Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Gra Robin Hood Legenda Sherwood - Temat ogólny

182 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2007 o 15:01, rick90 napisał:

Narobiliście mi takiego smaku, że muszę znowu zagrać ;P Tym razem będę dokładnie szukał ;)



Zycze milej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:13, Paweł 321 napisał:

Zobaczcie Robin wyrusza na wojnę.


Tylko tylu? Mało... Ja kiedyś miałem tylu ludzi pod komendą, że aż kopm zwalniał i się mulił ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa
im mniej ludzi zabijasz tym więcej ludzi do ciebie dołącza, dlatego ja staram się aby w podsumowaniu misji było np "ocalało 0 na 117" xD najlepiej mi się gra Will''em i Edwardem - wieśniakiem łucznikiem którego miałem na maxa wytrenowanego we wszystkim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jestem w 8 misji Lincoln gdzie trzeba uwolnić Godwina.I jest taki gościu co się go nie da zabić to jest ten co każe sprowadzać nowych żołnierzy.Czy da się go jakoś ominąć tak żeby nie sprowadzał tych żółnierzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. tę gre przeszedłem 2 lata temu ale była i jest fajna. Serdecznie polecam. Ta grafa i muza XD stare dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:52, Bimbermistrz napisał:

6. Ampułka - Misja 14; York (przerwać ślub Lady Marian). Ma ją kapitan mieszkający w
domu na południu mapy (trzeba go wyeliminować, kiedy wychodzi). Najpierw jednak płacimy znajdującemu
się nieco powyżej żebrakowi.


Wielkie dzięki nie miałem pojęcia o istnieniu ampułki ;)

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem??? Może dlatego, że Robin Hood jest baaaaaardzo łatwy, a Desperados jest dość trudne???
Ps. Robin Hooda przeszedłem dokładnie 20 razy i jedno przejście zajęło mi około 10h, a desperados ok 38h :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale zapomniałem napisać, że Desperados nie przeszedłem nawet 2 razy (za drugim razem zatrzymałem się na misji gdzie ten dom się pali i zabijają tego Chińczyka) :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:22, Paweł 321 napisał:

Nie to nie jest możliwe bo musisz zabić przecież Gisborna i tam jeszcze kogoś zapomniałem już.


No właśnie no i jest przecież zdobywanie zamków gdzie sprzymierzone wojska zabijają inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować