Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Gra Robin Hood Legenda Sherwood - Temat ogólny

182 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 20:36, spam to ja napisał:

Udało się komuś zdobyć wszystkie klejnoty koronne? (mi się udało-jest wtedy fajna pokazówka
pod koniec gry)

Tak, twórcy mieli niezły pomysł na zakończenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy komus udalo sie sklonowac Malego Johna bo mi tak trzeba go rozkuc przed walka z krzyzowcem szkoda ze nie mozna brac dwoch na misje ale gdy jeden sie uczy to drugi zdobywa doswiadczenie to sie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:10, SHARP1990 napisał:

Mam pytanie czy komus udalo sie sklonowac Malego Johna bo mi tak trzeba go rozkuc przed walka
z krzyzowcem szkoda ze nie mozna brac dwoch na misje ale gdy jeden sie uczy to drugi zdobywa
doswiadczenie to sie przydaje.


Ja miałem raz 4 Małych John''ów ale przeważnie tylko dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:12, spam to ja napisał:

> Mam pytanie czy komus udalo sie sklonowac Malego Johna bo mi tak trzeba go rozkuc przed
walka
> z krzyzowcem szkoda ze nie mozna brac dwoch na misje ale gdy jeden sie uczy to drugi zdobywa

> doswiadczenie to sie przydaje.

Ja miałem raz 4 Małych John''ów ale przeważnie tylko dwóch.


Maly John x2 prosze :-D

20070217211429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:41, Bimbermistrz napisał:

> Udało się komuś zdobyć wszystkie klejnoty koronne? (mi się udało-jest wtedy fajna pokazówka

> pod koniec gry)
Tak, twórcy mieli niezły pomysł na zakończenie :)


Huh? Istnieje coś ponad animację z przybyciem króla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam tą gre... kupiłem od razu jak pojawla sie w sklepach. jak ostatniop probowalem zainstalowac to wyskakiwal jakis błąd i niestety plytka poleciala do smietnika, a szkoda bo jest lepsza od wszystkich czesci commandosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest boska;) pamiętam jak ją kupiłem w dniu premiery a potem grałem całymi dniami:) miała dużo oryginalnych pomysłów, dobrze zrównoważony poziom trudności, ciekawe wykonanie. Jak dla mnie Robin Hood i Commandos 2 to najlepsze gry gatunku. Jeśli ktoś nie grał to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeśli zbierze się wszystkie 6 czy 7 (dokładnie ile nie pamiętam) "artefaktów" (np. pieczęć, korona, berło), to po outrze jest bonusowy level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 08:55, Bimbermistrz napisał:

Tak. Jeśli zbierze się wszystkie 6 czy 7 (dokładnie ile nie pamiętam) "artefaktów" (np. pieczęć,
korona, berło), to po outrze jest bonusowy level.


Ech, dałem się zmylić stu procentom w menu. Cóż, czeka mnie ponowne przejście Robina; z chęcią zagram raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 08:55, Bimbermistrz napisał:

Tak. Jeśli zbierze się wszystkie 6 czy 7 (dokładnie ile nie pamiętam) "artefaktów" (np. pieczęć,
korona, berło), to po outrze jest bonusowy level.

Hej, zdradź co tam jest bo nie chce mi się gry specjalnie przechodzić. Artefakty zbierałem, ale widać nigdy nie miałem wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to coś co, można nazwać imprezą (dyskoteką?) w Sherwood.

Oto spis przedmiotów, które należy znaleźć:
1. Berło królewskie - Berło znajdziemy w misji w Derby, w której musimy podsłuchać księcia Jana (chyba 5). Jest ono w jadalni, na lewo od wschodniej wieży. Sala zostaje otworzona dopiero po podsłuchaniu Jana.
2. Księga - Leicester, misja 7 (przekazać wieści Ranulphowi; nie można zabijać jego ludzi). Najpierw płacimy parę razy żebrakowi siedzącemu przy drzwiach kościoła, a potem idziemy do zachodniej wieży.
3. Łyżka - Jest w misji 9, Derby (uwolnić braciszka Tucka). Ma ją rycerz na szczycie północnej wieży.
4. Srebrna strzała - Misja 13, Nottingham (turniej o srebrną strzałę). Pilnują jej żołnierze na wschód od miejsca startu.
5. Miecz - Znajduje się też w misji 13, leży w katedrze na wschodzie (tej, w której Robin spotyka się z Lady Marian na początku gry).
6. Ampułka - Misja 14; York (przerwać ślub Lady Marian). Ma ją kapitan mieszkający w domu na południu mapy (trzeba go wyeliminować, kiedy wychodzi). Najpierw jednak płacimy znajdującemu się nieco powyżej żebrakowi.
7. Pieczęć - Nottingham; 15 misja (uwolnić Robina z więzienia). Płacimy żebrakowi przy wschodniej katedrze około 6 razy. Pieczęć jest w pałacu w lewym górnym rogu planszy.
8. Złota korona - York; 16 misja (spotkać się z informatorem, zabić poplecznika Jana). Płacimy żebrakowi znajdującemu się nad informatorem, do momentu ukazania się pergaminu w północnej katedrze.
Po jego przeczytaniu pojawia się korona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 10:52, Bimbermistrz napisał:

8. Złota korona - York; 16 misja (spotkać się z informatorem, zabić poplecznika Jana).
Płacimy żebrakowi znajdującemu się nad informatorem, do momentu ukazania się pergaminu w północnej
katedrze.
Po jego przeczytaniu pojawia się korona.


Kurczę a ja nigdy korony nie znalazłem, ale cóż trzeba będzie jeszcze raz przejść(tym lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:45, SHARP1990 napisał:

Impreza u Robina :-)


Zastanawiam się tylko nad tym czemu pod koniec możemy wlączyć tylko Stutley''a a np. Robina nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy zobaczylem za pierwszym razem ostatni filmik nie zakapowalem o co chodzi z ta strzałą, dopiero na nastepny dzionek sie domyslilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować