Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wprowadzenie do The Old Republic

16 postów w tym temacie

Zacieram rączki :-), może wreszcie jakieś MMO w które się wciągnę, obok Star Trek Online oczywiście. Co do animki, bardzo fajna, w stylu rysowanych FMV-ek w CoH czy Homeworldzie, warto obejrzeć, mam nadzieję że autorzy nie ujawnią za dużo też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sigh, a po premierze oczywiście nastąpi wysyp przedstawicieli mrocznej strony mocy pod postacią osobników typu Darth_Vader424, DarthVad, K00LV4d3r i im podobnych.

Ta wizja prześladuje mnie przy każdej wzmiance o powyższym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 11:01, Pablo09 napisał:

Ciekawe jak abonament... mogłoby choć raz wyjść coś porządnego bez abonamentu... GW miało
by jakąś konkurencję

Też mam nadzieję, że będzie taki system tym bardziej, że ta gra może być zbliżona do GW przez skupienie się na fabule. I nie obchodzi mnie, że na przykład przez mikrotransakcje gracze z kasą mieli by większe szanse. Ja i tak nigdy nie lubiłem PvP, grałbym tylko z bratem normalnie przechodząc kolejne questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 11:53, qba767 napisał:

Też mam nadzieję, że będzie taki system tym bardziej, że ta gra może być zbliżona do
GW przez skupienie się na fabule.


Czas porzucić nadzieję. Będzie standardowy jak na mmo abonament ~15$/€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 11:01, Pablo09 napisał:

Ciekawe jak abonament... mogłoby choć raz wyjść coś porządnego bez abonamentu... GW miało
by jakąś konkurencję


jak jest dobra gra to nie widze problemu placic. A GW jest specyficzne, lubie MMO ale GW kompletnie mnie nie intersuje - nie place za niego abonamentu, ale nie daje mi frajdy ;)

porzadne mmo bez abonamentu ? Runes of Magic - daleko szukac nie trzeba :) na tle innych free wypada swietnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedobrze, niedobrze z tym abonamentem. To miała być "niby" kolejna część KOTOR-a, a z abonamentem to się mogą w nos pocałować :/ Niech sobie robią MMO swoją drogą, a RPG swoją drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównanie MMO do GW jest nie trafne...
GW to CoRPG a nie MMORPG a abonament jest po to, żeby stale opłacać programistów, grafików, servery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będą te filmiki z polskimi napisami gdzieś też. Bo praktycznie nic nie zrozumiałem co gada w tym filmiku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament jest dobry - pozwala usprawniać grę(przytrzymać twórców do usprawniania jej) oraz utrzymać serwery, a jedynym jego minusem to jest płacenie, co do czego nikt nie jest skory. To co będzie się działo w TOR nie pozwala na jego brak w końcu. ; d
Problemem z abonamentem dla Polski jest póki co niska wartość złotego w stosunku do euro, co nieźle się odbije na koszcie grania(pesymistycznie 100zł/miech)... ;[

Co do tego wprowadzenia - to będzie naprawdę miodnie w kwestii fluff oraz klimatu!: ]

Ecko09
Poszukaj na polskich stronach poświęconych Star Wars albo youtube, niedługo się pojawią pewnie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 14:31, Cadeus napisał:

Porównanie MMO do GW jest nie trafne...
GW to CoRPG a nie MMORPG a abonament jest po to, żeby stale opłacać programistów, grafików,
servery itp.

CoRPG to "podgatunek" MMORPG. Więc wszystko w porządku.

Chyba, że nazywanie kwadrata prostokątem również jest "nietrafne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagrałbym w Kotorka, ale coś czuję że będzie abonament, nie postawią serwerów RPG, a do tego nie będzie wersji natywnej dla lina (gdybym się pomylił we wszstkich 3 rzeczach, to byłoby pięknie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz to nowe informacje dot. TOR, nowe klasy, planety, fajnie zorganizowana kampania reklamowa. W jednym z holocornów naliczyłem się na mapie 16 planet, więc prawdopodobnie na tyle będzie można liczyć w grze. Jeśli chodzi o płatność za gre to w grze najprawdopodobniej będą mikrotransakcje, lecz będą przeprowadzane w taki sposób, aby nie klasyfikować graczy na lepszych i gorszych.
Chciałbym się spytać o karty pre-paid do age of conan. Podobno CDProjekt wynegocjował dla naszego kraju atrakcyjny abonament w wysokości 25zł, lecz w sklepie niczego takiego nie zauważyłem. Może mi ktoś wytłumaczyć?


I pytanie do cdprojekt. Czy macie w planie wydawniczym gre The Old Republic :) ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować