Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 17:26, DJ Danielus napisał:

Aż odleci.... Najlepiej wczytaj wcześniejszego save i zrób jak powiedziałem - mi się
tak tylko udało.

Tak zrobię, wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:24, 143872 napisał:

Wozu to ja nie mam :P Ale wystaczy jak utrzymam się przy życiu aż łódź się zatopi ?
Czy muszę walić cały czas aż odleci?


próbowałem multum razy, bez auta nie da rady, nawet jak cały zxapas amunicji wystrzelisz z bazuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:29, Wintesun napisał:

próbowałem multum razy, bez auta nie da rady, nawet jak cały zxapas amunicji wystrzelisz
z bazuki

Ja tak samo, białem gorączki dostawałem :P No ale podpłynąłem do samochodu i strzelałem. Ledwo mi się udało, zostało mi mały paseczek życia :P Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żartujecie? na jakim poziomie trudności gracie że macie takie problemy z tym helikopterem?
ja go rozwaliłem za 2 podejściem i bez złażenia ze statku...kiedy statek zatonął to helikopter dawno już odleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:29, Wintesun napisał:

> Wozu to ja nie mam :P Ale wystaczy jak utrzymam się przy życiu aż łódź się zatopi
?
> Czy muszę walić cały czas aż odleci?

próbowałem multum razy, bez auta nie da rady, nawet jak cały zxapas amunicji wystrzelisz
z bazuki

to nie jest tak ciężko zrobić, trzeba tylko strzelać w Crow''a a nie w helikopter. Ta sama zasada dotyczy zwykłych helikopterów- z tym, ze w Crow''a trzeba tłuc rakietami, a na zwykłego strzelca pokładowego wystarczy m4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem. Jestem w misji River, otóż pod koniec chyba trzeba coś zrobić z jakąś ciężarówką na której jest talerz satelitarny. No i jestem przy tym i nie wiem co mam zrobić. Pomóżcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:32, DJ Danielus napisał:

Podejdź do BOSa - Crowa, dalej będzie coś z fonem i do maszyny :)

Hmm ... A gdzie dokładniej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:40, DJ Danielus napisał:

Tam, gdzie go zabiłeś :)

Racja, już zrobiłem. Ale mam kolejny problem ^^ Jestem w tej misji jak zrzucono mnie na jakiś teren i mam tylko 10 naboi, zastrzeliłem jednego mutanta i płynę sobie wzdłuż rzeki. Gdzie mam iść? Nie mam żadnego celu a Jack powiedział tylko że musi się stąd wydostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znowu mam problem. Jestem w misji River, otóż pod koniec chyba trzeba coś zrobić z jakąś
> ciężarówką na której jest talerz satelitarny. No i jestem przy tym i nie wiem co mam
> zrobić. Pomóżcie :P
Co to za głupie gadanie. Nie trzeba podchodzić do bossa. Jeśli ubiłes Crowe''a (wnioskuję, że tak, skoro masz dostęp do ciężarówki z anteną) wyświetli się "filmik z komórą". Po nim idziesz do cięzarówki i używasz panelu (jest z tyły pojazdu). Potem usłyszysz "Zgłoś się Jack" i wystarczy poczekać na film kończący ten level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:17, 143872 napisał:

> Tam, gdzie go zabiłeś :)
Racja, już zrobiłem. Ale mam kolejny problem ^^ Jestem w tej misji jak zrzucono mnie
na jakiś teren i mam tylko 10 naboi, zastrzeliłem jednego mutanta i płynę sobie wzdłuż
rzeki. Gdzie mam iść? Nie mam żadnego celu a Jack powiedział tylko że musi się stąd wydostać
:D

idź w zdłuż rzeki omijając mutanty(ew. wabiąc je do głębokiej wody) aż dojdziesz do wraku helikoptera. Ewentualnie możesz przeszukać teren na prawo od wodospadu - leży tam gostek a przy nim AG 36. W ogóle po całym terenie rozrzucono kilka pukawek, ale zawsze w pobliżu są jakieś trigeny do ominięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pływaj w rzece, ale uważaj - potwory też do niej wchodzą, jednak nie pływają. Zwab je na głębsze wody i dopiero idź dalej. Pociski zostaw na strzelające mutanty (2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:33, 143872 napisał:

No dobra, mam. Teraz muszę znaleść jakąś kartę żeby drzwi otworzyć, Gdzie ją znajdę?

Ehh ... Ale ze mnie sierota :P Przeoczyłem ją, już znalazłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, na zakup nowego sprzętu jeszcze muszę poczekać, ale chciałbym na razie pograć na takim o to złomie "GeForce 3 Ti200, Duron 1200 Mhz, 256 ram". Jak to będzie wyglądać? Miał ktoś doświadczenie z ową grą na podobnym jakościowo sprzęcie? Aha, nie jestem głupi, demko mi się już ściąga, to sobie sprawdzę, ale zanim się ściągnie, to trochę minie, a jestem ciekaw ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 21:32, Sad Statue napisał:

Mam pytanko, na zakup nowego sprzętu jeszcze muszę poczekać, ale chciałbym na razie pograć
na takim o to złomie "GeForce 3 Ti200, Duron 1200 Mhz, 256 ram". Jak to będzie wyglądać?
Miał ktoś doświadczenie z ową grą na podobnym jakościowo sprzęcie? Aha, nie jestem głupi,
demko mi się już ściąga, to sobie sprawdzę, ale zanim się ściągnie, to trochę minie,
a jestem ciekaw ;P


Ja kiedyś grałem w Far Cry`a na takim sprzęcie:
Duron 1400 Mhz
GeForce 2 MX
256 mb RAM
I działał. Co prawda w niskich detalach i rozdzielczości 800x600 ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzęcie tą FarCrya sobie lepiej odpuścić, gdyż przyjemności z gry praktycznie nie będzie (wszystko byś musiał powyłączać). Największą bolączką wydaje się że jest w tym przypadku zbyt mała ilość pamięci RAM, bo 256 to trochę za mało. Owszem na uparciucha grać się da, ale jak już pisałem, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jestem już prawie na końcu, wiem że muszę dojść do windy ale jest ciężko bo zawsze ginę i nie wiem jak mam to zrobić. Tych mutantó z wyrzutnią rakiet jest sporo i nie nadążam ich zabijać. Jest jakiś sposób na nich? I jak mam dojść do windy?

20080327142105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować