Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ja mam od 1.5 roku SE K300i i nie narzekam, choć joy już się ostro pieprzy. BTW, K800i i N93 podobnie jak kolega to telefony moich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:56, Marcilek napisał:

ja mam sony ericssona t630, ale za miesiąc wymieniam na sony eroicssona k750i !! Ale najbradziej
chcialbym nokie n93 lub sony ericssona k800i !!! Marzenia :D



Do moich marzen zalicza sie SE p990i lub jakies mda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście po Symbianie to ja nie chcę niczego innego:) Dlatego szukam Nokii. Bez bajerów tym razem i tak z nich nie korzystam. Dlatego raczej 3650 odpada, zwłaszcza że ma identyczną baterię jak 7650 (A ta w praktyce trzyma tylko 4 dni). Baterię już wymieniałem, i reset też już zrobiłem dlatego jestem zdesperowany kupić nowy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:56, Marcilek napisał:

ja mam sony ericssona t630, ale za miesiąc wymieniam na sony eroicssona k750i !! Ale najbradziej
chcialbym nokie n93 lub sony ericssona k800i !!! Marzenia :D


A gdzie i za ile chcesz kupić tego k750i?? Ja też jestem bardzo zainteresowany jego kupnem. Co myślicie o w300i?? Warto go kupić? Mam prośbe do osób które go posiadają, możecie zrobić zdjęcie swojemu w300i? Prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony Ericssona k750i (największa jego zaleta to taka że dokupiłem mu kartę pamięci 1GB (i wypas jest))
Będę kupywał albo nikię n93 albo Sony Ericssona w 850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:14, Doktor14 napisał:

Ja mam Sony Ericssona k750i (największa jego zaleta to taka że dokupiłem mu kartę pamięci 1GB
(i wypas jest))
Będę kupywał albo nikię n93 albo Sony Ericssona w 850.


Przepraszam za spam ale oczywiście chodziło mi o Nokię n93.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:14, Doktor14 napisał:

Ja mam Sony Ericssona k750i (największa jego zaleta to taka że dokupiłem mu kartę pamięci 1GB
(i wypas jest))
Będę kupywał albo nikię n93 albo Sony Ericssona w 850.


A jak tam ogólnie sprawuje się ten K750i? Jaka jakość fotek i ogólnie czy jest poręczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:31, citekmaniak napisał:

> Ja mam Sony Ericssona k750i (największa jego zaleta to taka że dokupiłem mu kartę pamięci
1GB
> (i wypas jest))
> Będę kupywał albo nikię n93 albo Sony Ericssona w 850.

A jak tam ogólnie sprawuje się ten K750i? Jaka jakość fotek i ogólnie czy jest poręczny?


Jest naprawdę świetny. Za rok mi się kończy umowa - biorę go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:32, Adamzzz napisał:

> >.........


Mi się umowa kończy za 1,5 miesiąca dlatego pytam bo być może dadzą mi taki żebym przedłużył umowę. SE rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak chwalą SE k750i i powiem, że naprawdę jest to świetny telefon. Ja mam k300i na kartę i na razie nie narzekam :), ale niedługo będzie trzeba wymienić na właśnie SE k750i, a jaki wy polecacie telefon na kartę tak do 800zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jaki przecudny sposób ściągnać przedni panel z Sony Ericssona Z520i? Normalnie drugi dzień się nad tym głowię i nie wiem. Niby w instrukcji jest to opisane, ale problem w tym, że to nie wychodzi. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:46, igorinho napisał:

Ja jednak kupiłem Sonego Ericssona W810i. Myślę, że to bardzo dobry wybór!!


Zazdroszcze ci lecz przy tej cenie telefonu wolałbym sony ericssona k800i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także mam K750i i nokię N80,
ale uważam pod względem multimedialnym czyli odtwarzacz muzyki że K750i ma o wiele lepszy lecz i to że jest mniejszy to mieszczę go w kieszeni daje mu przewagę
lecz także czasem lubię sobie poszperac w N80 :D
ogólem rzecz biorąc wole sony ericssona niż tę nokię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:45, pitors89 napisał:

Wszyscy tak chwalą SE k750i i powiem, że naprawdę jest to świetny telefon. Ja mam k300i na
kartę i na razie nie narzekam :), ale niedługo będzie trzeba wymienić na właśnie SE k750i,
a jaki wy polecacie telefon na kartę tak do 800zł?


Jak bym miał to 800 zł to od razu biegłbym do sklepu i kupił onego ericssona k750i chyba że uzbierasz na lepszy model !!! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedni to znaczy ktory ;)? Tam gdzie klawiatura czy przy zewnetrznym wyswietlacz? Bo jak to drugie to podegnij do gory przy gornej czesci i wloz paznokiec w powstala szczeline (mozesz tez wykorzystac cos innego, ale moze to zniszczyc obudowe). Nastepnie kieruj sie w dol. Pozniej zapewne bedziesz musial uzyc troche wiecej sily by odgiac zaczep i uwolnic obudowe. Po kilku razach wyrobi sie material na tyle, ze nie bedzie to juz sprawialo problemow.
PS. Aha, nie sprawdzily sie moje obawy, ze mi sie zaraz cos polamie, wiec smialo. Choc z uczuciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:08, rob300i napisał:

> ja mam sony ericssona t630, ale za miesiąc wymieniam na sony eroicssona k750i !! Ale najbradziej

> chcialbym nokie n93 lub sony ericssona k800i !!! Marzenia :D

A gdzie i za ile chcesz kupić tego k750i?? Ja też jestem bardzo zainteresowany jego kupnem.
Co myślicie o w300i?? Warto go kupić? Mam prośbe do osób które go posiadają, możecie zrobić
zdjęcie swojemu w300i? Prosze...


Ja chce go kupić na abonament w plusie płace za kome 250 zł a abonament 55 w tym 90 darmowych minut lub 450 smsów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że jak zdecyduję się przedłużyc umowe z Erą dostanę właśnie taki telefon klasy K750i niekoniecznie akurat ten konkretny model. Marzę o V3i albo E1. To są dopiero telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:59, citekmaniak napisał:

A ja sądzę, że jak zdecyduję się przedłużyc umowe z Erą dostanę właśnie taki telefon klasy
K750i niekoniecznie akurat ten konkretny model. Marzę o V3i albo E1. To są dopiero telefony.


Gdybys przełużał z erą abonament to miał bys do wyboru oferte, w której płacisz 40 zł przez pół roku a później 120 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się