Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2006 o 14:23, Cheed napisał:

> Po co w fone odtwarzacz mp3 ?? przecież telefon jest do rozmowy i wysyłania sms a do słychania

> mp3 jest odtwarzacz...
Dla wygody? Żeby nie nosić ze sobą zegarka, aparatu fotograficznego, latarki, odtwarzacza mp3,
konsoli do grania, kalkulatora, kalendarza, budzika, słownika polsko-angielskiego i mapy Polski
- to akurat w moim przypadku...


Może i tak ale ogólnie bateria krucej trzyma bajery takie, dla mnie to jest zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:29, Winmenia napisał:

Może i tak ale ogólnie bateria krucej trzyma bajery takie, dla mnie to jest zbędne

Na szczęście mamy teraz baterie litowo-jonowe, dzięki którym możemy w każdej chwili je doładowywać :) A sam fakt posiadania mapy Polski bądź słownika w komórce nie powoduje szybszego zużywania się baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:46, Cheed napisał:

> Może i tak ale ogólnie bateria krucej trzyma bajery takie, dla mnie to jest zbędne
Na szczęście mamy teraz baterie litowo-jonowe, dzięki którym możemy w każdej chwili je doładowywać
:) A sam fakt posiadania mapy Polski bądź słownika w komórce nie powoduje szybszego zużywania
się baterii.


Niom mozę i tak ale jednak wole komurki bez bajerów ;P A poza tym nie zawsze jest gdzie komórke doladowac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:51, Winmenia napisał:

Niom mozę i tak ale jednak wole komurki bez bajerów ;P A poza tym nie zawsze jest gdzie komórke
doladowac ;P

Chyba jedynym argumentem przemawiającym za posiadaniem komórki bez bajerów jest jej cena :) Z bajerów powodujących szybsze zużycie baterii można nie korzystać a czasem te bajery mogą okazać się bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:54, Cheed napisał:

> Niom mozę i tak ale jednak wole komurki bez bajerów ;P A poza tym nie zawsze jest gdzie
komórke
> doladowac ;P
Chyba jedynym argumentem przemawiającym za posiadaniem komórki bez bajerów jest jej cena :)
Z bajerów powodujących szybsze zużycie baterii można nie korzystać a czasem te bajery mogą
okazać się bardzo przydatne.


Moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecacie telefon?
Zależy mi na dużej pamięci, dobrych głośnikach, wygodnym wyświetlaczu i radiu, ewn. porządny aparat z kamerą czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 16:24, PirO 17 napisał:

Jaki polecacie telefon? Zależy mi na dużej pamięci, dobrych głośnikach, wygodnym wyświetlaczu i radiu, ewn. >porządny aparat z kamerą czy cuś

Wszystko zależy od zasobności portfela, po opisie wnioskuje, że ma to być dobry telefon, więc polecam Sony Ericssona w800i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 16:24, PirO 17 napisał:

Jaki polecacie telefon?
Zależy mi na dużej pamięci, dobrych głośnikach, wygodnym wyświetlaczu i radiu, ewn. porządny
aparat z kamerą czy cuś


A może SE K750i albo Samsung Z300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie mam Nokię 3410 na umowie, ale przynajmniej bateria trzyma 17 dni i są wszystkie niestandardowe znaki np. ę,ą,ć i innych języków(nie w wszystkich komórkach tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, przejrzałem oferte i załamałem się ;)

Dobrych głośnikach - no takich by mi nie skrzeczały głosy i można było spokojnie zrozumieć...
radio chcem, ale to chyba ma co druga nokia - siemensy niestety nie ;(
pamięć - jak narazie mam 10mb i to cuś mało, tak mieć chociaż 20-30 lub karty
jakaś irda lub bluecoś tam, acz niekoniecznie
ekran przyzwoity - by się nie mordować, używam siemensa C65 i jest ogromna różnica od CX65 na korzyrzyść Cx65
no i standart - GPRS, net, java...
A cena - nie musi to, i pewnie nie będzie to telefon za 1zł, ale też nie mam ochoty płacić 1k, najchętniej bym się zmieścił w 100zł

No i dobrze by było by to był telefon z Orange''a, bo tam jest abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Siemensa c65 dobry telefon jak dla mnie. A jakie są wasze opinie? Zrobiłem dobry zakup?? Co to znaczy "irda", kom ma taką opcje??

Pozdro i dzięki za odpowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakup kiepski.Siemens jest dobry ale w robieniu mikrofalówek...Irda to inaczej podczerwień,służy do wymiany np.zdjec,dzwięków...ale podczerwienia nie prześlesz gry..poza tym zadnych rewelacji to on nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:12, hunter22 napisał:

Kupiłem sobie Siemensa c65 dobry telefon jak dla mnie. A jakie są wasze opinie? Zrobiłem dobry
zakup?? Co to znaczy "irda", kom ma taką opcje??

Pozdro i dzięki za odpowiedzi!!


Nie przejmuj się Siemens to dobra firma a twój C65 to będzie 6 lat chodził bateria 4-6 dni kolorowy wyswietlacz przez irda możesz przegrywać zdjęcia z aparatu cyfrowego do komputera lub innego telefonu :) Aparat 1.3 MPIX jest to telefon na dzisiejsze czasy Dobry natomiast celujący jest S75 z otwarzaczem MP3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się