Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Mam problem z uruchomieniem edytora dołączonego do pełnej wersji far cry. Mianowicie podczs pruby uruchomienia wyświetla się komunikat:

Editor.exe - Nie można znależć składnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MFC71.DLL. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

Zainstalowałem jeszcze raz i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 12:39, pawlo131 napisał:

Mam problem z uruchomieniem edytora dołączonego do pełnej wersji far cry. Mianowicie podczs
pruby uruchomienia wyświetla się komunikat:

Editor.exe - Nie można znależć składnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MFC71.DLL. Ponowne zainstalowanie
aplikacji może naprawić ten problem.

Zainstalowałem jeszcze raz i nic.

Nie mam pojęcia, ja w swoim życiu w tym edytorze zrobiłem dwie mapki i średni mi wyszły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać chociaż stronę z której mogę ściągnąć edytor do far cry? Może jak go ściągne to wtedy będzie działeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 21:41, pawlo131 napisał:

Może mi ktoś podać chociaż stronę z której mogę ściągnąć edytor do far cry? Może jak go ściągne
to wtedy będzie działeć.

A Grę masz orginalną czy wersje hm....alternatywną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 22:24, PAPISHON napisał:

> Może mi ktoś podać chociaż stronę z której mogę ściągnąć edytor do far cry? Może jak go
ściągne
> to wtedy będzie działeć.
A Grę masz orginalną czy wersje hm....alternatywną ??

Orginalną! Trzy dni temu przyszła paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z encyklopdeii gier dodałem trainera do FC i gra mi się zacina nawet na najmiejszych detalach!CZy jest jakiś patch/sposób aby gra chodziła poprawnie?i cz jest koleś z poznania co by chciałkupić 2 gry za 100 z nowej promocji CDPROJEKTU bo 1 mi się podoba? wsad21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 11:52, wsad21 napisał:

Z encyklopdeii gier dodałem trainera do FC i gra mi się zacina nawet na najmiejszych detalach!CZy
jest jakiś patch/sposób aby gra chodziła poprawnie?i cz jest koleś z poznania co by chciałkupić
2 gry za 100 z nowej promocji CDPROJEKTU bo 1 mi się podoba? wsad21@o2.pl

Najwidocznej przyczyną przyciania gry jest trainer. Wyisntaluj go i wszystko powinno być spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw konfiguracja:
Athlon 1.7+
512 ram
Radeon 9550

Teraz problem:
Kupiłem farcraja i gra chodzi płynnie zarówno na średnich jak i wysokich ustawieniach.
Jednakże na wysokich kaszani się grafika przy otwartych lokacjach(np. po wyjściu z początkowych kanałów).Pojawiają się jakieś jednokolorowe, powiedzmy, figury geometryczne odchodzące od środka ekranu na boki.Czasem to znika, a czasem nie.Niekiedy tekstury ziemi zmieniają się na wody.
Wie ktoś w czym może tkwić problem?
Może grafa jest za słaba na wysokie ustawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie gra powinna chodzić Ci na wysokich ustawieniach. Uaktualnij sterowniki i zainstaluj DirectX, który był dodany do gry. Możecie sobie pomyśleć, że takie coś nie pomoże, ale jednak u mnie było inaczej. Mam Radeona 9200 atlanits sapphire i gra nie chodziła płynnie na jakimkolwiek DirectX''e niż tym, który jest dany do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem za słabą kartę dźwiękową i musiałem grać bez dźwięku, według tego co tu czytałem, to nic nie straciłem... Kiedy kupiłem sobie X-Fi, nic nie pomogło... Wyczerpała mi się cierpliwość, kupiłem FarCry w Kolekcji Klasyki i muzę i wszystko mam jak należy... Ta gra jest Genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:21, Noxbi napisał:

Miałem za słabą kartę dźwiękową i musiałem grać bez dźwięku, według tego co tu czytałem, to
nic nie straciłem... Kiedy kupiłem sobie X-Fi, nic nie pomogło... Wyczerpała mi się cierpliwość,
kupiłem FarCry w Kolekcji Klasyki i muzę i wszystko mam jak należy... Ta gra jest Genialna!

Ja grę przeszłem grę z 15 razy na najwyższym poziomie trudności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:55, PAPISHON napisał:

> Miałem za słabą kartę dźwiękową i musiałem grać bez dźwięku, według tego co tu czytałem,
to
> nic nie straciłem... Kiedy kupiłem sobie X-Fi, nic nie pomogło... Wyczerpała mi się cierpliwość,

> kupiłem FarCry w Kolekcji Klasyki i muzę i wszystko mam jak należy... Ta gra jest Genialna!

Ja grę przeszłem grę z 15 razy na najwyższym poziomie trudności :D

to zmarnowales 14/15 czasu spedzonego na gre. gratuluje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 16:27, MarneusPL napisał:

to zmarnowales 14/15 czasu spedzonego na gre. gratuluje:D

Nie rozumiem :/ Że lubię to grę i lubie w nią grać tzn. że marnuje czas ??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze lubisz w far cry''a pograc, ale przechodzic go 15 razy to gruba przesada. zeby poznac wszystkie alternatywne sciezki itp wystarczylby pewnie 2 razy... ja tez czasami powracam do fc, ale tylko po to zeby przypomniec spobie np jakis konkretny etap, ktory szczegolnie mi sie podobal. tak jak co jakis czas wlaczam plaze omaha w mohaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:11, PAPISHON napisał:

Może lubie przechodzić grę pare razy ?? Może uważasz że to głupie ale ja mam to gdzieś, z regóły
nie przejumję się zdaniem innych.


spoko nie denerwuj się na niego :P

odpowiedz mi za to na pytanie (które juz ze 2 razy zadawałem, ale nikt mi nie odpowiedział): co to jest ten nowy tryb gry (po przejściu), który pojawia się jak grasz 2 raz tym samym profilem - chodzi mi o tryb "statystyki" czy cos w tym stylu. wiesz o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować