Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie 3/4 facetów przedkłada nową grę nad seks

112 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2009 o 11:33, St1m napisał:

"Prawdziwy" samiec raczej nie idzie grac na komputerze, kiedy w łóżku czeka dziewczyna...



Jakże przestażałe myślenie, wiesz, w dzisiejszych czasach to ludzie uprawiają seks praktycznie od gimnazjum, to jak taki chłopak, miał już kilkanaście partnerek i tylko uprawiał z nimi seks kilka razy dziennie, to się nie dziwię, że teraz nie ma na to ochoty, a ja powiem wam, że do tej pory, jeszcze nie uprawiałem seksu z dziewczyną i wcale mi nie śpieszno do tego, najpierw muszę znaleźć tą jedyną, dopóki tak się nie stanie wcale a wcale nie mam ochoty na seks.

A wy jak chcecie to róbcie to nawet 20 razy dziennie, a w wieku 30 lat nie będziecie mieć ochoty na nic i tlyko będziecie narzekać na zmęczenie.

PS: teraz i coraz więcej dziewczyn lubi grać, mam kumpele, która siedzi godzinami przy WoWie, a za to inna razem ze swoim chlopakiem ogląda anime i nie tlyko to zwykłe anime xD, każdy powinien się domyślić o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosków kilka: mają albo brzydkie partnerki, albo partnerki są kiepskie w łóżku, albo jeszcze ngidy przedtem nie spali ze sobą, albo po prostu nie znają czegoś takiego jak dobre rżnięcie...
Srsly - co to za debile? 10-12latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, jak czytam to forum to tu same "ogjery" ;]
Aj tak to jest jak są rekolekcje i nikt dzieci nie pilnuje żeby chodziły do kościoła :]

Post ze specjalna dedykacją dla: Prosiaq i St1m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypomina mi się jak to bodajże Itagaki mówił kiedyś o relacji pomiędzy wkładaną "pracą" a otrzymywanym "efektem".
Oczywiście w kontekście gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie, że w momencie gdy trzymacie w rękach długo oczekiwanego, gorącego exclusive na waszą ukochaną konsolę, sex w tym momencie schodzi na dalszy plan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł newsa sugeruje, że 72% mężczyzn ogólnie woli nową grę od swej partnerki...Tymczasem po chwili okazuje się, że chodziło o badanie wśród graczy PS3. Jeszcze do pełni szczęścia wiek by się przydał...

Zapytać gracza, czy woli się dorwać do Doom 4, czy ryzykować, że pojawi się kolczatka wokół szyi, w postaci dzieciaka - genialne...

P.S. Nie mam dziewczyny, więc nie muszę wybierać, bueheh. Nawet, gdybym miał, starałbym się godzić jedno z drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujący wynik badań. Co jak co, ale żeby przedkładać nową grę nad seks z piękną dziewoją... Nie do pomyślenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każda sąda jest obiektywna i pokazuje rzeczywistość - argumentem mogą być chociażby 3 strony postów wyrażających zdziwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nie widziałem, że rynek PS3 jest tak bardzo miarodajny, że odnosi się do całej populacji graczy. Piję do tytułu, który z treścią newsa ma niewiele wspólnego, a brzmi co najmniej jak z jakiegoś brukowca. Rzetelność dziennikarska leży i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem w mniejszosci moze dlatego ze nie mam 18 lat i jakos specjalnie na nadmiar uprawianego seksu nie moge narzekac;/ a gry ostatnio m nie interesuja srednio
BYc moze badanie zostalo przeprowadzone na amerykanach a tam jak wiadomo duzy procent kobiet to brzydule (chociaz jak juz sie trafia ladna to mmmmmm) wiec maja mniejsza przyjemnosc z seksu z paszczurem
Albo przeprowadzali ta ankiete na maniakach z Japonii lub Koreii
albo po prostu na gejach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trudno mi komentować tego newsa mając 16 lat ale myślę że te padania nie muszą być do końca prawdą. Wszystko zależy od bardzo wielu czynników ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować