Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz interfejs gry Diablo III

78 postów w tym temacie

Interfejs ze screenów jest raczej tylko zastępczym, do celów testowych i pokazówki zawartości tegoż, a nie samego finalnego wyglądu. Tym bardziej, że część jego elementów jest jakby żywcem przeniesiona z innych produkcji blizzarda, np. drzewko umiejętności z WoWa, podobnie większość z ikonek oraz przedmiotów.
Blizzard ponad to używa silnika i elementów WoWa do testowania swoich produkcji, np. nowego mmorpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wygląda. Bez tej cukierkowatości co to się leje z ostatnich gier RPG czy action RPG czy hak end ''/'' czy zwał jak zwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interface prezentuje się przejrzyście a to bardzo ważne. Jednak te kreskówkowe tekstury a''la WoW są bardzo rażące dla fana starych Diablo, czyli mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę nie będzie już chomikowania w plecaku aby zmieścić jeszce jeden talizman nie wyrzucając tej zbroi :) tylko osobne segmenty za broń itp i wszystko będzie zajmować jedno pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ten interfejs jest tak samo zaskakujący, jak to, że nowa część Diablo będzie miała "Diablo" w tytule...Dwie kule, z życiem i maną, a między nimi ikonki umiejętności... WOW ! Niemożliwe...

A tak poza tym, według mnie grafika jak ssała, tak ssie nadal. Rzekłem. Blizzard żyje Wowem i pod niego tworzy wszystko inne, zapominając, że Sc II jak i Diablo III to jednak nie WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabiodrnik/Nagolennik/ brzydkie ikony/ zbyt witrażowa/Interfejs się nie podoba/ za kolorowa/Podobne do WoW/

weźcie się trzepnijcie w te swoje dekle. Wygląda dobrze. Dla mnie wyśmienicie ( gracza wyścigowo - symulacyjnego)
Jak na swój gatunek
Albo po prostu napiszcie /stwórzcie własne diablo.

Z Wami to jak z Krytykiem i Eunuchem.... obaj wiedzą jak ale nie mają czym .
I tym pozytywnym akcentem kończę.

PS.
Mnie ona się bardzo podoba i będe czekał co by sobie obok DI/DII+ADDONS postawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 11:27, S.V.P.A.M napisał:

Nabiodrnik/Nagolennik/ brzydkie ikony/ zbyt witrażowa/Interfejs się nie podoba/ za kolorowa/Podobne
do WoW/

weźcie się trzepnijcie w te swoje dekle. Wygląda dobrze.


Zgadzam się.
Co się tyczy aspektu kolorystycznego - barwy dobrano BARDZO umiejętnie, zachowano mroczny, przygnębiający nastrój. Po prostu, w przeciwieństwie do poprzedników interfejs nie jest już ordynarnie szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w 2 serwisach o tym napiszę i tu.
Beznadziejny ekwipunek. Przedmioty, miejsce zakładania ich na postać.
Wyglądają tandetnie, słabo i nie w stylu Zamieci.
Sam pomysł z trzema torbami na różne przedmioty jest spoko,
jednakże jego wykonanie daje wiele do życzenia.
Widać na kilometr, że są za bardzo zafascynowani swoim MMO.
Mam głęboką nadzieję, że to zmienią.

Druga sprawa, po co babrali się w zmianę kuli furii barba na to coś?
Ehh źle się dzieje. .

Sam interfejs jest ok.

Jedyne co mi się naprawdę podoba to grafika.
Widać, że wzięli sobie do serca uwagi.
Jest świetna, mroczniejsza i klimatyczna. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3B --> bazarowo, brzydko i badziewnie... ikonki podsmierduja ŁOŁ'em ... to nie jest "oldschool" to jest prehistoria... mam nadzieje ze to jest UI alfa i tak syfiasto to nie bedzie wygladac w finalnej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że właśnie tak zostanie. Interfejs wygląda przejrzyście i ładnie. Fakt, że trochę podobny do tego z WoWa, ale czy to źle? Dla mnie to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najzabawaniejsze są komentarze odnoszące się do WoW-a. Taaa, 11 milionów abonentów czyni z tej gry parszywy wzór do naśladowania. I naprawdę developer będący twórcą WoW-a nie ma prawa do wzięcia najlepszych elementów ze swojej poprzedniej produkcji. Tym bardziej, że mechaniką WoW bardziej zawsze przypominał Diablo niz jakiegokolwiek Warcrafta.

Obrazki wyglądają naprawdę old schoolowo. Bardziej jak D1 niż ten koszmarek D2. I kolory są mroczne. Ale niektórzy za mroczne uważają czarno-białe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mcdonald rowniez ma na swiecie wiecej klientow, niz restauracje wyzszej klasy. Rozumiem, ze powinny one zejsc do poziomu fast-foodow? Ilosc = jakosc, fajnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować