Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2006 o 17:29, Noxbi napisał:

Przeglądałem sobie stronkę Ubisoftu i znalazłem info o Far Cry: Vengeance na Wii... http://www.ubi.com/UK/Games/Info.aspx?pId=4931
będzie ono czymś na kształt Evolution, wzbogaconym jednak o nowe etapy, wątki fabularne oraz
bronie. Gra używać ma „rewolucyjnego” sterowania Nintendo - ciekawe tylko jak będziemy
posługiwać się dwiema spluwami na raz… ;]


Zapowiada się kolejny bardzo dobry Far Cry. FC: Vengeance to obok Red Steel jeden z najciekawszych efpeesów na Wii. Na screenach widać, że grafika zostanie minimalnie poprawiona względem xboxowego FC, ale już od dawna było wiadomo, że pod względem grafiki Wii nie ma się co równać z Xboxem 360 czy PS3. Jednak oprawa graficzna to nie wszystko, najbardziej liczy się grywalność, a tej na pewno nie będzie brakowało nowej części Far Cry''a. Oryginalne sterowanie za pomocą pilota sprawi, że rozgrywka nabierze zupełnie innego charakteru. W FC Instincts i Instincts Evolution grało mi się świetnie, toteż chętnie zagrałbym w Vengeance, ale niestety nie mam funduszy na nową konsolkę Nintendo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawy problem z far cry. Otóż w pewnym miejscu, a dokładnie to gdy spotykam się z Val w bunkrach zalanych wodą, tam gdzie stoi ona ze śrutuwą gra się zacina. Nie zawiesza tylko zacina się fabuła. Wjeżdżam do pomieszczenia Jack krzyczy VAL i powinien nastąpić filmik. Niczego takiego nie ma. Po prostu Val stoi jak wryta a ja moge sobie chodzić i chodzić. Próbowałem gry od nowa, przeinstalowywałem, odpalałem poziom od nowa i nic. Najciekawsze że kiedys przeszłem to grę. To były te same płyty i miałem tego samego kompa. Jakieś pomysły? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawy problem

moj znajomy tez mial taki problem ale on mial pirata !!! i mu te trigeny nie wyskakiwaly po tam 2 te mutanty powinny wyskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

First: nie mam pirata!
Second: dopiero gdy trzeci raz przechodziłem tą gre wyskoczył mi taki błąd!
A te trigeny mi wyskakują i je zabijam i jak spotykam val to gra się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:45, TigerXP napisał:

First: nie mam pirata!
Second: dopiero gdy trzeci raz przechodziłem tą gre wyskoczył mi taki błąd!
A te trigeny mi wyskakują i je zabijam i jak spotykam val to gra się zacina.

przeinstaluj gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Miałem kłopoty z grą mimo iż zakupiłem ją (w sumie niedawno) jako wersję 1.33. Pokazywały się różne cienie, potrafiła zginąć z widoku ręka Jacka, i takie tam cudka. Po zainstalowaniu patcha 1.4 wszystko jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po zainstalowaniu patcha 1.4 działają kody???????? bo próbowałem w wer. 1.33 i nie dzialają, a mam problem z przejściem misji z potworkami (próbuje przejść ale ciągle mnie zabijają więc chciałbym na kodach spróbować) ;))))))))pls o odp :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:32, TigerXP napisał:

Już dawno przeinstalowałem.


miałem to samo - a również mam oryginał

musisz po prostu zacząć cały chapter od nowa - czyli cofnąć sie do ostatneigo autozapisu z rozdziału przed tym, w który grasz teraz - i przejść ten bunkier jeszcze raz.
u mnie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:14, GuzikTheGreat napisał:

jezeli mowisz o tym dziadostwie z gry-online to daruj sobie.... wyjatkowo kiepsko ja zrobili...


sorr za {offa}

niezły awek - wspominki mnie biorą :D ty zły potworze :)

pozdro {off}


far cry - jedna z gier - która mam od 2 lat na dysku zainstalowaną :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie pogrywam w FC. Mam zadanie zniszczyc nadajnik na statku (cos kolo 1 rozdzialu) i jak pewnie wiekszosc mysle, ze obok HL2 to najlepsza gra FPP. oczywiscie mowie tu o czasach nowozytnych, wiec nie wiem, jak sie pogrywalo w dniu premiery w Unreala, Quake lub Half- Life. Tak wiec po 2000 roku te dwie gry sa IMO najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to tam przeszedłem far cry''a na "realne do bulu" (fajna nazwa,hehe) i nie było tak źle. po przejściu na łatwym od razu przystąpiłem do grania na najtrudniejszym.jedyne co mi sprawiało większy problem to (super złowroga postać:) richard crow. nie wiem dlaczego ale fc mnie przyciąga tak że zacząłbym na jeszcze trudniejszym ale nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 10:28, mazi606 napisał:

mi na starym kompie śmigal aż miło na mniej więcej średnich na procek 1.3 256 ram gf 2 mx
64

Chyba na najniższej rozdielczośći i na najniższych możliwych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować