Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie 3/4 facetów przedkłada nową grę nad seks

112 postów w tym temacie

Skąd to oburzenie? Ja się temu nie dziwę :) Jak ma się np. 18 lat i seks uprawia się ze swoją dziewczyna 2 razy w miesiącu, to wybór jest oczywisty.
Ale większość np. 25 latków, którzy mogą kochać się ze swoją dziewczyną, tyle razy ile mają tylko ochotę, wybierze świeża grę, na którą czekali :) Czy zrobisz to 7 czy 6 razy w tygodniu, nie robi dużej różnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wartość takich "badań" można jedynie o kant odbytu rozbić. Równie wartościowym "badaniem" byłoby przeprowadzenie go wśród kobiet, z zapytaniem o wybór: seks z partnerem, czy kupno najmodniejszych butów?
Jasna sprawa, że wybiorą to drugie. Po czym jakiś "uczony" wysnuje wniosek, że seks przegrywa z modą :)
Żenada.

No chyba, że cała ta ankieta, to tylko żart... ot tak z nudów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to pytali tych po 18 roku życia? No bo jeśli pytali takich 12-17 to wiadomo że tacy to siedzą przed grami. No ale jeśli to już jest ktoś po 18-25 roku życia to już poważnie powinien myśleć o przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole seks :D Nieraz tak bywalo, ze siedzialem nad kompem a dziewczyna zaczynala robic to i owo. Jesli badani sa w stanie sie oprzec to znaczy ze cos z nimi jest nie tak (albo z ich dziewczynami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:47, Meykan napisał:

No ale to pytali tych po 18 roku życia? No bo jeśli pytali takich 12-17 to wiadomo że
tacy to siedzą przed grami. No ale jeśli to już jest ktoś po 18-25 roku życia to już
poważnie powinien myśleć o przyszłości.

Sory ale ja mam 16 lat i bardzo duzy pociag seksualny wiec podejrzewam ze wlasnie tacy 14-18 wybraliby seks, pytano sie pewnie starszych ktorzy maja stalych partnerow
Albo nerdów, gejów, skosnookich lub impotetów kto wie
Pozatym od kiedy uprawianie sexu to myslenie o przyszlosci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy wybrałby to czego mu w tym momencie akurat bardziej brakuje ;)

co widać również w postach tutaj ;)
choć ja myślę, że każdy spryciarz próbowałby upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 09:46, Mimizu napisał:

Coraz silniej jestem przekonany, że rodzaj męski umiera. Więcej i więcej jest męskich
cipek z ułożonymi włoskami, w modnych ciuszkach i z finezyjnie przyciętymi paznokietkami.
A przy tym kruchych i chuderlawych, na dodatek - jak widać - nie potrafiących zadowolić
kobiety. Wstyd.


Chciałbym zauważyć, że również coraz więcej jest lasek bardziej męskich niż stuprocentowe samce. I to jest niestety tragiczne. Pytanie, czy to jeszcze baba, czy już chłop...? Kobieta musi być kobietą, a mężczyzna mężczyzną.

A co do wyników - zgadza się, info jest zbyt skromne, by to szerzej komentować... Może tylko tyle, że to kolejny tabloidowy, niedorobiony news. Sama sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, jak poprzednicy zdążyli zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że bardzo zdecydowana większość tych właśnie facetów jest po prostu w bardzo młodym wieku, to i nie ma co się dziwić, że wyniki wyszły takie jakie wyszły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sebat1 - a jakie ma to znaczenie kto jest w jakim wieku?

Jak masz kobietę na co dzień, 7 dni w tygodniu, 12 miesięcy w roku to nie znaczy, że jest ona w centrum zainteresowań cały czas.
Pytanie można przedstawić inaczej - sex czy mecz, sex czy wyjście z kumplami na piwo, sex czy wizyta u mamusi na domowym obiadku. Naturalnym dla mnie będzie wybór tego drugiego, bo do łóżka można iść codziennie, a nawet częściej, a jak się na coś czeka (np wybrany tytuł) to w momencie premiery zapomina się o bożym świecie - kobiecie, o śnie, kolacji w tym jednym dniu. A potem jak się już nacieszę, to pokornie po kwiatuszki spacerek i wracamy do priorytetów :)
simple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam, który debil przeprowadzał tą ankietę lub co za idioci odpowiadali. Jeżeli ktoś ma trudności w dokonaniu wyboru gra <--> konsola to szczerze pozdrawiam i odsyłam do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 15:13, Skywalker560 napisał:

Feministki Cię zjedzą ;>.


Eee, nie sądzę, raczej jestem niestrawny, a i feministki najczęściej niewarte zachęty.

Dnia 03.04.2009 o 15:13, Skywalker560 napisał:

BTW to 69 post w tym topicu, yay xD.


Rozumiem, że to Ci przypomniało, że masz coś do zrobienia...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, a podobno mężczyźni myślą tylko o seksie ;) Najwidoczniej teraz już myślą tylko o nowej grze. Można i tak. Najbardziej zaintrygowały mnie przyczyny: "trudność jej zaspokojenia" i "mniejszy poziom zabawy". Egoiści jedni :P Tylko by brali a jak przyjdzie do dawania to za trudno. A z tą zabawą to różnie... :] Jak ktoś jest dojrzały to raczej nie jest dla niego zabawa :) Chociaż mężczyźni to podobno takie duże dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>feministki najczęściej niewarte zachęty.

:D

Dnia 03.04.2009 o 15:24, Vojtas napisał:

Rozumiem, że to Ci przypomniało, że masz coś do zrobienia...? ;)


...wynieść śmieci, bo żona kazała? ;/ Ta liczba 69 pasuje do tego newsa, po prostu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno się wypowiadać mając 15 lat, ale zdaje mi się że po 18 będę w mniejszości ankietowanych. chociaż zagrać też dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. 27 lat na karku, jestem graczem, choć kiedyś bardziej mnie ta rozrywka jarała. Uważam, że gry dzisiejsze straciły to coś co miały kilka/naście lat temu. Obecnie przycinam jedynie w team fortress II ale kobiety raczej bym nie zamienił na nową gierkę :) oczywiście gdybym ją miał :D Była ale poszła, tyle :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować