Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 04.07.2007 o 09:39, BoyOgOyOrtH napisał:

Ja tam narazie nie mam telefonu z 2 powodów.
po 1. bo rozwaliłem juz 3 poprzednie a raczej przypadkiem to sie stało.
po 2.wolałem stracic kase na deskorolke,mp4 i kilka gierek do kompa!!!
ps. narazie i tak nie potrzebuje telefonu :D

Skoro rozwaliłeś już 3 telefony to może faktycznie nie kupuj...
PS: może jesteś rozpieszczonym dzieciekiem, któremu rodzice kupią nową zabawkę jak się jedna zepsi...(nie kumam jak można rozwalić telefon, a co dopiero 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam problem...zamówiłem gre przez smsa i gdy chce ją pobrać to wyskakuje mi coś takiego:sorry your phone does not support this content,a potem pisze coś po angielsku że mam wybrać coś innego czy coś takiego.Mam tego sagema my411x.Nie epytajcie czy mój fon obsługuje,bo inaczej bym w ogóle gry nie ściągał.Obsługuje gry java.Prosze,pomóżcie,razem zmarnowałem 23 ZŁOTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale nie jestem rozpieszczony i znam wartosc pieniadza a co do telefonów czyste przypadki tylko jeden rozwalilem umyslnie ze wscieklosci!!! i to na kims!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 22:00, BoyOgOyOrtH napisał:

przepraszam ale nie jestem rozpieszczony i znam wartosc pieniadza a co do telefonów czyste
przypadki tylko jeden rozwalilem umyslnie ze wscieklosci!!! i to na kims!!


No, to już jest głupota totalna :) Rozwalić phone ze wściekłośni... Nie no, normalnie miodne... ><
Wiesz, Japończycy wynaleźli tzw. phone jednorazowe, które i tak możesz rozwalić i tak, wiec radzę ci, żebyś rozejrzał się za czymś takim...

Avx.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się z Tobą. Nikt nie rozwala specjalnie komóry. Ale w Niemczech np. są coroczne zawody polegające na rzucie telefonem komórkowym. Nie pamiętam czy uczestnicy rzucają swoimi telefonami, czy jakimiś "podstawionymi". Ale jak to widzę to nie mogę się nadziwić ludzkiej głupocie, że można było wymyślić takie zawody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 00:04, pretorianie napisał:

No zgadzam się z Tobą. Nikt nie rozwala specjalnie komóry. Ale w Niemczech np. są coroczne
zawody polegające na rzucie telefonem komórkowym. Nie pamiętam czy uczestnicy rzucają swoimi
telefonami, czy jakimiś "podstawionymi". Ale jak to widzę to nie mogę się nadziwić ludzkiej
głupocie, że można było wymyślić takie zawody.


Rozwalenie drogiego telefonu to według mnie totalna głupota. Szkoda komórki jak ktoś ma rozwalić to niech lepiej komuś odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2007 o 00:43, Tal441 napisał:


Rozwalenie drogiego telefonu to według mnie totalna głupota. Szkoda komórki jak ktoś ma rozwalić
to niech lepiej komuś odda.

Dokładnie, a nawet sprzedać za symboliczną cenę, żeby nie było zupełnie za darmo. Nie wiem co ludzie rzucający komórkami chcą tym udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 00:48, pretorianie napisał:

Dokładnie, a nawet sprzedać za symboliczną cenę, żeby nie było zupełnie za darmo. Nie wiem
co ludzie rzucający komórkami chcą tym udowodnić.


może chcą pokazać, że potrafią sie uwolnić od telefonów komórkowych? że się nie uzależnią od nich, jak spora część społeczeństwa? ;)

jeśli tak, to ja tego nie rozumiem.. przecież każdy telefon ma wyłącznik i nawet taki osobnik (jak np. ja), który korzysta z komórki codziennie i to często, umie znaleźć ten przycisk i z niego skorzystać, jeśli ma telefonów wszelkich dość.

swoją drogą.. polecam ten sposób. nic tak nie oczyszcza duszy, jak kilka dni bez komórki, w dodatku gdzieś w lesie, czy nad jeziorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam akie pytanko do posiadaczy telefonu Sagem MY600x kupiłem sobie taki i mam problem dość wkurzający. Otóż nie umiem zdjąć tylnej obudowy by włożyć baterię! Bo bez tego nie mogę uruchomić fona. I wie ktoś jakim sposobem ściągnąć obudowę? Bo ja próbuje pod haczyć od doły, ale boję się, że coś urwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 22:03, Carl92 napisał:

Mam akie pytanko do posiadaczy telefonu Sagem MY600x kupiłem sobie taki i mam problem dość
wkurzający. Otóż nie umiem zdjąć tylnej obudowy by włożyć baterię! Bo bez tego nie mogę uruchomić
fona. I wie ktoś jakim sposobem ściągnąć obudowę? Bo ja próbuje pod haczyć od doły, ale boję
się, że coś urwę.

Nie mam tego telefonu, jednak coś ci doradzę - zajrzyj do instrukcji, napewno będzie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktos tam pisał ze powinienem sobie kupic telefon jednorazowy ale kolego rozwaliłem moj stary poniwaz nie wiesz jaka byla w tamtym momencie sytuacja wiec nie wypowiadaj sie a co do jednorazowych to moze kupiles w chinach taki mózg? co bo widze ze raz na jakis czas sensownie sie wypowiadasz...
ps.przepraszam za slowa ale kolega kilka postó wyzej mnie zprowokował...skoro nie wie co wtedy zaszlo i dlaczego rozwaliłem telefon to niech sie "zaknebluje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 14:48, BoyOgOyOrtH napisał:

ps.przepraszam za slowa ale kolega kilka postó wyzej mnie zprowokował...skoro nie wie co wtedy zaszlo i dlaczego rozwaliłem telefon to niech sie "zaknebluje"


Nie no miał trochę racji, bo jednorazowy telefon to nie jest zły pomysł, ale także przyznam, że mądrym posunięcie rozwalenie telefonu tez nie było na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Szukałem na stronie Sun Java aplikacji, która pozwoli mi odpalić gry java do telefonów komórkowych na moim komputerze. Niestety pogubiłem się w gąszczu możliwych programów. Czy mógłby mi ktoś podać link, albo chociaż nazwę programu do emulacji gier java na PC? Chodzi mi o gry z rozszerzeniem .jar

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Mam problem z moim telefonem Nokia 8310.

Pewnego razu gdy go wyłączyłem, nie chciał sie ponownie właczyc, wszelkie próby ładowania nic nie dawały, nawet na wyświetlaczu nie pokazywało sie że ładuje. Byłem w serwisie sie spytać co to może być, powiedzieli mi, że jest to wina softu i wystarczy go na nowo wgrac(koszt ok.30zł) ale ja nie chce im płacić wole sam to zrobić :D i mam do was taką prośbe, czy mógłby mi ktoś powiedzieć co zrobić po kolei i co potrzebuje zeby wgrać tego softa:)

Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:32, slaweglewicz napisał:

Witam:)

Mam problem z moim telefonem Nokia 8310.


Ja miałem coś takiego z 6230i .
To nie wina softu, a przeciążenia pamięci, w moim wypadku wystarczyło wyjąć kartę MMC :)
Jeśli ty nie możesz czegoś podobnego zrobić to radziłbym go oddać, ale nie do wgrania nowego softu, a na przeczyszczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sprobuje go wlaczyc to tak lekko mignie ekranik i nic:( a czyszczony byl:/ i nic nie dalo... caly byl potem rozlozony i zlozony i nadal to samo... wiec moze jednak to ten soft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:51, slaweglewicz napisał:

Bo jak sprobuje go wlaczyc to tak lekko mignie ekranik i nic:( a czyszczony byl:/ i nic nie
dalo... caly byl potem rozlozony i zlozony i nadal to samo... wiec moze jednak to ten soft?

Zdaje się, że nie chodzi mi o czyszczenie z kurzu, tylko czyszczenie pamięci, choć mogę się mylić... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamieci nie czyscilem:P tylko kurz :P ale mozecie mi pomoc jak to zrobic?:) moze sam dam rade:] bo telefonik fajny a szkoda 30zł na serwis dawac jak nowy za 50zł moge kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko związane z moim nowym fonkiem :) Ile Sagem My600x może unieść maksymalną kartę pamięci tak żeby była dość pojemna ok. 512mb a żeby nie wieszała komy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, logiczne, że czyścić pamięć trzeba ^^
A serio, nie opłaca się dawać do serwisu...
Z nowszym może jakoś dałoby radę (jakiś klusz IrdA, Bluetooth, kabel usb) przeczyścić go jakimś softem, przez PC, ale tak to pojęcia nie mam :)

Może warto by nowy phone kupić?
Bo wiesz, może on tak ma już ze starości (telefon mojej mamy tak miał) i można było wgrać nowy soft, ale nie masz pewności, czy ci pociągnie długo i czy za np. tydzień znowu nie będziesz musiał go wgrywać... :)
Wiec może jednak warto by się przerzucić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się