Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny patch polonizujący do pecetowej edycji Pro Evolution Soccer 2009 jednak dostępny!

15 postów w tym temacie

Gall

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wielu graczy i fanów najnowszego wydania PESa. Po wielu tygodniach pracy i długich negocjacjach patch polonizujący jest już gotowy i bezpłatnie udostępniony do pobrania.

Przeczytaj cały tekst "Oficjalny patch polonizujący do pecetowej edycji Pro Evolution Soccer 2009 jednak dostępny!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 18:49, mateuszencja napisał:

Jeśli to kolejny dzisiejszy żart to jakiś nieśmieszny. GRAM.PL. Weźcie się kurna w garść
i piszcie na czas newsy itp, a nie strzelajcie marne "żarciki" w prima aprilis

Nie mogę się nie zgodzić, praktycznie 1 kwietnia i w noc przed najlepiej sobie w ogóle odpuścić czytanie newsów, tylko można się poddenerwować. Sytuacje tego spolszczenia niezbyt mało ważącego a spolszczenia do GTA 4 są bliźniacze (choć ten ma mniejszą skale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA i myślicie że to było zabawne nie widzę by ktokolwiek by się śmiał ostatnio wasz serwis schodzi na psy a to już na pewno zabawne nie było trochę wyrachowania w kawałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 19:51, Yami_kowla napisał:

HA i myślicie że to było zabawne nie widzę ...


Jest zabawne bo widać nie czyta nikt ze zrozumieniem... A chodzi mi o to, że patch miałby dawać pełną polonizacje to znaczy tekst i dialogi... I właśnie tutaj jest haczyk bo kto wydaje patcha polonizującego grę w taki sposób by były teksty i dialogi w języku polskim? - Na pierwszy rzut oka to jest żart ale, że niektóre osoby się nabierają to inna sprawa. Zresztą wiadomo jaki dzisiaj mamy dzień więc na wszystkie newsy powinniśmy mieć troszkę dystansu a nie oburzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrodziło coś dziś tymi prima aprilisowymi żartami ;). Choć w sumie każdy inteligentniejszy człowiek powinien się zorientować, co jest prawdą, a co zwykłą podpuchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie...

Kupiłem PES''a 2009 dzisiaj, instaluję zaznaczam, że kupiłem z myślą, iż będę miał po polsku... i dopiero teraz się dowiaduję, że to wałem ;(.

Dzięki.

Kasa wyrzucona w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować