Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 09:56, kulfonito napisał:

A co sądzicie o W300i? ;)

Z wyglądu fajny,
lecz jest to marna wersja, telefonów z serii W.
Wszystko zależy, od tego do czego kto potrzebuje telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:56, balduran2 napisał:

> A co sądzicie o W300i? ;)
Z wyglądu fajny,
lecz jest to marna wersja, telefonów z serii W.
Wszystko zależy, od tego do czego kto potrzebuje telefonu...


To chyba zacznę zbierać kasę na W800i albo W810i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 09:56, kulfonito napisał:

A co sądzicie o W300i? ;)


Telefon z mp3, nic więcej. Jeśli masz już odtwarzacz mp3 to ten telefon jest nie potrzebny. Lepiej kupić sobie inny model ale z lepszym aparatem. Ja mam LG KU800 i nie używam funkcji odtwarzacza ponieważ zużywa to baterie a ta może się przydać do ważnej rozmowy. Wole słuchać muzyki ze zwykłego odtwarzacza mp3 z dobrymi słuchawkami (Creative EP-630) a nie każdy telefon ma możliwość podłączenia słuchawek z wejściem mini-jack (mój LG akurat ma tą możliwość;] ) A czy SE z serii Wxxx mają wejście mini-jack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 10:53, Kasendrol napisał:

> A co sądzicie o W300i? ;)

Telefon z mp3, nic więcej. Jeśli masz już odtwarzacz mp3 to ten telefon jest nie potrzebny.
Lepiej kupić sobie inny model ale z lepszym aparatem. Ja mam LG KU800 i nie używam funkcji
odtwarzacza ponieważ zużywa to baterie a ta może się przydać do ważnej rozmowy. Wole słuchać
muzyki ze zwykłego odtwarzacza mp3 z dobrymi słuchawkami (Creative EP-630) a nie każdy telefon
ma możliwość podłączenia słuchawek z wejściem mini-jack (mój LG akurat ma tą możliwość;] )
A czy SE z serii Wxxx mają wejście mini-jack?


Nawet nie wiem czy mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 10:53, Kasendrol napisał:

A czy SE z serii Wxxx mają wejście mini-jack?

Słuchawki (zresztą bardzo dobrej jakości) podłącza się chyba. do szerokiego wyjścia (tam gdzie ładowarkę) - niestety nie pamiętam jak ono się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o Nokii 5300 - bo pozbyłem się odtwarzacza MP3 z tą myślą że takowy będę miał w komórce więc po co mi dwa urządzenia skoro mogę mieć jedno - a że każda prawie komórka posiada tę funkcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 23:00, Ari Zmc napisał:

To jest bardziej o sieciach no ale moje pytanie brzmi tak:
Czy SmS z polski za granice i odwrotnie kosztują drożej ?

Wydaje mi się, że stawki są normalne. Przynajmniej tak mi się kojarzy, że jak siostra była na Krecie, to pisała do mamy, że może smsować do niej, bo nie ma roamingu.... :) Ale całkowicie nie jestem pewien :) Poszukaj na google o sms za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2007 o 23:00, Ari Zmc napisał:

Czy SmS z polski za granice i odwrotnie kosztują drożej ?

Jak byłem w anglii to za smsa płaciłem 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 23:27, Mack..... napisał:

Słuchajcie, mam do wyboru w 200, albo k750. Czy w200 bedzie w tym wypadku dobrym wyborem?

Moim zdaniem SE K750i, będzie lepszym wyborem - mimo tego, że ten model już jest od dłuższego czasu na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 23:05, Wertyn napisał:

co myślicie o Nokii 5300


Witam.
Tą Nokię miałem właśnie zakupić, ale.. Ma pewien mankament :) A dokładniej to bateria.... Podobno bardzo kiepsko trzyma, nawet przy małym korzystaniu z dodatkowych aplikacji, czyli dla mnie odpada...

>bo pozbyłem się odtwarzacza MP3 z tą myślą że takowy będę miał w

Dnia 09.07.2007 o 23:05, Wertyn napisał:

komórce więc po co mi dwa urządzenia skoro mogę mieć jedno - a że każda prawie komórka posiada
tę funkcję...


Spory błąd :) W większości telefonów to jest szansa na niezakłócanie się tych dwóch trybów (phone<-> mp3 ) tylko wtedy, kiedy... Z jednego mniej korzystamy :) Ja wolałem wziąść inny telefon (nokia 7373 black chrome) i kupić sobie mp3 (zen stone + ) , mimo że 7373 ma całkiem nieźle zrobiony odtwarzacz multimediów :)
Po prostu nie da się pogodzić i telefonu i mp3 w 100% :) A w moim wypadku to fatalnie, bo wolę mieć kilka rzeczy (NDS, mp3 i phone ) niż np. dwie (PSP i phone) , bo wolę, żeby każda miała oddzielne źródło zasilania, wtedy nie muszę się bać, że np. jak zadzwonię jeszcze 2 razy to mp3 pociągnie mi jeszcze góra 2h , a czas podczas podróży np. międzykrajowych (Polska-> Włochy, Polska -> Grecja itd... ) jest dość ważny :)

Jednak mimo baterii to uważam ten telefon za bardzo dobry, ma sporo ciekawych funkcji za naprawdę rozsądną cenę, ale w moim przypadku jednak bateria jest niezwykle ważna ;)


Pozdrawiam.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu zmieniam telefon i przymierzam się do kupienia Sagema MY411X :) Telefon na moje wymagania absolutnie wystarcza, no i ma fajny wygląd. Telefon mam zamiar mieć w Orange, ponieważ wszyscy moi kumple maja Oragne i po prostu będzie o wiele taniej dzwonić i smsować. I tu jest problem - podobno telefon ma Orange Menu. Czy jest jakiś sposób na usunięcie tego badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu kupna nowego telefonu przez moja mamę, mam zadanie, ale mam problem :P
Otóż chciałbym przekopiować zawartość ksiażki tefeonicznej i SMSów z pamięci telefonu na kartę SIM. Bądź drugi wariant na komputer.
Czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedził jak szybko skopiować te kontakty i wiadomości SMS na kartę SIM bądź komp, lub podał jakiś program którym mógłbym to zrobić? Telefon to Samsung SGH-C100, być może będzie jakieś oprogramowanie do niego.
Dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się chyba mylisz. Mam K800i i odtwarzacz jest w stanie wytrzymać na baterii jak standrdowa mp trójeczka z wbudowanym akumulatorem. Muszę jednak przyznać że miałem z tym telefonem problemy techniczne(Po 6 dniach spaliłem płytę główną). Bateria jednak jest wystarczająco mocna by pociągnąć trz dni bawienia się. Mój stary telefon wytrymywał 4 dni jak w ogóle go nie tykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym PC Formacie jest opisany sposób na usunięcie tego gniota. :)
Jeśli chcesz, to to poszukam, ale nie pamiętam miejsca schowku najnowszego numeru tego pisma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:08, xbit71 napisał:

W najnowszym PC Formacie jest opisany sposób na usunięcie tego gniota. :)
Jeśli chcesz, to to poszukam, ale nie pamiętam miejsca schowku najnowszego numeru tego pisma...
:)


Via, byłbym bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się