Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz interfejs gry Diablo III

78 postów w tym temacie

Wygląda ładnie i klimatycznie. Tak interfejs jak i sama gra. Co prawda pierwsze dwie części Diablo mnie od siebie odrzuciły, ale w trzecią - po przeczytaniu zapowiedzi i obejrzeniu filmiku z gry - naprawdę mam ochotę zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieżle, ale do poziomu Diablo II jeszcze trochę brakuje, no i grafika mogłaby mniej przypominać WoW, to jest trochę denerwujące. O wiele mniej widać takie podobieństwo w Starcraft II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Diablo II (i jej skill tree) był przed WoW-em, ale jak dla mnie drzewko jest zbyt prymitywne (na razie). Mam nadzieję, że je bardziej rozbudują (więcej requirements) no i że będą synergie (jeśli ich jeszcze nie ma). Blizzard drwi sobie z graczy oferując im kolorową grafikę, tłumacząc się potrzebą odróżnienia poszczególnych elementów na ekranie. Jak na razie gra w ogóle nie jest mroczna i to bardzo boli.

Miały być orby, a jakoś widzę, że dalej będzie można zdobywać potiony, więc nie wiem - potiony będą tak rzadkie, czy dla znoobienia rozgrywki co chwilę z mobków będą wypadać różne orby.

Rozumiem, że Blizzard (nie trawię słowa "zamieć") chce urozmaicić rozrywkę by nie każda postać miała manę, ale jak za chwilę pojawi się assasynka, która oprócz swoich standardowych combosów będzie miała żółty pasek energii, to chyba się powieszę :/. DIII =/= WoW. A trzeba być naprawdę ślepym, żeby nie widzieć, że ta gra coraz bardziej upodabnia się do WoW-a. Jedyne czego brakuje to informacji o płatnych dodatkach do gry i abonamencie na battle.net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no. Myślałem że dadzą nowoczesne niewiadomoco z niepotrzebnymi nikomu nowościami.
Pozytywnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej popatrzcie, ze "drzewka umiejętności" to teraz pic na wodę, podobnie jak WoW.
Szkoda, akurat podejście `drzewka` lubiłem najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na diablo 3 czekałem ale nie zagram bo mój pc się do tego nie nadaje. Ale czekam na niezapowiedzianą grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z tekstami w stylu "jak się nie podoba to zrób sam". Jesteśmy graczami, a gry są tworzone dla nas. Od tego czy nam się podoba czy nie zależy to czy gra się sprzeda czy nie. Jak twórcy się z tym nie liczą to... ich sprawa.

Odnośnie interfejsu:
za wowowaty, nie podoba mi się okno ekwipunku
podoba mi się drzewko umiejętności i dwie kule z życiem i maną ale to było już wcześniej.
Spodziewałem się lepszej grafiki. Nawet po Blizzardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sracie jaki on beznadziejny, a to dopiero wczesna beta. Widzieliście pierwsze screeny D1? To TO i tak wygląda 100x lepiej niż to co było. Z resztą znając życie krytykujecie tą grę jak wlezie ale jak się pojawi 90% z was będzie miała kisiel w gaciach żeby zagrać w tą grę. Nie czaje waszego idiotycznego myślenia. Jak się nie podoba to napiszcie do blizzarda, że chcecie coś grywalnego bo każda ich gra to największe gówno. Wkurza mnie takie gadanie, że co złe co nie dobre a jego opinia jest jedynie oparta na betowych screenach, żal mi was tłuki. Do książek a nie na serwisy o grach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie:D Dali pasek expa rodem z MMO! Blizz nie ma innych pomysłów czy jak?
Hmhm, a gdzie tak w ogóle jest kula z maną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 14:57, MacJak napisał:

No nie:D Dali pasek expa rodem z MMO!

Taki pasek był już w Diablo II.

Rzeczywiście - większość biadoli byle biadolić bo nic konstruktywnego na razie tu nie napisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 15:29, hallas napisał:

> No nie:D Dali pasek expa rodem z MMO!
Taki pasek był już w Diablo II.

Rzeczywiście - większość biadoli byle biadolić bo nic konstruktywnego na razie tu nie
napisano.

Ale patrz! Nawet drzewka umiejetnosci sa jak w WoWie! I nawet mamy zdrowko i mane, jak w WoWi!

