Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Wogle orange jest pochrzanione najlepsza jest era....
nie tak dawno bo w lutym kupowalem telefon w orange (mix 25) z umowa na 2lata wcisneli mi telefon k310i za 300zl..
ehh...
cale szczescie ze w czerwcu moj tata wymienial na k750i ale mu sie nie spodoal bo bez klapki i mam fajny telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze lepiej kupic w810i zacznijmy odtego ze jest to telefon muzyczny
chodź nie jestem pewien k550i ma karte pamieci memory stick micro ktora jest dwa razy drozsza od tej ktora jest w w810i(memory stick duo)... aparaty sa takie same....
a mam dziwne wrazenie, ze w k550i nie da sie wzucic polskiego jezyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:52, pitors89 napisał:

Wiecie może gdzie są serwisy, aby można w Warszawie wgrać polskie menu do SE W810i i ile to
kosztuje?

Nie mieszkam w Warszawie, ale praktycznie w każdym punkcie z napisem GSM. A koszt - w zależności od serwisu oczywiście - od 20 do 50zł. Bynajmniej tak jest w moim mieście. Poszukaj takich punktów GSM i dowiedz się. Możesz również spróbować na własną rękę - kupić kabel, poszukać w internecie pl menu i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:02, kondzioff napisał:

> Wiecie może gdzie są serwisy, aby można w Warszawie wgrać polskie menu do SE W810i i ile
to
> kosztuje?
Nie mieszkam w Warszawie, ale praktycznie w każdym punkcie z napisem GSM. A koszt - w zależności
od serwisu oczywiście - od 20 do 50zł. Bynajmniej tak jest w moim mieście. Poszukaj takich
punktów GSM i dowiedz się. Możesz również spróbować na własną rękę - kupić kabel, poszukać
w internecie pl menu i po sprawie :)


Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 08:11, cooper232 napisał:

moglibyście podac mi adresy darmowych i bezpłatnych stron skąd będe mógł ściągać tapety, motywy,itp.
zalezy mi na rozdzielczości 240x320


Pozwól, że wyślę Cię do mojego, okrytego już kurzem tematu "Gadżety na telefon" ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18165&u=2 :) Tam masz moje, a zarazem jedyne posty z linkami do super stron, gdzie znajdziesz mnóstwo rzeczy, które Cię interesują... Wszystko legalne w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 08:30, igorinho napisał:


Pozwól, że wyślę Cię do mojego, okrytego już kurzem tematu "Gadżety na telefon" ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18165&u=2
:) Tam masz moje, a zarazem jedyne posty z linkami do super stron, gdzie znajdziesz mnóstwo
rzeczy, które Cię interesują... Wszystko legalne w 100 %


niestety na żadnej z tych stron nie ma motywów itp. do mojej nokii 6300. czy mogę ściągnąć tapete, motyw... na inną komórkę ale o takich samych rozmiarach (240x320). prosiłbym o polskie strony;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 08:34, cooper232 napisał:

niestety na żadnej z tych stron nie ma motywów itp. do mojej nokii 6300.


Nie widzę problemu - wchodzisz w motywy na telefon, przypuśćmy Nokia 6280, ściągasz plik i wgrywasz do 6300... Wszystko powinno chodzić jak należy, bowiem są to modele o tej samej rozdzielczości ekranu i sytuacja najprawdopodobniej będzie przypominać komunikację między np: k750i a w810i, gdzie każdy element z jednego telefonu, można było otworzyć na drugim. Masz tam tapety, wygaszacze - wszystko co chcesz, a jak nie znajdziesz gdzieś swojego modelu, to ściągaj jako Nokia 6280.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu próbowałem naprawić joystick w k750i i przerwała mi sie taśma w lcd, po włączeniu telefonu był widoczny tylko biały ekran, zamówiłem na allegro nowy lcd i dalej to samo już nie wiem co jest grane:( aha telefon ma wgrany gdzies rok temu soft od w800. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:10, Domind napisał:

Kilka dni temu próbowałem naprawić joystick w k750i i przerwała mi sie taśma w lcd, po włączeniu
telefonu był widoczny tylko biały ekran, zamówiłem na allegro nowy lcd i dalej to samo już
nie wiem co jest grane:( aha telefon ma wgrany gdzies rok temu soft od w800. pomocy

przywróc ustawienia tel. albo zanieś gdzies i ci powdzedzą co jest grane, jak w systemie to pewnie mozna by coś poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywrócić ustawień sie nie da bo nic na lcd nie widać jutro zaniosę go do jakiegoś serwisu i się zobaczy co z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:13, cooper232 napisał:

poszukuje darmowych, legalnych i w miare nowych gier na komórke (240x320)

Podaj firmę oraz model telefonu,
bo po samej rozdzielczości tak nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:33, balduran2 napisał:

> poszukuje darmowych, legalnych i w miare nowych gier na komórke (240x320)
Podaj firmę oraz model telefonu,
bo po samej rozdzielczości tak nie da rady.

wystarczy rozdzielczosć, modelu nie ma co podawać bo to jest model który jest na rynku miesiąc i bardzo dużo stron nie ma w spisie tego telefonu. NO dobra NOKIA 6300, ale gry pasują z noki 6280!!
POZDRO, czekam na strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko kupiłem motke v980 na allegro w tym tygodniu powinna przyjść i w zestawie nie ma płytki z oprogramowaniem oto moje paytanko jaki program jest najlepszy do wgrywania dzownków tapet skórek wyrzucania rzeczy które mi się nie podobają i wgrania nowego softu i skąd go można ściągnąć najlepiej w polskiej wersji?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się