrakiem. (no chyba że mówimy o survivalu ze strony przeciwników :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to szykuje się ciekawa gra . Autorzy czerpią pomysły z serii God of War - ( sterowanie postacią jest na dzień dzisiejszy identyczne , kupowanie ulepszeń magii i ciosów dla broni za orby itp rozwiązania ) i dobrze bo jak kopiować to od najlepszych . Ja na Dante''s Inferno czekam , bo będzie odskocznią od God of War 3 . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Mnie się obiło o uszy, że na komputery też ma powstać. To jak?:) "

Na PC też będzie , ponieważ to gra od EA , a to wiąże się z tym że gra wyjdzie na wszystkie platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie na PC. Poza tym tej grze bliżej do God of War. Siekanka w realiach (i czasach) mitologii greckiej. Już się nie mogę doczekać. Od czasu przejścia DMC4 mój chillstream ostygł tak, że jego chłodzenie jest zbędne :P. Patrząc na datę to jeszcze długo sobie poleży chyba, że coś ciekawego w międzyczasie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tej grze już nie zazdroszczę ps3 god of wara ;] Mam nadzieję że ta gra będzie suuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 14:20, Pitii napisał:

" Mnie się obiło o uszy, że na komputery też ma powstać. To jak?:) "

Na PC też będzie , ponieważ to gra od EA , a to wiąże się z tym że gra wyjdzie na wszystkie
platformy :)


ekhm... Army of Two, Battlefield: Bad Company... ekhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 14:08, Ania. napisał:

Xbox 360 i PS3, a PC nie? :( Mnie się obiło o uszy, że na komputery też ma powstać. To
jak?:)

Nawet jeśli nie to nie ma się czym przejmować - 2010 rok to najbardziej prawdopodobna data wdania Diablo III - poza tą produkcją nie będzie na rynku miejsca dla kolejnego h&s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 19:30, hallas napisał:

Nawet jeśli nie to nie ma się czym przejmować - 2010 rok to najbardziej prawdopodobna
data wdania Diablo III - poza tą produkcją nie będzie na rynku miejsca dla kolejnego
h&s.

Tyle, że hack''n''slash to nie to samo co slasher... Ale prawie pewne jest, że 2010 rok będzie należał do Diablo 3. "Prawie", ponieważ nadal istnieje cień szansy na Diablo 3 na Gwiazdkę 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 20:37, zermithon napisał:

Tyle, że hack''n''slash to nie to samo co slasher...

Eee tam. Kwestia perspektywy jak na moje. I tak chodzi o to samo.

Dnia 30.03.2009 o 20:37, zermithon napisał:

Ale prawie pewne jest, że 2010 rok
będzie należał do Diablo 3. "Prawie", ponieważ nadal istnieje cień szansy na Diablo 3
na Gwiazdkę 2009.

To i tak będziemy w niego grać przez cały 2010 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować