Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 08:54, morthi napisał:

ja by bral :) nawet jesli jest z simlockiem - koszt zdjecia go u operatora to 500 zl wiec i tak taniej niz na allegro za nowy bez simlocka za to z niewiadomego pochodzenia.

dzięki, ale ja bym miał go na kartę w play''u za 600 nowy, bo gość chce kupić i mi sprzedać nowy od razu - nie wiem może kasy ma za dużo i teraz rozdaje - albo po prostu kupił już i teraz potrzebuje kasy, ale jeszcze nawet nie rozpakowywał, a pracuje w play''u


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 08:24, stiffyone napisał:

Czy warto kupić nową N73 za 600 PLNów?


Nie mam pojęcia po co to pytanie, bo taki znawca jak Ty powinien to wiedzieć... :/ Najłatwiejszym sposobem, na dowiedzenie się czy to opłacalne, to odwiedzenie allegro.pl i porównanie cen. Sam przecież wiesz, że Nokia N73 jest świetnym telefonem, ale kosztuje w okolicach 1000 zł, tak więc propozycja jaką domyślam się otrzymałeś jest cóż, bardzo kusząca i ogólnie nie do odrzucenia - zważając na to, że telefon jest nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem i już sprawdzałem, ale tu pytam, aby poznać wasze zdanie - dzięki kupię na pewno.
Zresztą wiem, że to dobry telefon bo już posiadam jeden z tej serii N80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro masz juz N80 to jesli nie bedziesz odsprzedawac n73 dalej to moim zdaniem nie warto - no chyba ze planulesz go komus sprezentowac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 09:11, morthi napisał:

skoro masz juz N80 to jesli nie bedziesz odsprzedawac n73 dalej to moim zdaniem nie warto - no chyba ze planulesz go komus sprezentowac :]


tak jakby, ale nie mogę powiedzieć, bo się jeszcze dowie ten co nie potrzeba, a mam tu paru szpiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Co sądzicie na temat SE W200i? Ktoś posiada? Jest zadowolony? Sony Ericssony, przynajmniej wśród moich znajomych, nie są polecane, ale ten telefon mocno mnie zainteresował, tylko nie chce sam "wbić się na pal" i do tego płacić za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 09:42, lordfett napisał:

Mam pytanie... Co sądzicie na temat SE W200i? Ktoś posiada? Jest zadowolony? Sony Ericssony,
przynajmniej wśród moich znajomych, nie są polecane, ale ten telefon mocno mnie zainteresował,
tylko nie chce sam "wbić się na pal" i do tego płacić za to ;)

Mój kolega ma i bardzo mu się podoba, niestety nie dał mi się pobawić to bym coś od siebie napisał. Jemu się podoba, z samego wyglądu już jest fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 09:42, lordfett napisał:

Mam pytanie... Co sądzicie na temat SE W200i? Ktoś posiada? Jest zadowolony? Sony Ericssony,
przynajmniej wśród moich znajomych, nie są polecane, ale ten telefon mocno mnie zainteresował,
tylko nie chce sam "wbić się na pal" i do tego płacić za to ;)


Jutro będe go miał to ci powiem. Znam kilka osób, które go mają raczej na na niego nie narzekają a jeszcze teraz dodają do niego głośniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 21:14, Fox-River napisał:

Jaki jest koszt założenia języka na telefon np z angielskiego na polski.

Na stronie producenta mozna sciagnac oprogramowanie ale chyba tylko angielskie ;/
Nie wiem bo nie sciagalem do tego telefonu oprogramowania i nawet nie mam takiego telefonu jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 10:44, Dipster napisał:

Hmm k750i niezbyt jest ponoś - a k800i? Ma większy wyświetlacz ale jest większy i cięższy.

Ale chyba k800i ma więcej bajerów niż k750i ;/
Nie wiem ;/ ale producent by na marne jego nie produkował ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 12:33, Matt1801.94 napisał:

Co sądzicie o Noki 6070?"


Telefonik całkiem całkiem. Super wypasiony to on nie jest ale i na brak funkcji nie może narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 12:33, Matt1801.94 napisał:

Co sądzicie o Noki 6070?

Nawet niezly telefon ;)
Mozna juz nowy kupic od 300zl ;)
Szkoda tylko ze nie ma duzo bajerow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 10:44, Dipster napisał:

Hmm k750i niezbyt jest ponoś - a k800i? Ma większy wyświetlacz ale jest większy i cięższy.

Ale za to ma aparat 3.2 Mpx :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z połączeniem komórki Nokia 6230i za pomocą kabla DKU-2 z komputerem mam w instrukcji napisane że za pomocą tego kabla można połaczyć i specjalnie sobie kabel kupiłem ale okazało sie że nie jest on sprawdzony przez firme Microsoft i jest nie rozpoznawalny przez kompa co ja mam zrobić.Kase wydałem wszystko zgodnie z instrukcją itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szanse miec Samsung U600. Powiedzcie mi czy warto go brac chodzi mi czy ma dobrej jakosci wyswietlacz, jaka jakos maja mp3 na glosniku i na sluchwakach (o ile dodaja w zestwaie). To pytania glownie do posiadaczy tego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 08:54, morthi napisał:

ja by bral :) nawet jesli jest z simlockiem - koszt zdjecia go u operatora to 500 zl wiec i
tak taniej niz na allegro za nowy bez simlocka za to z niewiadomego pochodzenia.

n73 warto kupic tylo w autoryzowanym sklepie nokii/salonie - to juz zbyt droga zabawka
(wg mnie)


ja bym tez bral ona ma chyba wlan-a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się