Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

po prostu nowa edycja ma zainstalowanego patcha. a tego, ze engine jest elastyczny nie trzeba mi tlumaczyc:) chcialem po prostu wyrazic podziw dla panow z cryteka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 11:59, Darkstar181 napisał:

> > a skoro jestesmy przy wymaganiach, to naprawde bylem zachwycony. na moim nienajlepszym

> kompie
> > (athlon 2.0 ghz, 512 ddr i... radeon 9000)gra nie skakala na srednich ustawieniach(oprocz

> oswietlenia,
> > ktore strasznie zzeralo mi fpsy). przypominam, ze ten radeon to... 5-letnia karta!!!

> A wiesz dlaczego ? Nie odpowiadaj to pytanie retoryczne :D Sam odpowiem ponieważ Engine
zastosowany
> w Far Cry (dla bardziej kumatych CryEngine) jest dość elastyczny :)
A najlepsze jest to że w premierowej edycji Far Cry nie było jeszcze wbudowanych Shaderów.
Zostały one dopiero wbudowane do gry gdy pojawiła się w seperselerze w Cenedze.

eeee......co Ty pleciesz juz nawet w wersji BETA były shadery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2006 o 12:54, PAPISHON napisał:

> Zostały one dopiero wbudowane do gry gdy pojawiła się w seperselerze w Cenedze.
eeee......co Ty pleciesz juz nawet w wersji BETA były shadery :/

Nie plotę, jestem tego pewien. Czytałem newsa w momencie wyjścia Superselera. Była tam wyraźna mowa o shaderach.

Owszem w rzeczy się pomyliłem. Far Cry miał shadery,ale to były te początkowe wersje. Później wbudowano te nowsze.

Chodziło mi o to że jeśli ktoś ma wcześniejszą wersje,to na pewno gra mu lepiej chodzi od tej sprzedawanej obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 13:01, Darkstar181 napisał:


> > Zostały one dopiero wbudowane do gry gdy pojawiła się w seperselerze w Cenedze.

> eeee......co Ty pleciesz juz nawet w wersji BETA były shadery :/
Nie plotę, jestem tego pewien. Czytałem newsa w momencie wyjścia Superselera. Była tam wyraźna
mowa o shaderach.

Owszem w rzeczy się pomyliłem. Far Cry miał shadery,ale to były te początkowe wersje. Później
wbudowano te nowsze.

Chodziło mi o to że jeśli ktoś ma wcześniejszą wersje,to na pewno gra mu lepiej chodzi od tej
sprzedawanej obecnie.

aga wiem o co Ci chodzi o te shadery 3.0 na najnowsze karty graficzne. Ja tam mam kupowaną gre na premiera wydałem 129 zł ale mam wszystkie patche i też mam te shadery co ta wersja w bestselerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2006 o 14:03, PAPISHON napisał:

aga wiem o co Ci chodzi o te shadery 3.0 na najnowsze karty graficzne. Ja tam mam kupowaną
gre na premiera wydałem 129 zł ale mam wszystkie patche i też mam te shadery co ta wersja w
bestselerze

No,o to mi chodziło. Te poprawki mozna było ściągnąć, racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 14:05, Darkstar181 napisał:


> aga wiem o co Ci chodzi o te shadery 3.0 na najnowsze karty graficzne. Ja tam mam kupowaną

> gre na premiera wydałem 129 zł ale mam wszystkie patche i też mam te shadery co ta wersja
w
> bestselerze
No,o to mi chodziło. Te poprawki mozna było ściągnąć, racja.

Tak czy siak i tak ta gra chodzi mi na full detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakupilem sobie gre Far Cry na dośc wysokich wymaganiach chodzi fajnie, ale mam jeden problem casami całe otoczenie robi sięcałe kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 20:13, Filip92 napisał:

zakupilem sobie gre Far Cry na dośc wysokich wymaganiach chodzi fajnie, ale mam jeden problem
casami całe otoczenie robi sięcałe kolorowe.



Podaj swoją specyfikację i daj screena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 20:56, Brad napisał:

> zakupilem sobie gre Far Cry na dośc wysokich wymaganiach chodzi fajnie, ale mam jeden
problem
> casami całe otoczenie robi sięcałe kolorowe.
>


Podaj swoją specyfikację i daj screena :D

Chodzi o to że tak mrugnie czasami wszystko robi się kolorowe może to winna sterowników np: dzwie tak się robi, drabina, stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 22:18, Filip92 napisał:

> > zakupilem sobie gre Far Cry na dośc wysokich wymaganiach chodzi fajnie, ale mam
jeden
> problem
> > casami całe otoczenie robi sięcałe kolorowe.
> >
>
>
> Podaj swoją specyfikację i daj screena :D
Chodzi o to że tak mrugnie czasami wszystko robi się kolorowe może to winna sterowników np:
dzwie tak się robi, drabina, stół.

Jeżeli masz GF5200fx to się nie dziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 22:24, PAPISHON napisał:

> > > zakupilem sobie gre Far Cry na dośc wysokich wymaganiach chodzi fajnie, ale
mam
> jeden
> > problem
> > > casami całe otoczenie robi sięcałe kolorowe.
> > >
> >
> >
> > Podaj swoją specyfikację i daj screena :D
> Chodzi o to że tak mrugnie czasami wszystko robi się kolorowe może to winna sterowników
np:
> dzwie tak się robi, drabina, stół.
Jeżeli masz GF5200fx to się nie dziwe


Yyyyyyy.....To prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2006 o 22:24, PAPISHON napisał:

Jeżeli masz GF5200fx to się nie dziwe

A czy jest jakiś sposób, żeby to rozwiązać? Oczywiście oprócz zmiany karty graficznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2006 o 22:18, Filip92 napisał:

Chodzi o to że tak mrugnie czasami wszystko robi się kolorowe może to winna sterowników np:
dzwie tak się robi, drabina, stół.


mi takie cos sie robiło na geforce 3 ti 200 i teraz dalej mi sie czasem robi na gforce 6600gt. nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 13:31, janusz82 napisał:


> Chodzi o to że tak mrugnie czasami wszystko robi się kolorowe może to winna sterowników
np:
> dzwie tak się robi, drabina, stół.

mi takie cos sie robiło na geforce 3 ti 200 i teraz dalej mi sie czasem robi na gforce 6600gt.
nie wiem od czego to zależy.

Ale u mnie ten problem występuje jedynie w pomieszczeniach(np. na początku). Na otwartej przestrzeni wszystko jest normalnie, tylko tekstury postaci i pojazdów są na jakiś czas czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 13:31, janusz82 napisał:


> Chodzi o to że tak mrugnie czasami wszystko robi się kolorowe może to winna sterowników
np:
> dzwie tak się robi, drabina, stół.

mi takie cos sie robiło na geforce 3 ti 200 i teraz dalej mi sie czasem robi na gforce 6600gt.
nie wiem od czego to zależy.

Teraz mi wszystko teraz działa normalnie. wystarczy ze mniejszysz oświetlenie na najmniejsze. POzdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2006 o 14:55, dylong napisał:

jesli ktos chce sobie sciągnąci Fry Cry

Ty piracie !! To łamanie prawa i regulaminu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować