Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2007 o 17:49, Mikex napisał:

Ja mam proste pytanie, co wybrać;
-SE K750i,
-Samsung D600?

Polecam przeczytać tutaj: http://www1.era.pl/phones/phones_compare.php?PHPSESSID=0297d1adb18f4b52b6d0d9ef44c639b3&type=0&firm1=14&phone1=284&firm2 =10&phone2=293&firm3=&phone3=

Ale ja osobiście wolałbym K750i, a zresztą sam popatrz - wiele funkcji ma więcej, ale ogółem to bardzo podobne telefony, więc zależy od gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://shop.carphonewarehouse.com/pay-as-you-go/sony-ericsson/k750i/

http://shop.carphonewarehouse.com/pay-as-you-go/samsung/d600-chrome/

Angielska strona, ale telefony cenowo podobne. Oba mają fajne bajery :P

SE ma mniej wbudowanej pamięci ale mają tyle samo MPX-2 :] Samsung ma książkę adresów na 1000 pozycji, SE na 500. Ale osobiście polecam k750i :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2007 o 14:28, gracz67 napisał:

mój brat ma SE k300i i jak chce robić foty a żeby nie było słychać dźwięku to trzeba przytrzymać
*


NIestety * włącza sie flesz, a innymi przyciskami tez próbowałem i się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:50, BuuBuu napisał:

Jak w SE k750i wyłączyć dźwięk migawki, tak aby podczas robienioa zdjęć nic nie było słychać??

Może spróbuj wyłączyć dzwonki, nie wiem czy to coś da, ale niczego nie stracisz jak spróbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 21:31, spam to ja napisał:

> Jak w SE k750i wyłączyć dźwięk migawki, tak aby podczas robienioa zdjęć nic nie było słychać??

Może spróbuj wyłączyć dzwonki, nie wiem czy to coś da, ale niczego nie stracisz jak spróbujesz.


Już kilkanaście postów wcześniej było wspomniane, że to nic nie daje w telefonach z Ery.

BTW. Wy myślicie że wszysycy są tak tępi, że najpierw nie spróbują robic zdjec przy wyłączonych dxwiękach zanim sie o to tu zapytaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 21:22, BuuBuu napisał:


> mój brat ma SE k300i i jak chce robić foty a żeby nie było słychać dźwięku to trzeba przytrzymać

> *

NIestety * włącza sie flesz, a innymi przyciskami tez próbowałem i się nie da


zależy kiedy włączasz wyciszenie. jak odblokujesz klawiaturę a nie jak masz włączony aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2007 o 11:19, gracz67 napisał:

zależy kiedy włączasz wyciszenie. jak odblokujesz klawiaturę a nie jak masz włączony aparat


naprawde?? przeciesz nasza dyskusja polega na tym, że przy włączonym wyciszeniu NORMALNIE i tak jest dźwiek migawki. A próbowałem użyć * podczas włączonego aparatu z nadzieją ze to cos da, ale okazało się że włącza się flesz <ściana>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostnio kupiłem sobie nowy telefon: Nokia E50. Naprawde fajna, polecam. Ma dużo opcji, 69 mb pamięci wewnętrznej, kolorowy, Mp3 itp. Filmy maożna nakręcać przez całą godzine. Czas ten zmięjsza się gdy jest mniej pamięci. POLECAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:22, Dr.KaMoS napisał:

Ostnio kupiłem sobie nowy telefon: Nokia E50. Naprawde fajna, polecam. Ma dużo opcji, 69 mb pamięci wewnętrznej, kolorowy, Mp3 itp. Filmy maożna nakręcać przez całą godzine. Czas ten zmięjsza się gdy jest mniej pamięci. POLECAM !!


Tak nawet dobra, ale kolorowy to chodzi oczywiście o wyświetlacz, bo tak pytam dla pewności, bo jakoś to skrótowo zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 13:23, stiffyone napisał:

> Ostnio kupiłem sobie nowy telefon: Nokia E50. Naprawde fajna, polecam. Ma dużo opcji,
69 mb pamięci wewnętrznej, kolorowy, Mp3 itp. Filmy maożna nakręcać przez całą godzine. Czas
ten zmięjsza się gdy jest mniej pamięci. POLECAM !!

Tak nawet dobra, ale kolorowy to chodzi oczywiście o wyświetlacz, bo tak pytam dla pewności,
bo jakoś to skrótowo zrobiłeś.

Tak chodzi o wyświetlacz, bo kolor obudowy to srebrno-czarno-biały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem. kupiłem nową nokię i gdy wkładam do niej kartę simplus(telefon był kupiony w plusie) i próbuje wykonać połączenie, rozłącza mnie za kazdym razem po 2 sekundach rozmowy co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:39, Mroczny Elf99 napisał:

witam mam taki problem. kupiłem nową nokię i gdy wkładam do niej kartę simplus(telefon był
kupiony w plusie) i próbuje wykonać połączenie, rozłącza mnie za kazdym razem po 2 sekundach
rozmowy co mam zrobić?

Najlepiej iść z reklamacją do salonu Plusa - jeśli oczywiście jest jeszcze ważna gwarancja.
Jeśli nie, to najlepiej pofatygować się do jakieś serwisu/komisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć dzwięk aparatu | CID 36/49 FAR

Potrzebne pliki:
1.FAR(jest już przygotowany do Cid49, co potrzebne jest wgrane, nic z farem nie musimy robić)
http://rapidshare.com/files/29671722/Far_new_3.3.zip


Dotyczy tylko Cid49:
Jeśli wcześniej nie flashowaliśmy telefonu to należy to zrobić w sposób który opisany jest na forum. Arrow http://se-center.info/viewtopic.php?t=6640&start=0


[zamiast do sound idziemy do custom i analogicznie do opisu przenosimy stworzony przez nas plik customize_upgrade.xml]

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<customization>
<camera>
<suppress-camera-sound>true</suppress-camera-sound>
</camera>
</customization>

Zapisujemy do pliku customize_upgrade.xml i wgrywamy FAR''em do folderu /tpa/preset/custom

ściągnąłem to z innego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:39, Mroczny Elf99 napisał:

witam mam taki problem. kupiłem nową nokię i gdy wkładam do niej kartę simplus(telefon był
kupiony w plusie) i próbuje wykonać połączenie, rozłącza mnie za kazdym razem po 2 sekundach
rozmowy co mam zrobić?


A spróbuj od kogoś innego wziąc karte plusa i zadzwon jak sie rozlaczy wina telefonu nie wyloczy sie..
nie wiem moze kasy nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:27, Anais napisał:

Jeśli ktoś lubi muzykę, i nie chce wydawać kupy kasy na nowoczesne telefony z mp3 i wypasionymi
aparatami, alternatywą jest Sony Ericsson W550i.


Właśnie chcę go sobie kupić...

Nie interesują mnie żadne z pozoru lepsze modele typu W800i itp. z większą ilością pamięci i z lepszym aparatem.
SE W550i jest mało spotykanym telefonem i to mi się w nim podoba, no i wygląd - boski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się ciesze z mojego k750i
jest nie drogi(w porównaniu do tych wszystkich nowosci)karta pamieci i oczywiscie skrót klawiszowy do muzyki zmiany utworów i głośności...
Ale polecam też dla miłosnikow telefonów z klapką z710i jest taki sam jak k750i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:13, michas95 napisał:

A ja tam się ciesze z mojego k750i
jest nie drogi(w porównaniu do tych wszystkich nowosci)karta pamieci i oczywiscie skrót klawiszowy
do muzyki zmiany utworów i głośności...
Ale polecam też dla miłosnikow telefonów z klapką z710i jest taki sam jak k750i

Jest niedrogi...Bzdura... To co powiesz o ef81...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 20:13, michas95 napisał:

A ja tam się ciesze z mojego k750i

Również mam zamiar wymienić swoją Nokię 5300, na K750i - choć mają prawie identyczne funkcje.

Dnia 16.06.2007 o 20:13, michas95 napisał:

jest nie drogi(w porównaniu do tych wszystkich nowosci)karta pamieci i oczywiscie skrót klawiszowy
do muzyki zmiany utworów i głośności...

Co do ceny, to ja bym się zdziwił jakby był drogi, bodajże 2(?) lata od wyjścia na rynek. A co do skrótów klawiszowych - to teraz podstawa.

Dnia 16.06.2007 o 20:13, michas95 napisał:

Ale polecam też dla miłosnikow telefonów z klapką z710i jest taki sam jak k750i

Mi osobiście się nie podobają telefony z klapką, albo slider - ale akurat 5300 mi się spodobała i bez zastanowienia kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 19:39, Mroczny Elf99 napisał:

witam mam taki problem. kupiłem nową nokię i gdy wkładam do niej kartę simplus(telefon był
kupiony w plusie) i próbuje wykonać połączenie, rozłącza mnie za kazdym razem po 2 sekundach
rozmowy co mam zrobić?


Musisz włączyć sprawdzanie stanu konta za pomocą krótkiego kodu wtedy problem minie, wpisujesz taki kod: *101*11*99# i wtedy będziesz mógł sprawdzać stan konta za pomocą komendy *100# .Problem polega na tym że simplus domyślnie ma aktywowaną usługę pokazywania stanu konta na wyświetlaczu, niestety niektóre telefony sobie z tym nie radzą czego wynikiem jest przerwanie połączenia zaraz po zadzwonieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się