Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2006 o 18:21, Selv napisał:

ShadowG nie sadzisz, że nie powinienesz stosować swojego FPS w stosunku do tej gry?
Nie istnieje takie coś jak First Person Sneaker.

Poczytaj Encyklopedię Gier z jakiegokolwiek roku, albo artykuł w serwisie Gry-Online(bo stąd pochodzą recenzje do Encyklopedii) o grze Thief The Dark Project. Masz dowód, że ja tego określenia nie wymyśliłem. A poza tym czytałem o tej nazwie też w innym źródle, tylko nie pamiętam, w którym.

Wydaje mi się, że głos pod głównego bohatera w FC podkłada ten sam człowiek, który dubbingował Kolesia z Postala2. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przekonanie się do panujących zasad – pozostań niezauważony oraz niesłyszalny – jest trudne do opanowania dla początkujących złodziejaszków. „Thief” to taki rodzynek w wielkim cieście gier FPP."

To prawie początek recezji Thiefa 3, także z Gry-online. jak widzisz, FPS nie przyjeła się, skoro w następnej częsci sami nazywają te gre fpp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 19:48, Selv napisał:

"Przekonanie się do panujących zasad – pozostań niezauważony oraz niesłyszalny –
jest trudne do opanowania dla początkujących złodziejaszków. „Thief” to taki rodzynek
w wielkim cieście gier FPP."

To prawie początek recezji Thiefa 3, także z Gry-online. jak widzisz, FPS nie przyjeła się,
skoro w następnej częsci sami nazywają te gre fpp :)

Podyskutować o Thiefie można tu:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6446&u=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co gorsze, samo offtopikowanie które w jakimś sensie wywiazało się z rozmowy, czy offtopick a potem nawiazanie do topica które jest na siłe w tym samym poscie :P

A co do Far Crya to grafika wpływy na sukces tej gry nie miała (aż takiego!), chociaż w gatunku FPS to podstawa. Nawet gniot (czyt doom 3 ew quake 4) z super grafika sie sprzeda dobrze. Far Cry dał jednak ciekawe AI, ciekawe mapy i naprawde świetny poziom trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 20:05, Selv napisał:

Nie wiem co gorsze, samo offtopikowanie które w jakimś sensie wywiazało się z rozmowy, czy
offtopick a potem nawiazanie do topica które jest na siłe w tym samym poscie :P

A co do Far Crya to grafika wpływy na sukces tej gry nie miała (aż takiego!), chociaż w gatunku
FPS to podstawa. Nawet gniot (czyt doom 3 ew quake 4) z super grafika sie sprzeda dobrze. Far
Cry dał jednak ciekawe AI, ciekawe mapy i naprawde świetny poziom trudności :)

A nie uważasz, że gier z ciekawymi mapami, wysokim poziomem trudności i AI jest więcej, ale nie zostały tak docenione jak FC. Według mnie ta gra odniosła swój sukces dzięki grafice, a Cry w nazwie nie znajduje się przypadkiem. To samo będzie z CRYsis, który będzie miał łatwiejszy start, ponieważ wszyscy poznali i polubili Cry Engine.

PS.Offtopic wywiązał się z rozmowy, ale lepiej go zakończyć. W temacie, który podałem można spokojnie "porozmawiać" o Thiefie, bez offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rade dotyczaca forum, doh -_-"
A co do takiej masy gier z wysokim AI, fajnymi mapami to byś się zdziwił, tak wiele crapów jest a perełek takich prawdziwych jest garstka. Chociaz na rynku gier jest zatrzesienie fpsów, tak naprawde, nie ma w co grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 20:26, Selv napisał:

Dzieki za rade dotyczaca forum, doh -_-"
A co do takiej masy gier z wysokim AI, fajnymi mapami to byś się zdziwił, tak wiele crapów
jest a perełek takich prawdziwych jest garstka. Chociaz na rynku gier jest zatrzesienie fpsów,
tak naprawde, nie ma w co grac :)

A taki polski Chrome. Też ma niezłe Ai i mapy, ale gracze jej nie docenili, bo nie oferowała tej "ultrarealistycznej" dżungli. A te błędy, które obecne były w pierwszym wydaniu gry, zostały naprawione przez patche. Gra przeszła bez echa, a pojawił się taki Far Cry na nowym silniku i cały świat oszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2006 o 20:46, ShadowG napisał:

A taki polski Chrome. Też ma niezłe Ai i mapy, ale gracze jej nie docenili, bo nie oferowała
tej "ultrarealistycznej" dżungli. A te błędy, które obecne były w pierwszym wydaniu gry, zostały
naprawione przez patche. Gra przeszła bez echa, a pojawił się taki Far Cry na nowym silniku
i cały świat oszalał.

Mi się dżungla podobała. Wkurzaly jednak animacje, i to że w wodzie nie można było pływać. A inteligencje bestie miały dobrą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2006 o 20:48, Darkstar181 napisał:

Mi się dżungla podobała. Wkurzaly jednak animacje, i to że w wodzie nie można było pływać.
A inteligencje bestie miały dobrą:)


Nie rozumiem Gdzie w FC w wodzie nie mozesz pływac ???bo ja w tej grze mnóstwo czasu spedzilem w wodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 22:08, Piter Fersin napisał:


> Mi się dżungla podobała. Wkurzaly jednak animacje, i to że w wodzie nie można było pływać.

> A inteligencje bestie miały dobrą:)

Nie rozumiem Gdzie w FC w wodzie nie mozesz pływac ???bo ja w tej grze mnóstwo czasu spedzilem
w wodzie :D

A przeczytaj post ShadowGa na który odpowiadałem. Mówie o CHROMIE, tej polskiej strzelaninie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:40, Darkstar181 napisał:

> Nie rozumiem Gdzie w FC w wodzie nie mozesz pływac ???bo ja w tej grze mnóstwo czasu
spedzilem
> w wodzie :D
A przeczytaj post ShadowGa na który odpowiadałem. Mówie o CHROMIE, tej polskiej strzelaninie:)



Sory nei wczytałem sie dokładnie zwracam honor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry jest genialny, ta grafika, ten klimat, ta przestrzeń, to uczucie samotności (zwłaszcza w nocny - podobnie do Splinter Cell, ale i tak SC pod tym względem króluje...). Crysis nie wiem jaki będzie, ale go nie kupię, no może jak stanieje bo nie lubię, aż tak FPS-ów - wolę TPP... (Kolekcja Klasyki? Nie... To przecierz EA, szkoda!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam angielską wersje farcry (zakupiona na dluzszych "wakacjach" :D ) i co do klimatu i rozmow najemnikow w grze - to super jest. tak jak kiedys w RtC:Wolfenstein. tylko tam to niby po "niemiecku" angielskim schprehali.

ale ma pytanko, gierke przechodze sobie drugi raz (na nowym profilu). wiem ze po przejsciu girerki można na "ukończonym" profilu rozpocząć grę w nowym trybie - zakładka statistics.

o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja grałem w niemiecką wersje, że niemca nie rozumiałem zbytnio to gadki z najemnikami mnie nie bawily wolałem ich już zabijać. Grę ukończyłem na realistic i hardest czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 01:11, Kubeczek77 napisał:

Właśnie przeszedłem Far Cry ... CUDO :) Najlepsza gra w jaką grałem !



Polecam Crisis!!!!
Bedzie się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować