Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dzięki ci bardzo, a byłbyś tak dobry, i podał parę stronek z motywami, a najbardziej mi zależy na motywie z samochodem mclaren mercedes, oto jak wygląda.
Chodzi mi oto żeby ten motyw był z tym samochodem
NO i przypomnę że chodzi o telefon SE K750i
Z góry dzięki

20070309170246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio nokie 6070 no i czoywiscie chcialem miec wiecej obrazkow logow gier wiec kupilem podczerwien do kompa.wszystko pieknei smiga ale czesc plikow ma jakeis rozszerzenei sis.ma ktos programik do nokii ktory takie rozszerzenie czyta?albo ma ktos chcby link czy nazwe tego pliku zna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:28, nocnyszakal5 napisał:

Kupiłem sobie ostatnio nokie 6070 no i czoywiscie chcialem miec wiecej obrazkow logow gier
wiec kupilem podczerwien do kompa.wszystko pieknei smiga ale czesc plikow ma jakeis rozszerzenei
sis.ma ktos programik do nokii ktory takie rozszerzenie czyta?albo ma ktos chcby link czy nazwe
tego pliku zna????


Pliki o rozszerzeniu sis są przeznaczone do telefonów które posiadają system operacyjny- symbian. Krótko mówiąc nie zainstalujesz tego na swojej komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpisywalem rozne nazwy tematow, ale niczego nie znalazlem, dlatego pisze o otmy tutaj, zeby nie zakladac bezsensownie tematu nowego.

a wiec mam pytanie, wie ktos moze, czy przejscie w simplusie z easy na ten team 7 jest odplatne? bo chyba jest haczyk, w jednym miejscu pisze ze jest, a w reguaminie nie ma mowy akurat o bezplatnej zmianie z easy na team 7. czyli chyba akurat przejscie z easy jest platne. ktos juz probowal zmieniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:36, Rider of Rohan napisał:

a wiec mam pytanie, wie ktos moze, czy przejscie w simplusie z easy na ten team 7 jest odplatne?
bo chyba jest haczyk, w jednym miejscu pisze ze jest, a w reguaminie nie ma mowy akurat o bezplatnej
zmianie z easy na team 7. czyli chyba akurat przejscie z easy jest platne. ktos juz probowal
zmieniac?


Ja zmieniałem i zapłaciłem najprawdopodobniej 2 zł 44 gr. To nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2007 o 19:51, igorinho napisał:

Ja zmieniałem i zapłaciłem najprawdopodobniej 2 zł 44 gr. To nie dużo.


Jak mam 3 zlote, to mi robi jednak roznice ;)) A i jeszcze mam pytanie: wyslalem przed chwila sms do osoby z plusa, ale nic mi kasy niby nie pobralo. To jets tak, ze trzeba jakos czekac na uaktualnienie kwoty na wyswietlaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 19:53, Rider of Rohan napisał:

Jak mam 3 zlote, to mi robi jednak roznice ;)) A i jeszcze mam pytanie: wyslalem przed chwila
sms do osoby z plusa, ale nic mi kasy niby nie pobralo. To jets tak, ze trzeba jakos czekac
na uaktualnienie kwoty na wyswietlaczu?


Tak, chyba tak jest. Po jakimś czasie dostaniesz sms o treści "Opłata za wysłane sms i mms, wyłącz i włącz telefon". Następnie uaktualni się kwota na wyświetlaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem z podlaczeniem telefonu do kopma.
po podlaczeiu telefonu (kablem)do kompa mobile phone manager nie widzi tel
po podlaczeniu bluetoothem to samo - jedynie dostepne sa tylko 3 opcje z pozycji oprogramowania blue.. manager rowniez nie widzi telefonu
POMOCY nigdzie nie moge nic znalez na ten temat
wszystko mam orginalne nawet jakies sterki z plytki wgralem
tel to BenQ-Siemens EF 81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić, by usunąć logo (np. operatora) z wyświetlacza? Żeby cała tapeta była widoczna, a nie zasłonięta przez logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 11:43, Bartkula napisał:

Co trzeba zrobić, by usunąć logo (np. operatora) z wyświetlacza? Żeby cała tapeta była widoczna,
a nie zasłonięta przez logo.


Pamiętam, że taką usługę proponował serwis Jamba. Wysyłasz sms-a za 10 zł + vat, a oni jakoś usuwają Ci te logo. Nie posiadam więcej informacji na ten temat. Poszukaj w serwisach z dzwonkami, tapetami, bądź innymi gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
chciałem sie dowiedzieć ile dostane w komisie za sony ericssona T230 z oryginalną baterią, ładowarką,pudełkiem instrukcją wogole ze wszystkim co dostalem przy kupnie w salonie dawno temu. Powiem tez ze telefon jest prawie w idelanym stanie jedyny mankament to lekko zarysowany bok plastiku kolo wyswietlacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 11:48, Noobio napisał:

chciałem sie dowiedzieć ile dostane w komisie za sony ericssona T230 z oryginalną baterią,
ładowarką,pudełkiem instrukcją wogole ze wszystkim co dostalem przy kupnie w salonie


Myślę, że ok 70 zł. Widzisz, ten telefon jest stary, a ceny strasznie poszły w dół. Pozatym jest popyt na nowsze telefony niż Sony Ericsson T230. Technologia się rozwija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 11:43, Bartkula napisał:

Co trzeba zrobić, by usunąć logo (np. operatora) z wyświetlacza? Żeby cała tapeta była widoczna,
a nie zasłonięta przez logo.


jesli nokia to nie ma problemu - wystarczy "wczytac" puste logo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze albo bardzo niewiele, albo w ogole nie beda chcieli go przyjac. Jak bylem pol roku temu w komisie to kobiete, ktora przy okazji wymiany telefonu spytala sie czy moglaby oddac SE T68i, prawie wysmiano. No moze nie do konca, ale nie chcieli przyjac tego telefonu. A ma on. np. Bluetootha czy IrDe (ktorych T230 nie ma) czy lepsza baterie. Jedyne co T230 ma lepsze to mozliwosc wyswietlania wiekszej ilosci kolorow, ale to raczej nie sprawi, ze w komisie spojrza na ta komorke laskawszym wzrokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZE O POMOC !! ! ! !


mam nokie 6020 .. jak mam zdjąć obudowe ?
boje sie ze przy zdejmowaniu coś uszkodze lub coś...
w instrukkcjii nic nie pisze o tym.. a musze wytrzysic sobie ekranik bo kusz wleciał...
prosze o instruktarz albo nie wiem najlepiej slajdy.. heh

thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nasz polski rynek zawitał nowy operator :D Przyjął on nazwę Play Mobile. Chyba widzieliście już tą ich reklamę, jak coś tam szumi i się okazuje, że to ludzie robią "ciiii"? Oferty jak narazie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się