Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2007 o 13:38, Pingus napisał:

No to weź Nokie N73 i idź z nią do komisu bądź serwisu. Jak zdejmiesz sim-locka z tego fona
to naprawdę będziesz miał wyjątkowe szczęście. Większość nowych Nokii jest oparta na BB5 i
zdjęcie z nich sim-locka graniczy z cudem. 300 zł za taką operację w przypadku BB5 to mała
kwota


Zgadzam się w zupełności.Polska nie jest jeszcze na tyle dobrym krajem pod względem oferowanych cen telefonów i usług świadczonych wobec nich.Tak więc każda usługa wykonana na nowym telefonie zawsze będzie droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 10:38, PRZEMOSAL napisał:

w950i w polsce raczej nie jest nowe:P
/ciach/


Raczej SE W950i jest w Polsce dość nowym telefonem, z tego względu że jest drogim urządzeniem. Pomyśl ile w naszym kraju osób używa takiego telefonu?100, może 200, na pewno nie więcej. A im rzadziej spotykany telefon tym droższe ściągnięcie sim - locka.
A co do wgrania polskiego menu, to nie radziłbym samemu ściągać sobie z internetu i wgrywać przez kabel. Widziałem już takie przypadki, w taki sposób można uszkodzić telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:08, balduran2 napisał:

A co do wgrania polskiego menu, to nie radziłbym samemu ściągać sobie z internetu i wgrywać
przez kabel. Widziałem już takie przypadki, w taki sposób można uszkodzić telefon.


Ja wgrywalem i nie bylo problemu - nowe fony maja aktualnie typowe aplety (progsy) ktore wgrywasz i daja Ci mozliwosc wyboru jezyka
Po formacie fona polaka juz nie ma - instalacja latwa, mila i przyjemna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 19:41, Pingus napisał:

Zapraszam na mój gramsajt gdzie zamieściłem test Samsunga Z300.


Od reklamowania gramsajtów to jest oddzielny temat.
Co do Samsungów to również posiadam Samsunga tyle że model E250. Jest to już mój drugi z kolei samsung i bardzo sobie je chwalę. Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mój dobry przyjaciel CX65 juz trochę podstarzał, więc postanowiłe, że zamienię go na coś 3ciej generacji ;)
Mój wybór padł na BenQ-Siemens EF81. Jeśli chodzi o dane techniczne, to wszystko jest spox, wygląd też niczego sobie. Ale kieruję się do Was z pytaniem- co o nim sądzicie i czy warto go kupić ???

20070325204508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 20:45, StyczeK napisał:

Witam!
Mój dobry przyjaciel CX65 juz trochę podstarzał, więc postanowiłe, że zamienię go na coś 3ciej
generacji ;)
Mój wybór padł na BenQ-Siemens EF81. Jeśli chodzi o dane techniczne, to wszystko jest spox,
wygląd też niczego sobie. Ale kieruję się do Was z pytaniem- co o nim sądzicie i czy warto
go kupić ???


Nie wiem czy wiesz ale firma BenQ-Siemens ma dość duże problemy finansowe czego efektem jest wycofanie serwisów BenQ-Siemensa w Polsce co jest dość dużym minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Jednak to nie moje zmartwienie, a firmy, która da mi gwarancję ;)
W razie czego dostanę nowy telefon i po sprawie. Choć faktycznie jest to duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 17:42, Nazca napisał:

Co sądzicie o K510i ?


Se K510i fajny telefonik. Sam go mam. Aparat ma fajny ( fajnie robi zdjęcia ), bluetoth, IrDa i pamięć 28 MB. Jak dla mnie to wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam motorolę rozkładaną i czasami psuje się w niej obraz. W ogóle motorlki mają tendencje do psucia obrazu...Ale za to są ładne. Jednak szczerze mówiąc, to mają też mało gier, a jedna z nich jest w ogóle niezrozumiała i nudna:(. Jakie są wg was najlepsze telefony? I jakie najlepsze taryfy? A może ktoś wie coś na temat tej nowej telefonii komórkowej Play?

20070325212125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:21, VictoriaKinger napisał:

Ja mam motorolę rozkładaną i czasami psuje się w niej obraz. W ogóle motorlki mają tendencje
do psucia obrazu...Ale za to są ładne. Jednak szczerze mówiąc, to mają też mało gier, a jedna
z nich jest w ogóle niezrozumiała i nudna:(. Jakie są wg was najlepsze telefony? I jakie najlepsze
taryfy? A może ktoś wie coś na temat tej nowej telefonii komórkowej Play?


www.playmobile.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytanie w temacie ale jest w pewnym sensie związane z moim telefonem.Mianowicie nagrałem film i z telefonu przekopiowałem go do kompa.I teraz czy jest jakiś sposób na poprawienie jakości tego filmu na kompie?Ewentualnie czy jest możliwość polepszenia jakości w komórce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:46, Master J napisał:

Nie wiem czy pytanie w temacie ale jest w pewnym sensie związane z moim telefonem.Mianowicie
nagrałem film i z telefonu przekopiowałem go do kompa.I teraz czy jest jakiś sposób na poprawienie
jakości tego filmu na kompie?Ewentualnie czy jest możliwość polepszenia jakości w komórce?


Można odpowiednimi programami rozdzielczość zwiększyć, ale to już sam musisz sie dowiedzieć jakimi - najlepiej na jakimś forum związanym z właśnie twoim telefonem - poszukaj w googlach, a znajdziesz - zawsze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Czy da się stworzyć własną aplikację na telefon? Jeśli tak, to jak to zrobić?
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:06, StyczeK napisał:

Wiem o tym. Jednak to nie moje zmartwienie, a firmy, która da mi gwarancję ;)
W razie czego dostanę nowy telefon i po sprawie. Choć faktycznie jest to duży minus.



Hmm.. z tym to bym radził Ci uważać... nie jeden już sie naciął... Ostatnio znajomi kupili siemensa na wyspie heyah, jednak był to wadliwy egzemplarz i trza było go wysłać do serwisu... ładnie wszystko serwis odesłał, napisał że daje nowy telefon, a po otwarciu okazało sie ze fon jest używany... gdyby jeszcze dobrze działał.. ale trzymał dzień i sie sam wyłączał... a w pamięci telefonu została cala książka telefoniczna i smsy po poprzednim użytkowniku... :/ oto treść jednego z nich: "mamo, coś mi sie telefon psuje, sam sie wyłącza"...
więc jak już mówiłem... uważaj z tym serwisem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się