Niektorzy sa tak rozkoszni szukajac WoWa we wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektorzy na kazda najmniejsza krytyke na temat ich ukochanego Blizzarda i gier jakie wydaje, reaguja agresja oraz odwracaniem kota ogonem. Starczy, ze ktos napisze, czym te wyrazne inspiracje mu smierdza i juz zaczyna sie gadka z d***y, od strony fanow: "oh, popatrz, a wojownik walczy z zwarciu, a mag puszcza czary, jak w WoWie no!". Fajnie, zostawiam wiec wasza ukochana marke w spokoju (przynajmniej w tym temacie), podniecajcie sie nia, rozwieszajta w pokoju plakaty Kaplana, czy innego Metzena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 14:50, hendelcp napisał:

Wszyscy sracie jaki on beznadziejny, a to dopiero wczesna beta. Widzieliście pierwsze
screeny D1? To TO i tak wygląda 100x lepiej niż to co było. Z resztą znając życie krytykujecie
tą grę jak wlezie ale jak się pojawi 90% z was będzie miała kisiel w gaciach żeby zagrać
w tą grę. Nie czaje waszego idiotycznego myślenia. Jak się nie podoba to napiszcie do
blizzarda, że chcecie coś grywalnego bo każda ich gra to największe gówno. Wkurza mnie
takie gadanie, że co złe co nie dobre a jego opinia jest jedynie oparta na betowych screenach,
żal mi was tłuki. Do książek a nie na serwisy o grach!


nie pluj jadem i nie obrazaj ludzi fanboyu tylko dlatego ze maja inne zdanie... jestem graczem i mam prawo wymagac zeby gra mi sie podobala - w koncu za nia place - jak Blizzard zacznie rozdawac swoje gry za free to sie przestane czepiac... poza tym nikt tu nie pisal ze DIII to bedzie syf tylko ze syfiasto wyglada... a narzekanie nawet na alfe czy bete jest jak najbardziej na miejscu - dzieki takiemu narzekaniu potem finalna wersja wyglada tak jak powinna a nie jak beta wlasnie.. wiec moze faktycznie zasiadz do jakiejsc ksiazki zanim wyplujesz na ekran rownie beznajdziejny tekst po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:26, Revan 666 napisał:

A niektorzy na kazda najmniejsza krytyke na temat ich ukochanego Blizzarda i gier jakie
wydaje, reaguja agresja oraz odwracaniem kota ogonem. Starczy, ze ktos napisze, czym
te wyrazne inspiracje mu smierdza i juz zaczyna sie gadka z d***y, od strony fanow: "oh,
popatrz, a wojownik walczy z zwarciu, a mag puszcza czary, jak w WoWie no!". Fajnie,
zostawiam wiec wasza ukochana marke w spokoju (przynajmniej w tym temacie), podniecajcie
sie nia, rozwieszajta w pokoju plakaty Kaplana, czy innego Metzena.

A co takiego konstruktywnego TY napisałeś?

Bo zdaje się, że nic...

Rodzina H''N''S w klimacie fantasy ma pewne ograniczenia, i faktem jest, że to raczej WoW rozwinął standardy z Diablo 2, a nie Diablo 3 kopiuje nowe rozwiązania z WoW''a.

Poza tym, Blizzard nigdy nie był znany z innowacji. Oni zawsze wykorzystywali sprawdzone, działające rozwiązania. Haczyk w tym, jak znakomicie udaje im się je zaimpletować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ja nie narzekam .. Ale Gemy... i Runy to na prawdę Żal (Grief :D) =/ to już w Diablo 2 Runy mają ciekawszy wygląd :) Ten szczegół to chyba bez kotła na odczep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie niczego konstruktywnego nie napisalem, bo i nie mialem po co. Rozmawialem juz o D3 przy okazji innych watkow, gdzie swoje poglady ukazalem. Powtarzanie ich ludziom, ktorzy ignoruja kazdy post inny od "Blizz jest spox, a ci go krytykujacy widocznie mu zazdroszcza, o!", jest bezcelowe.
Co do Diablo i WoWa to tak, niektore rozwiazania zostaly zapozyczone z D2, drzewka talentow i inne pierdoly, fakt. Niemniej my tutaj marudzimy o to, ze Diablo stracilo swoj macierzysty klimat. jakos ten styl graficzny bardziej pasowalby mi do wesolej siekanki rodem z D&D, gdzie to grupka smialkow idzie do krypty na cmentarzu i walczy z cala armia szkieletorkow. Natomiast co do drzewka to idea samego systemu bylo to, ze trzeba od zdolnosci A wychodzilo sie do B, C, D, gdzie B konczylo sie na X, a reszta dalej sie rozgaleziala i np. spotykala. W obecnym ukladzie mozesz sobie brac wlasciwie cokolwiek bez tego elementu "poswiecenia". Idac dalej tym tokiem to wlasciwie "drzewko" jako takie przestaje byc okresleniem wlasciwym, to bardziej "plansza" talentow, gdzie mozesz sobie wybrac co Ci sie tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować