Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Heh, właśnie przeszedłem grę! :D. Trochę wydała mi się krótka, może kiedyś spróbuję ją przejść na najwyższym poziomie albo pobawie się modyfikacjami. Ale na razie nie będę kampanii od nowa przechodził, muszę trochę o fabule zapomnieć, aby później na nowo ją przejść i przeżyć jeszcze raz tą przygodę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm czy to ja jestem dziwny czy co przeszedlem z fpsów hal-lifa 2 i dooma 3 bez kodów nieraz bylo ciezko ale dalo sie rade a w far cry-u niemoge przejs 1 mission:D chodze po tej wyspie sobie i podziwiam widoki zanim mnie ktos zastrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom3 jest łatwy i nudny, Half Life 2 do trudnych gier tez nie należy, za to Far Cry na najwższym poziomie trudności może czasami stać siębardzo trydy. Ja a grę właśnie na najwyższym poziomie trudności i grało mi się w prost wyśmienicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:43, PAPISHON napisał:

Doom3 jest łatwy i nudny, Half Life 2 do trudnych gier tez nie należy, za to Far Cry na najwższym
poziomie trudności może czasami stać siębardzo trydy. Ja a grę właśnie na najwyższym poziomie
trudności i grało mi się w prost wyśmienicie ;)

ja gram na najnizszym i przezyc niemoge:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:36, Solstheim napisał:

hmm czy to ja jestem dziwny czy co przeszedlem z fpsów hal-lifa 2 i dooma 3 bez kodów nieraz
bylo ciezko ale dalo sie rade a w far cry-u niemoge przejs 1 mission:D chodze po tej wyspie
sobie i podziwiam widoki zanim mnie ktos zastrzeli


Ja też tak miałem. :D Chodziłem po tej wysepce... Ale później pomyślałem sobie, że nie po to kupowałem FC (choć i tak między innymi po to właśnie:P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się krótko FarCry, a dokładniej o ów grze na konsloch. FarCry orginalny był robiony z pasją, miała klimat, ciekawe tereny, po prostu cudo. FarCry konsolowy tak zwany Instict (Instict Predator na x360), te gry nie były robione już taką pasją jak orginalny FarCry> nie powiem że były złe grało się przyjemnie poprawiona grafa(szczególnie na x360), ale mi coś brakowało co trzymało by przy grze całe godziny całe wekendy, wieczory. A wy co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam czasami na średnim poziomie trudności (ile ja się nabluzgałem na tapie Tama...)

A tak w ogóle, czy ten Auto balans SI jakoś działa? Jakoś nie zauważyłem drastycznych zmian... jezeli jakiekolwiek zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra na PC nie zachwyciła. Według mnie żadne cudo, tylko zwykły średniak. Konsoli niestety nie mam, ale nawet jakbym miał to wolałbym tej gry nie ruszać. Jest wiele lepszych i oryginalniejszych gier na konsolę i PC. Żałuję, że nie kupiłem innej gry z KK, tylko Far Cry''a. Mam 6gier z tej serii i ta jest według mnie najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 20:44, ShadowG napisał:

Mnie gra na PC nie zachwyciła. Według mnie żadne cudo, tylko zwykły średniak. Konsoli niestety
nie mam, ale nawet jakbym miał to wolałbym tej gry nie ruszać. Jest wiele lepszych i oryginalniejszych
gier na konsolę i PC. Żałuję, że nie kupiłem innej gry z KK, tylko Far Cry''a. Mam 6gier z
tej serii i ta jest według mnie najgorsza.



Teraz. może się wydać dość średnia, ale podczas premiery (połowa 2004), był to hit ,szczególnie dzięki grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dzięki grafice. Ale czy grafika w grze jest najważniejsza? Thief The Dark Project może mnie dalej zachwycić, chociaż gra wyszła 8lat temu. Grafika bardzo się zestarzała, ale reszta ani trochę. A Far Cry po dwóch latach nie bawi tak jak w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam - gierka jest całkiem zbalansowana - i nie taka trudna - tylko czasem trzeba nie tylko "przec do przodu" ale pokumać, i podejść przeciwnika - skradanie to podstawa; misje w otwrtymterenie to betka, jedynie trudne )dla mnie misje) to te z dużą ilością mutantow i małą ilościa miejsca na manewrowanie (np. katakumby itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 21:34, ShadowG napisał:

A Far Cry po dwóch latach nie bawi tak jak w dniu premiery.

Są gusta i guściki Far Cry zachwyca mnie do dzisiaj tak smao jak pierwszy Unreal czy Hitman Codename 47

PS. Nie wiem co ludzie widzą w tym Thiefie, o 100 razy lepszy jest Splinter Cell albo Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 23:14, Martimat napisał:

wolą klimat magii i miecza - a nie spluwy i noktowizora :D

Hm....ja od spluwy wolę garote :P a od notktowizroa termowizor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować