Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MGS 5 być może już na E3

17 postów w tym temacie

To chyba największy hipokryta w branży: PS3 jest słabe, BR za mały. PS3 jest super mocne. Nie zapełnię całej płyty BR. Nie będzie już kolejnych MGSów. Będzie kolejny MGS. Jestem mężczyzną. Jestem kobietą... To już CliffyB jest mniej upierdliwy. Osobiście uważam, że kolejny MGS to wymysł Sony, po tym co 4 zrobiła ze sprzedażą liczą na powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojima chyba zaczyna zjadać własny ogon powoli. ;) Plus te jego zmieniane co chwilę poglądy, eh... Szczerze mówiąc nie spodziewam się po nim niczego innego niż kolejnego MGS''a, tylko pytanie się pojawia - ile można? Czy nie wystarczy już to co powstało? Historia jest zamknięta, więc o co chodzi? Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:01, gpodoba napisał:

Coś słyszałem o tej grze ale to chyba nic ciekawego ^^''


Troll

W sumie okazuje się, że mało osób słyszało o MGS''ach, wszystko przez to trzymanie gry jako exclusiva dla Playstation, nie licząc MGS 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zaczyna się robić... nudne. Ile można ciągle wałkować te grę. rozumiem jakby Kojima wymyślił już na nową platformę itd (np. x360:D) albo nawet tego ps3 tylko z jakimś ODSTĘPEM CZASU. Jeszcze trochę a dojdzie do sytuacji jak z Simsami.


Rozumiem że facet jest nadproduktywny jako artysta, ale nawet gwiazdy pop wiedzą kiedy "zejść ze sceny".

O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 16:01, gpodoba napisał:

Coś słyszałem o tej grze ale to chyba nic ciekawego ^^''

Oczywiście. Nie ma to jak zgrywać fanboya. I jeszcze jeździć po czymś bez argumentów.

Anyway, ja tam jestem ciekawy. Jaka będzie historia o czym to będzie i jaki bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wywiadów Kojima mówił wprost, że po zakończeniu prac nad MGS4 bierze się za grę na Wii, więc możliwe, że własnie to ogłosi na E3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować