Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Level - zagraniczne czasopismo wreszcie w Polsce!

25 postów w tym temacie

Zbliża się wielki konkurent dla CDA - 3 pełniaki, 150 stron i niska cena - 11.90.
Już 25 kwietnia trafi do Polski pierwszy numer - A w nim pełniaki Just Cause i Age of Mythology z dodatkiem. 3ci pełniak nie jest jeszcze zapowiedziany, jednak znamy prestiż Level''u - zawsze dają świetne.

Co o tym myślicie? Ja się skuszę, zawsze ze ślinką patrzyłem jakie pełniaki są za granicą.
Swoją drogą, może zatrudnili kilka osób z redakcji Clicka? Jak dowiem się więcej, na pewno o tym napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 15:28, Kirabaxior napisał:

Zbliża się wielki konkurent dla CDA - 3 pełniaki, 150 stron i niska cena - 11.90.
Już 25 kwietnia trafi do Polski pierwszy numer - A w nim pełniaki Just Cause i Age of
Mythology z dodatkiem. 3ci pełniak nie jest jeszcze zapowiedziany, jednak znamy prestiż
Level''u - zawsze dają świetne.

Co o tym myślicie? Ja się skuszę, zawsze ze ślinką patrzyłem jakie pełniaki są za granicą.
Swoją drogą, może zatrudnili kilka osób z redakcji Clicka? Jak dowiem się więcej, na
pewno o tym napiszę.

Click! Dead czyli zastępca w drodze :] Myślę że to będzie dobre czasopismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 15:28, Kirabaxior napisał:

...

A to przypadkiem nie jest temat założony po przeczytaniu newsa z markolfa? Bo ten news jest raczej fejkowy, tym bardziej że LEVEL to bodajże czasopismo tureckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 15:31, dzeksondzekson napisał:

> ...
A to przypadkiem nie jest temat założony po przeczytaniu newsa z markolfa? Bo ten news
jest raczej fejkowy, tym bardziej że LEVEL to bodajże czasopismo tureckie.

Czy fejkowy, to zobaczymy. Nie tylko Turecki bo ma też oddziały w innych państwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW! Jeżeli byłaby to prawda to naprawdę świetnie! O Levelu słyszałem wiele dobrego. Teraz tylko trzeba czekać na potwierdzoną indormację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:29, Robak_007 napisał:

WOW! Jeżeli byłaby to prawda to naprawdę świetnie! O Levelu słyszałem wiele dobrego.
Teraz tylko trzeba czekać na potwierdzoną indormację :)

Witamy

Level 1 czas rozpocząć. Mamy złe wieści dla konkurencji i wspaniałe dla wszystkich graczy. Już pod koniec kwietnia na rynek polski wkracza nowa marka wśród pism o grach!! Level jest pismem wychodzącym w wielu krajach europejskich i ciszącym się ogromną popularnością. Teraz także Ty będziesz mógł się przekonać, że miliony czytelników w Europie nie może się mylić. Nie straszny nam kryzys ani groźby konkurencji. Czujemy, że w tej branży potrzebny jest powiew świeżości i my go zapewniamy. Profesjonalne recenzje, zapowiedzi "na wyłączność" i wypełniony po brzegi DVD to od dzisiaj nasz znak firmowy. Sprawdź nas już w poniedziałek 27 kwietnia. Liczymy na Ciebie!

Już teraz jednak możemy zdradzić garść informacji co do premierowego numeru. Recenzje takich gier jak Empire Total War, Tom Clancy’s EndWar, Warhammer 40,000: Dawn of War II i Dark Sector powinny zachęcić Was do zwrócenia uwagi na nasz i Wasz magazyn. Mamy garść nowych informacji o nowym Gothicu, zagraliśmy też w nowego Batmana ... a to nie wszystko, ale o tym innym razem.

Co na DVD? Oprócz wersji demonstracyjnych mamy dla was 3 pełne wersje gier. Just Cause - GTA na tropikalnej wyspie, która do dziś urzeka nas swoim wyglądem i Age of Mythology w wersji GOLD. Trzeci pełniak póki co niech zostanie tajemnicą, ale gwarantujemy, że wielu z Was będzie nim zachwyconych?

Cena? Jak na takie atrakcje 11,99 zł za 150 stronicowe pismo i DVD nie jest zbyt wygórowana. Prawda?

Już niedługo zdradzimy Wam więcej informacji dotyczących numeru. Acha nie zapomnijcie dodać do zakładek w waszych przegladarkach internetowych adresu www.levelmagazine.pl - tu właśnie już w przyszłym tygodniu, po uruchomieniu naszej strony znajdziecie więcej informacji.
Z growymi pozdrowieniami:

Marcin Podkański, redaktor naczelny

lepszego dowodu nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Teraz jestem pewien, że to nie żart primaaprilisowy, oraz że mozemy się spodziewać rewolucji na rynku polskich pism o grach ^_^ Jestem ciekaw, jak to bedzie wyglądało w polskiej wersji, no i - pewnie jak wielu graczy - jestem ciekaw tajemniczego, trzeciego pełniaka.
Bardzo dobra wieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach :)

Ciekawie się zapowiada zakupie napewno jeżeli to nie żart prima aprilisowy :) Kurde szkoda że w listopadzie Just Cause kupiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 21:52, Lesz3yk napisał:

Żart zmajstrowany przez markolf.pl. Nie napalajcie się zbytnio ;P


Lechu że tak powiem :) A może jednak to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 21:58, The_GaM3R napisał:

Lechu że tak powiem :)


Tomek jestem ;P

Dnia 01.04.2009 o 21:58, The_GaM3R napisał:

A może jednak to prawda...


Prawdopodobieństwo jest małe:
1) News pojawił się tylko na markolf. Nowe pismo wchodząc na rynek raczej bardziej postarałoby się, jeśli chodzi o przedpremierową reklamę.
2) Slim wrzucając newsy, zawsze podaje źródło. Tutaj takiego brak.
3) Odnośnik. Nie działa.
4) "Pełniak" - jak ktoś wspomniał na forum markolf, słowo te związane jest raczej ze społecznością CDA i to od niej pochodzi. Nowy gracz na rynku czasopism raczej nie użyłby tego słowa, choć to IMO akurat najmniej konkretny argument ;)

Jeśli chcecie - czekajcie sobie na polskiego Levela. Żeby tylko później płaczu nie było ;) Ale żart w sumie udany. Przez chwilę sam uwierzyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 21:58, The_GaM3R napisał:

> Żart zmajstrowany przez markolf.pl. Nie napalajcie się zbytnio ;P

Lechu że tak powiem :) A może jednak to prawda...


Jeśli to żart to teoretycznie powinni jutro zdementować. Czas pokaże. Ale ja tego dnia nie radzę wierzyć w NIC(chyba że niebo jest niebieskie i takie tam). A jeśli pisemko rzeczywiście wyjdzie to fajnie. Może jakiś konkurent dla CD-Action wyrośnie wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 22:05, Lesz3yk napisał:

> Lechu że tak powiem :)

Tomek jestem ;P

Miło mi Mateusz :)

Dnia 01.04.2009 o 22:05, Lesz3yk napisał:


Prawdopodobieństwo jest małe:
1) News pojawił się tylko na markolf. Nowe pismo wchodząc na rynek raczej bardziej postarałoby
się, jeśli chodzi o przedpremierową reklamę.

Żadko wchodze na Markolfa.

Dnia 01.04.2009 o 22:05, Lesz3yk napisał:

2) Slim wrzucając newsy, zawsze podaje źródło. Tutaj takiego brak.

Masz racje ale... "www.levelmagazine.pl - tu właśnie już w przyszłym tygodniu, po uruchomieniu naszej strony znajdziecie więcej informacji."

Dnia 01.04.2009 o 22:05, Lesz3yk napisał:

3) Odnośnik. Nie działa.

wiem :)

Dnia 01.04.2009 o 22:05, Lesz3yk napisał:

4) "Pełniak" - jak ktoś wspomniał na forum markolf, słowo te związane jest raczej ze
społecznością CDA i to od niej pochodzi. Nowy gracz na rynku czasopism raczej nie użyłby
tego słowa, choć to IMO akurat najmniej konkretny argument ;)

Masz racje :)

Dnia 01.04.2009 o 22:05, Lesz3yk napisał:

Jeśli chcecie - czekajcie sobie na polskiego Levela. Żeby tylko później płaczu nie było
;) Ale żart w sumie udany. Przez chwilę sam uwierzyłem ;)

Ja nie będe płakał ale miło by było aby była jakaś konkurencja dla CD-A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dawno myślałem na temat jakiegoś nowego czasopisma z pełniakami na dvd w Polsce (bo został już tylko cd-action i play który jak będzie nadal tak często dawał archiwalne numery to zapewne też zbankrutuje... aa i jeszcze komputer świat gry - no to 3 czasopisma) ale ja mam coś obawy, że to Prima Aprilisowy żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować