Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dziś byłem w Idei i dowiedziałem sie,że przeniesienie numeru do ich sieci jest jak najbardziej możliwe i nie wymaga dodatkowych opłat.Tylko najlepiej zrobic to po 16 styczniu,bo teraz mogą wystąpić problemy typu,że nie będzie można sie dodzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:43, Jarzy napisał:

Dziś byłem w Idei i dowiedziałem sie,że przeniesienie numeru do ich sieci jest jak najbardziej
możliwe i nie wymaga dodatkowych opłat.Tylko najlepiej zrobic to po 16 styczniu,bo teraz mogą
wystąpić problemy typu,że nie będzie można sie dodzwonić


Nie ma juz Idei tylko Orange.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:55, KannX napisał:

Już prawie uzbierałem na N-Gage QD. Niedługo kupię.

Szczerze mówiąc odradzałbym N-Gage QD. Nokia sama przyznała, że cała seria N-Gage była porażką i powoli umywa ręce od swojego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tej sprawy z przenoszeniem numerów mam mieszane uczucia. Plusy są z jednej strony oczywiste. Z drugiej natomiast gryzie mnie to, ze teraz dzwoniąć nie będę wiedział czy za minutę zapłacę 30 groszy, czy złotówkę. Bo do tej pory można było po numerze stwierdzić, czy połączenie jest wewnątrz czy poza sieć, a teraz to mogą być niespodzianki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 16:37, Jarzy napisał:

Podobno od listopada miała wejśc możliwość przeniesienia sie do innej sieci niż w której sie
jest obecnie bez konieczności zmiany numeru.Chciałbym przenieść sie z Plusa do Idei,ale tylko
jeśli będe mógł zachować swój numer z Plusa.Czy jest to możliwe?


Ustawa ponoć to przejście zapewnia ale pani w telewizji mówiła, że operatorzy nie mają przygotowanego zaplecza technicznego na tego typu manewry. A poza tym nie ma to jak Nokia, przejrzysta, funkcjonalna, aktualnie używam 7270 i mimo dwóch wyświetlaczy bateria (bl-4c) przy oczywiście normalnym użytkowaniu wytrzymuje 4-5 dni także dość dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 13:09, kamilimaciek1 napisał:

MAM WAżNE PYTANIE I PROSZę O POMOC KTóRY TELEFON JEST LEPSZY SONYERICSON K750i CZY MOTOROLA
V3 ?
CENA NIE GRA ROLI CHCE MIEć NAJLEPSZY



Co do K750 to nic nie wiem ale moja koleżanka ma V3 i ma zamiar ją odsprzedać ponieważ jak to stwierdziła ma doć podłączania się do ładowarki czyli co drugi dzień. Ale generalnie wolałbym K750 wypasiony jest na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 19:24, kamalin napisał:

Co do K750 to nic nie wiem ale moja koleżanka ma V3 i ma zamiar ją odsprzedać ponieważ jak
to stwierdziła ma doć podłączania się do ładowarki czyli co drugi dzień. Ale generalnie wolałbym
K750 wypasiony jest na maxa.


No co ty gadasz człowieku to musi mieć jakaś usterke w baterii bo normalnie to trzyma od 5 do 6/7 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2005 o 20:26, Mysza z PC TS napisał:

No co ty gadasz człowieku to musi mieć jakaś usterke w baterii bo normalnie to trzyma od 5
do 6/7 dni.....



Ja tam nie wiem tak powiedziała dwa dni i trzeba ładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej-byłem w Idei.Gościówa mówiła,że można teraz nawet przenieść numer,ale mogą pojawić sie problemy typu niemożność połączenia sie.Potem dodała,że od 16 stycznia wszystko już będzie w porządku i nic nie powinno sie dziać.
Póki co ja używam swojej starej,dobrej i co najważniejsze PANCERNEJ Nokii 3510i.Bateryjka trzyma z 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa telefony: Siemens c45 i Sagem MW3026 (swoje, nie kradzione!) chciałbym je sprzedać w komisie. Nie wiem ile mógłbym za nie zarządać pieniędzy, jak ktoś się orientuje w cenach to prosiłbym o pomoc.


Z góry dziękuję za odpowiedzi!!

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 15:49, hunter22 napisał:

Mam dwa telefony: Siemens c45 i Sagem MW3026 (swoje, nie kradzione!) chciałbym je sprzedać
w komisie. Nie wiem ile mógłbym za nie zarządać pieniędzy, jak ktoś się orientuje w cenach
to prosiłbym o pomoc.

Spróbuj kilka dni obserwować ceny na allegro -> prawde Ci powie :) Z wymienionych przez Ciebie telefonów znam jedynie tego Siemensa, ale myślę że więcej niż 100zł nie jest warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Nokia 6310i nie ma lepszei i wytrzymalszej. :) A reszta to takie bajery mp3 to jest odtwarzacz do tego, filmy i zdięcia cyfrówka i też jest mozę więcej miejsca zajmuje ale telefon jest do dzwonienia i wysyłania sms i długo trzyma co ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 18:25, Niedzielka99 napisał:

> Już prawie uzbierałem na N-Gage QD. Niedługo kupię.
Szczerze mówiąc odradzałbym N-Gage QD. Nokia sama przyznała, że cała seria N-Gage była porażką
i powoli umywa ręce od swojego produktu.


Nokia nie powiedziała, że seria N-Gage to porażka, tylko, że przestaje produkować ten model.
A sam idea i mozliwości N-Gage będa dołączane do większośi nowych telefonów Nokii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:14, cinus` napisał:

chciałbym wymienić softa w sony ericssonie t630, prosiłbym o jaklieś linki skąd można pobrać
potrzebne do tego oprogramowanie?

Poszukaj na forum Matrax(wpisz w googlach), znajduje się tam dział dotyczący SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:14, Winmenia napisał:

Po co w fone odtwarzacz mp3 ?? przecież telefon jest do rozmowy i wysyłania sms a do słychania
mp3 jest odtwarzacz...

Dla wygody? Żeby nie nosić ze sobą zegarka, aparatu fotograficznego, latarki, odtwarzacza mp3, konsoli do grania, kalkulatora, kalendarza, budzika, słownika polsko-angielskiego i mapy Polski - to akurat w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się