Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie 3/4 facetów przedkłada nową grę nad seks

112 postów w tym temacie

Myśle, że chodzi tu tak naprawdę o starszych graczy, których z biegiem czasu znudziły stałe partnerki życiowe. W takim przypadku wynik jest możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:46, sebastiano444 napisał:

> Nowa gra albo ładna dziewczyna? wyprałbym to drugie. xD
Zrobił bym to samo


Wypralibyście? Co? Majtki?

@Thompson
Znudziły nie znudziły, jednak młodzi nie rozumieją, że tego nie robi się dzień w dzień po 10 razy :] Raz jest gra, raz jest wyjście gdzieś na miasto a raz jest no... Tak więc po części rozumiem ten wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebadali 1130 graczy WoWa, gdzie 72% ankietowanych kupiło dzień wcześniej dodatek WotLK. Reszcie nie wypadł żaden epic na ostatnim raidzie, więc z zawiści wybrali sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 17:09, Khasim napisał:

Szczerze żal mi ludzi, którzy myślą, że seks daje mniej zabawy niż gra komputerowa.

A mi żal ludzi, którzy sa w takiej potrzebie, że sobie jednego ''numerku'' nie mogą odpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 09:46, Mimizu napisał:

Coraz silniej jestem przekonany, że rodzaj męski umiera. Więcej i więcej jest męskich
cipek z ułożonymi włoskami, w modnych ciuszkach i z finezyjnie przyciętymi paznokietkami.
A przy tym kruchych i chuderlawych, na dodatek - jak widać - nie potrafiących zadowolić
kobiety. Wstyd.

Umiera raczej stereotyp mężczyzny - niedbającego o siebie przodownika pracy. Sporą część męskiej populacji denerwuje to, że są mężczyźni którzy o siebie dbają i cieszą się powodzeniem. To bolesne prawda? A wstyd to kraść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie na jakiej grupie zostały przeprowadzone badania ?
Czy na grupie facetów, którzy mają problemy z impotencją, czy niezadowolonych ze swoich związków, czy tych co wolą chłopców. Newsa traktuję jako humorystyczny, z cyklu: "Amerykańscy naukowcy...."

Szczerze mówiąc sam raz grałem w Wiedźmina do 4 nad ranem bo wciągał niemiłosiernie, ale potem trzeba było się tłumaczyć żonie, że gra nie jest ważniejsza :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o badanie na Brytyjczykach. Więc głupoty piszesz. Swoją drogą gdybym miał tyle pasztetów w kraju co oni też bym pewnie częściej wybierał grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimizu chodziło raczej o tych przeginających w drugą stronę ;) .Choć oczywiście to jest kwestia własnej interpretacji, ale chyba nie zaprzeczysz, że jest też coraz więcej Panów niezbyt kojarzących się z ich płcią. To oczywiście stereotyp, że np. chłop powinien zasuwać pod ziemią z kilofem i być brudny itp., no ale nie przesadzajmy - jednak są różnice między płciami nie tylko fizyczne, ale i psychiczne, a że u niektórych zanikają, to chyba dobrze nie jest nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 20:16, MKRaven napisał:

no ale nie przesadzajmy - jednak są różnice między
płciami nie tylko fizyczne, ale i psychiczne, a że u niektórych zanikają, to chyba dobrze
nie jest nie?

Skoro zanikają pod wpływem czynników społecznych, to jakieś lipne te różnice, nie?
A co do tematu, co prawda nie jestem facetem, ale na szczęście u mnie konflikt interesów nie występuje, jako że moja dziewczyna, jak ja, jest zapaloną graczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł jest tak dziwny, że aż śmieszny. Wszędzie te gry, gry, gry. Za niedługo faceci nie będą korzystali z pewnych usług, kupią sobią kontroler wibrujący i przed monitorem, będą to robić.

Jak to możliwe, że to wirtualne życie może tak wciągnąć ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel jak graliśmy sobie w fifię 09 na X''b to specjalne walił w słupki i poprzeczki, bo wtedy pad tak fajnie wibruje. Szczerze powiem ,że system wibracji w padzie od X''b jest na bardzo wysokim padzie, więc się nie dziwię. :P

A takie rozwiązanie najlepsze to granie z partnerką w łóżku w multiplayerze na konsoce. Pad bezprzewodowy to się nie zaplącze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzą Brytyjczycy? Jakby ktoś przeprowadził u nas to pewnie wynik byłby diametralnie różny, banda rudych nerdów (kilku należy do najbardziej irytujących osób jakie znam).

Mimizu popieram w 100% ostatnio widuje takich ludzi w pociągach, że najchętniej rozbiłbym im czaszkę młotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować