Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie 3/4 facetów przedkłada nową grę nad seks

112 postów w tym temacie

Coraz silniej jestem przekonany, że rodzaj męski umiera. Więcej i więcej jest męskich cipek z ułożonymi włoskami, w modnych ciuszkach i z finezyjnie przyciętymi paznokietkami. A przy tym kruchych i chuderlawych, na dodatek - jak widać - nie potrafiących zadowolić kobiety. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, to co kiedyś było kobietą (btw. jeszcze wcześniej "kobieta" było określeniem obraźliwym) dzisiaj jest nie-wiadomo-jaką mieszanką męskich i żeńskich cech.
Podejście te same, obiekt inny:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 10:06, rob006 napisał:

Ciekawe skąd wzięli tych 1130 facetów, bo to chyba ma kluczowe znaczenie...


Gdyby badania przeprowadzono w zakładzie penitencjarnym wynik byłby zdecydowanie inny...:)
Możliwe, że tak naprawdę pytano 1130 dziesięciolatków...:)

Jeśli jednak zapytano zdrowych samców to wynik jest bolesny... I jak dla mnie całkowicie niezrozumiały, gdyż nie ma takiej gry (ani żadnej innej rzeczy) którą wybrałbym zamiast poszaleć z moją małżonką...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z autopsji wiem, że to możliwe!!! Na szczęście czasy bycia "no-life''em" się skończył i mam nadzieje, że nie wrócą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co? Nowej gry nigdy nie boli głowa no i nigdy Cię nie odtrąca, a więc nie czujesz się jak małpa rażona prądem. ;)

A tak na poważnie to trochę to smutne, wkrótce facetom zniknie co nieco(nieużywane narządy zanikają), a my będziemy mieli seksmisję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować